Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (20.3.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na Enjoy Dancing budu tančit
poprvé
52
podruhé
63
potřetí
21
počtvrté
26
popáté
30
pošesté
25
posedmé
21
poosmé
20
podeváté
16
podesáté
144
pojedenácté
19
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

Mistrovství ČR Beat street - IDO hip hop formace
O prvním červnovém víkendu se koná v Brně, ve Sportovní hale Vodova, mistrovství ČR CDO Beat street: street dance formace a IDO hip hop formace. V neděli 3. 6. 2012 bude na tomto Mistrovství České republiky reprezentovat Dance Center Marverci juniorská hip hopová formace s choreografií Andrey Vernerové "Walkin´ in the street", kde se utká s konkurencí nejlepších extraligových formací z celé České republiky. Kromě programu v hale, bude po celou dobu soutěže venku před halou probíhat OPEN AIR JAM s DJ NOX.

Další medaile z Mistrovství České republiky
Krásného úspěchu dosáhli tanečnice a tanečníci DCM na Mistrovství České republiky art, street a disco show pro sóla, dua a malé skupiny pořádané 25.-27.5. 2012 Českou taneční organizací ve Sportovní hale v Lounech. Ziskem stříbrné medaile se 1. vicemistryní České republiky stala v hlavní věkové kategorii, sólo ženy street a disco show Andrea Vernerová. Andy tančila také v malé skupině HVK s Martinou Černou, Veronikou Drábkovou, Věrou Mihálovou, Lucií Višňákovou, Alešem Lerchem, Janem Rožánkem a společně ziskem bronzových medailí jsou v kategorii street a disco show malých skupin HVK 2. vicemistry České republiky. Malá skupina show dance dětské věkové kategorie se umístila za medailovými stupni vítězů na 4. místě.

MČR art, street a disco show
Mistrovství České republiky art, street a disco show - sóla, dua, malé skupiny CDO se koná 25.-27.5.2012 v Lounech, ve Sportovní hale Rybalkova 2673. Za Dance Center Marverci jsou nominováni:
pátek 25.5. 2012 MČR show dance
- malá skupina DVK "Ráno v trávě" - tančí Hrubcová Adéla, Kubálková Kateřina, Málková Nikola, Stiborová Pavlína, Surý Martin, Šustová Veronika a Zimová Anna
neděle 27.5. 2012 MČR street a disco show
- sólo ženy HVK - Andrea Vernerová s choreografií "Líza Doolittlová"
- malá skupina HVK "Vzdám to zítra..." - tančí Černá Martina, Drábková Veronika, Lerch Aleš, Mihálová Věra, Rožánek Jan, Vernerová Andrea a Višňáková Lucie.

Vicemistři České republiky
DCM showdance formace juniorské věkové kategorie "Napsala ..." vytančila na Mistrovství České republiky stříbrné medaile za krásné druhé místo, když se dle hodnocení poroty umístila jen za formací mezinárodně ostříleného souboru Akcent Ostrava. V choreografii Michaely Fidlerové tančila Bobková Alexandra, Bursová Veronika, Hartová Dominika, Jarolímková Jaroslava, Marvanová Jana, Matušová Klára, Novotná Dominika, Procházková Lucie, Staňková Barbora, Šrámková Karolína, Tomanová Eliška a Žejdlová Markéta. Blahopřejeme prvním vicemistrům České republiky k dosaženému úspěchu.

D4U Cup - Tancem proti drogám
V neděli 20. 5. 2012 se v Praze, v Basketbalové hale Sparta Praha, Nad Královskou oborou 51, Praha 7
koná již 3. ročník pohárové soutěžě D4U CUP - Tancem proti drogám, jejíž pořadatelem je Taneční klub DANCERS 4 YOU, o.s.. Za Dance Center Marverci se této pohárové soutěže zúčastní hip hopová formace juniorské věkové kategorie choreografky Věry Mihálové "Get out of my heart".

Dance Life Tour 12 - MČR art formace
Poslední a zároveň nejdůležitější soutěž letošní sezóny čeká v sobotu 19. 5. 2012 na show dance formace DCM. Show dance formace dětské věkové kategorie "V Peříčkově" a juniorské věkové kategorie "Napsala ..." si vytančily postup na Mistrovství České republiky pořádané Czech Dance Organization, které se koná ve Sportovní hale AC Sparta, Kovanecká 2405, Praha 9 - Podvinný mlýn. Na této vrcholné soutěži bude mezinárodní porota ve složení Andrea Myslivečková, Kateřina Štěpánková, Alena Tomešková, Jiří Buroň, Eva Vlková, Richard Kozlowski (Polsko), Claudia Laser-Hartel (Německo), Alena Majeriková (Slovensko), Hana Švehlová (Slovensko) hodnotit taneční výkony nejlepších formací České republiky.

Dance Life Tour 12 - MČR street a disco show Brno
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. Street a disco show formace DCM "Najdi bílou lentilku" dětské věkové kategorie a "Fobie" hlavní věkové kategorie získaly postup na Mistrovství České republiky, které se koná o tomto víkendu. Formace DCM budou soutěžit v sobotu 12. 5. 2012 v Bobycentru v Brně již od ranních hodin. Soutěž, kterou budou zaznamenávat kamery České televize a vznikne z ní asi 50 minutový záznam, bude moderovat Honza Musil a Monika Brinzáková. S nimi se bude střídat Evica Šedová a Radim Samek.

MČR TSR a MČ DLT12
Soutěžní sezóna pomalu vrcholí a nastávající víkend ve dnech 4.-6. května 2012 nás čeká mistrovství České republiky Evropa 2 Taneční skupina roku 2012 Tour. Ve sportovní hale v Praze na Folimance bude o nejvyšší ocenění sezóny bojovat v pátek 4.5. náš maminkovský tým "Dámy ze St.Tropez", v sobotu 5.5. show dance choreografie dětské věkové kategorie "V Peříčkově" a v neděli 6.5. juniorská show dance choreografie "Napsala...".
Street dance show formaci hlavní věkové kategorie "Fobie" čeká v sobotu Mistrovství Čech Czech Dance Organization DLT 12 v Jablonci nad Nisou, kde budou bojovat o postup na MČR.

Dance Life Tour 12 - Mistrovství Čech
Vážení přátelé, DANCE LIFE TOUR 2012 již odstartovala, a proto mi dovolte pogratulovat Vám k postupu na Mistrovství Čech dětí, které se koná 28. – 29.4.2012 v Chomutově. Přípravy jsou v plném proudu, poháry, medaile se blýskají, krásné barevné diplomy se tisknou a malé dárečky pro 1.-3.místo se hromadí. V letošním roce přibudou i 3 putovní poháry. ADRESA- Městská sportovní hala Chomutov, Mánesova ul. Příjezd od Prahy - na kruháku rovně – na 2.světelné křižovatce doprava – stále po hlavní, která Vás dovede zanedlouho až k hale. Příjezd od Mostu směr centrum – na kruháku rovně / po pravé straně Lidl / na křižovatce doleva – po levé straně nák.centrum Chomutovka městské lázně a o kousek dál městská sportovní hala. REGISTRACE do 16.4., ale pokud jste zapomněli se přihlásit kontaktujte hned soutěžní úsek CDO – Denisu Roštejnskou. PREZENCE Pouze prostřednictvím DNS do čtvrtka 26.4. do 24hod. REKVIZITY Velké rekvizity je možno nosit zadním vchodem haly, jen to musíte nahlásit u prodeje vstupenek. Rodiče, kteří nosí rekvizity musí mít už ident. pásek na ruce. ŠATNY Rozpis šaten bude vyvěšen u vstupu a u platby startovného. Prosíme udržujte v celé hale pořádek.
VOLNÉ VSTUPENKY 1formace/ 1vstupenka Tanečníci, trenéři musejí mít ident.pásky před vstupem do haly na ruce. ZDRAVOTNÍK VIP – prosklená místnost u stropu, schody mezi velkým a malým sálem
OBČERSTVENÍ v hale – restaurace – teplá jídla, hranolky, párek v rohlíku,… občerstvení STRADA – bagety,…cukrová vata, zmrzlina a další dobroty, v okolí dostatek restaurací – směrem doprava nákupní centrum Chomutovka a Centrál. PARKOVÁNÍ v okolí haly – pozor sobota do 12h placené.
TĚŠÍ SE NA VÁS ORG.TÝM BEET.DC EXE

TSR 2012 mistrovství Čech
Z regionálního kola TSR 2012 formací čtyř věkových kategorií v Mostě postoupilo deset skupin DCM na mistrovství Čech. 14.-15.4.2012 se koná v Praze část soutěžní tour Evropa 2 Taneční skupina roku za účasti tanečních skupin všech regionů Čech. V sobotu bude soutěžit ve věkové kategorii baby skupina nejmenších tanečnic s formací "Pod dubem, za dubem", děti formace "V Peříčkově" a dospělí "Dámy ze St.Tropez". V neděli 15.dubna 2012 jedou do Sportovní haly na Folimance formace dětí "Za zdí lavička" a "Najdi bílou lentilku". Soutěž formací dospělých v kategorii hiphopových choreografií a freestyle, ve kterých tančí formace "Simple Dope" a "Fobie" byla přesunuta na sobotu 21.4.2012. Soutěž juniorských formací se koná v neděli 22.4.2012 v Plzni. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhoduje profesionální porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu.

Dance Life Tour 12 - zemské kolo JVK Čechy
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - zemské kolo Čechy juniorské věkové kategorie se koná 14.-15. dubna 2012 v Areně Sparta Podvinný mlýn, Praha 9. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, na které z regionálního kola pro Ústecký kraj postoupily všechny čtyři naše formace JVK. V sobotu 14.4.2012 proběhnou soutěže v disciplínách Choreografie rekreačního tance street a IDO hip hop, při kterých změří své síly s dalšími formacemi z Čech za DCM CHRT street "Get out of my heart" a IDO hip hop "Walkin´in the street". V neděli 15.4.2012 soutěží v kategorii Street a disco show "The Sims: Ponořte se do hry" a choreografie "Napsala ..." v kategorii Show dance.

Dance Life Tour 12 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 31. března 2012 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 15 tanečních klubů z celého kraje přiveze 73 formací, s nimiž budou bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Nejpočetnější zastoupení, 178 tanečnic a tanečníků bude mít náš taneční klub Dance Center Marverci. Dorazí však i další kluby, které zde budou bojovat v extralize, v druhé i třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech.

|< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1161325 návštěvníků, 29 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém