Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad LabemOSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (24.5.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na DCM párty 2017 se mi
líbilo
109
moc líbilo
78
hodně moc líbilo
53
nelíbilo
57
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

Extraliga 3 + Zemská liga Čechy 5
Taneční liga 11/12 pro sóla, dua a malé skupiny hip hopu a disko dance všech věkových kategorií bude zakončena o víkendu 14. a 15. ledna 2012 v Praze při třetí soutěži Extraligy a páté soutěži Zemské ligy pod názvem PRAGUE DANCE SHOW, kterou pořádá AT Studio Domino v Praze ve sportovní hale AC Sparta, Podvinný Mlýn, Kovanecká 2405/27. Všem účastníkům soutěží a reprezentantům Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem přejeme hodně úspěchu a radosti z tance na poslední soutěži TL 11/12.

Vánoce u Marverců 2011
Všem Marvercům.
Blíží se čas vánoční a i v DCM tradičně společně oslavíme Vánoce a to ve čtvrtek 15.12. 2011 v galerii taneční školy Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem, Velká hradební 19 v časech:
15:30 - 16:30 baby a mini kategorie, 17:00 - 18:00 dětská věková kategorie, 18:30 - 19:30 pak juniorská věková kategorie a od 19:30 hlavní věková kategorie.
S sebou si přineste správnou vánoční náladu, nějaké dobroty a dle svého uvážení třeba i malé dárečky pro kamarády. Nezapomeňte hlavně pohodlné bačkory!
Těší se na vás Martina, Alda a trenérský team.

Eliško, vítáme Tě mezi námi!!!
7. prosince 2011 v 8:40 hodin se narodila Eliška Žáková!
Je to jako pohádka, když se začne život děťátka. Přinese lásku, radost i smích, stane se pokladem rodičů svých. Ať děťátko má všeho dost, v životě jen pro radost. Zdraví, štěstí, veselosti, jak v dětství, tak v dospělosti. Rodičům ať radost dělá, budoucnost ho čeká skvělá. Celý život bez nesnází, ať ho úspěch doprovází.

Extraliga 2 + Zemská liga Morava 5 - HIP HOP
Další soutěž Taneční ligy 11/12 Extraliga 2 + Zemská liga Morava 5, v disciplínách HIP HOP pořádá TŠ Lola´s dance, o.s v neděli 4. prosince 2011 ve Sportovní hale při ZŠ, Sportovní 850, v Kostelci na Hané pod názvem "LOLA STREET STORM". Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem se k zisku dalších bodů do celkového hodnocení Extraligy jede na této soutěži protančit Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Jan Rožánek, Milan Horáček, Terezie Somolíková, Jenifer Zimová, Veronika Černá, Veronika Drábková, Jana Fuxová, Nikol Čermáková, Anastázie Paclová, Irena Syroťuková, Markéta Toflová a Iryna Vepryk. Přejeme všem opět hodně úspěchu a radosti z tance.

Extraliga 1 + Zemská liga Čechy 4 - HIP HOP
Další soutěžní kolo Taneční ligy 11/12 Extraliga 1 + Zemská liga 4, tentokrát v disciplínách HIP HOP pořádá B.D.S. Academy v sobotu 19. listopadu 2011 v SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5 Praha 4. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem se k zisku bodů do celkového hodnocení v Taneční lize jede na této soutěži protančit Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Jan Rožánek, Milan Horáček, Anna Zimová, Veronika Šustová, Terezie Somolíková, Jenifer Zimová, Veronika Černá, Veronika Drábková, Jana Fuxová, Věra Mihálová, Nikol Čermáková, Anastázie Paclová, Irena Syroťuková, Markéta Toflová, Eliška Vagenknechtová a Iryna Vepryk. Přejeme všem hodně úspěchu a radosti z tance.

Extraliga 1 + Zemská liga Čechy 4 - DISKO DANCE
Taneční liga 11/12 pokračuje 17.listopadu 2011 v Městské sportovní hale v Chomutově, Mánesova 152 jako Extraliga 1 a Zemská liga 4 v kategorii sólo, duo, malá skupina disko dance všech věkových kategorií pod názvem DOSPRA CUP 2011. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem na soutěži reprezentují tanečník Matěj Malý a tanečnice Monika Doušová, Nina Freibergová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Sára Nedvědická, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.

42. Mezinárodní taneční festival
Čtyřicátý druhý Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem se koná v sobotu 12.11.2011 ve Sportcentru Sluneta od 17:00 hodin. Jeho součástí je tradiční Mistrovství České republiky Formací STT a LAT a mezinárodní soutěž tanečních párů WDSF Mistrovství Evropské Unie STT, na které jsou přihlášeny reprezentační páry z Anglie, Belgie, Bulharska, Estonska, Francie, Maďarska, Nizozemska, Polska, Rakouska, Rumunska, Slovenska a České republiky.
Jako hosté programu 42. MTF zatančí formace Dance Center Marverci "Ráno v trávě" a "Adamsovi po 20 letech".

Zemská liga Čechy 3 - disko dance a hip hop sólo, duo, MS
V pořadí třetí soutěž Taneční ligy 11/12 se koná v sobotu 29. října 2011 v Táboře Hotel Palcát, tř. 9. května 2471. Soutěž zemské ligy v disko dance a hip hopu kategorie sólo, duo a malé skupiny proběhne pod názvem Tábor UNLIMITED - 11. ročník. Na soutěžící čeká znovu celodenní soutěžní maratón, který vypukne ráno v 9.00 hod. hip hopovými disciplínami a zahájení soutěží disko dance se předpokládá ve 12:00 hodin. Předpokládané ukončení soutěže je ve 22.00 hodin. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem reprezentují tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Michaela Růžičková, Monika Doušová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.
Ať se vám hezky tancuje!

Zemská liga Čechy 2 - disko dance a hip hop sólo, duo, MS
V sobotu 22. října 2011 se koná v Jablonci nad Nisou ve Sportovní hale CORNY v pořadí druhá soutěž zemské ligy v disko dance a hip hopu kategorie sólo, duo a malé skupiny. Na všechny soutěžící čeká celodenní soutěžní maratón, který vypukne ráno v 9.00 hod. hip hopovými disciplínami a soutěže disko dance probíhají po obědě. Předpokládané ukončení soutěže je ve 22.00 hodin. Všem soutěžícím DCM držíme palce!
Taneční ligy 11/12 se z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem zúčastní tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Dominika Floriánová, Monika Doušová, Nina Freibergová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová, Andrea Vernerová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.

Mistrovství světa hip hop Graz 2011
Největší hip hopová akce v Evropě se již podruhé koná v rakouském městě Graz. V termínu 12. - 16. října 2011 žije městská sportovní hala Mistrovtsvím světa v hip hopu, break dance a electric boogie a o tituly mistrů světa se utká ve všech kategoriích téměř 4500 účastníků. Dance Center Marverci reprezentuje v kategorii junioři muži sólo Jan Rožánek.

Mistrovství světa street dance show
Držte pěsti pro štěstí tanečníkům DCM, kteří jedou reprezentovat ČR na Mistrovství světa street dance show, které se koná ve slovinské Ljubljani v termínu 29.9.-2.10.2011. Nominaci na toto mistrovtsví světa získala malá formace street dance show "Noc na pouti" a Andrea Vernerová se svým sólem "Moje zpověď".
"Noc na pouti" tančí Aleš Lerch, Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Irena Syroťuková, Lucie Višňáková, Markéta Toflová a Petra Kajzrová.

Taneční liga 11/12
Soutěžní sezóna 2011/2012 začala pro naše tanečnice Taneční ligou v kategorii sólo, duo a malé skupiny. Ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem se konala v sobotu 24. září 2011 první soutěž CDO nové sezóny TOPGAL TANEČNÍ LIGA disco dance a hip hop - Zemská liga Čechy, na které soutěžily z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Michaela Růžičková, Monika Doušová, Nikola Málková, Sára Nedvědická, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová a Andrea Vernerová.

|< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >|

Seznam všech aktualit    

 


                                       

 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
988727 návštěvníků, 1 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém