Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (20.3.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na Enjoy Dancing budu tančit
poprvé
18
podruhé
22
potřetí
6
počtvrté
3
popáté
11
pošesté
11
posedmé
5
poosmé
4
podeváté
3
podesáté
71
pojedenácté
6
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

Putovní pohár ED 2015
Vítězem 8. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků počtem 78 hlasů dětská show dance formace "We´re revolting" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístila dětská mini show dance formace "Copak je to za kocoura?" počtem 73 hlasů rovněž v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. S třetím počtem 46 hlasů skončila show dance formace juniorské věkové kategorie "Tentokrát už ne ..." v choreografii Michaely Jonášové.

8. ročník Enjoy Dancing
Před zahájením nové soutěžní sezóny tanečních formací se koná v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídka Enjoy Dancing. Osmý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 16. března 2015. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, Orient team DDM, taneční skupina Invasian Crew, hudební hosté z DDM, taneční skupina Margaretka a ukázka parkour. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.

Předprodej vstupenek Enjoy Dancing
Dne 4.února 2015 zahajuje Severočeské divadlo prodej vstupenek na 8. ročník taneční přehlídky Enjoy Dancing, která se koná v pondělí 16.března 2015 tradičně dvakrát. Odpolední představení od 15:00 hodin a večerní od 18:00 hodin. POZOR rezervace vstupenek na www.operabalet.cz je časově omezena na 5 dní k vyzvednutí lístků.

Vánoční prázdniny
O vánočních prázdninách ve dnech od 22. prosince 2014 do 4.ledna 2015 neprobíhá pravidelná činnost zájmových kroužků a kurzů v Domě dětí a mládeže p.o. Ústí nad Labem. Těšíme se na vás opět po prázdninách od pondělí 5.ledna 2015.
Přejeme krásné pohodové Vánoce, zdraví, štěstí a pohodu v novém roce 2015.

Vánoce DCM 2014
Předvánoční "posezení" v DCM se v letošním adventním čase koná ve čtvrtek 18.12.2014 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok vyhlašujeme pro všechny členy DCM soutěž o nejoriginálnější vlastnoručně vyrobený – ozdobený "vánoční kolíček". Své soutěžní produkty se jmenovkou můžete odevzdat do 16.12.2014 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní kolíčky budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM, kde proběhne také ocenění autorů. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :). S sebou si přineste příjemnou vánoční náladu a nějaké vánoční dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory! Srdečně zváni jsou rodiče a doprovod dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

Taneční liga 2014/15 EX 2, RL, ZL 5 Praha
V sobotu 29.11.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 pátou soutěží regionální a zemské ligy CDO hip hop a druhou soutěží Extraligy "Pražské K.O. 2014". Organizátorem soutěže je B.D.S. ACADEMY Praha a pořádá ji v Sokole Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2. Zemská soutěž a Extraliga v Praze je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Anna Zimová. Do první soutěže nejvyšší výkonnostní třídy A přejeme Aničce taneční pohodu a příjemné zážitky.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 4 Praha
V sobotu 22.11.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 čtvrtou soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop "Autumn cup 2014". Organizátorem soutěže je B.D.S. ACADEMY Praha a pořádá ji v Sokole Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2. Zemská soutěž v Praze je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o další ligové body zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Veronika Šustová sólo disco dance, Nikola Málková a Veronika Šustová tančící duo disco dance. Přejeme příjemné zážitky a taneční pohodu.

45.MTF Ústí nad Labem 7.-9.11.2014
Jubilejní 45. ročník bude výjimečný. Program Festivalu bude obsahovat mezinárodní prvky - WDSF Open Senior a PRECIOSA Latin Cup.
Budou v něm tradičně národní šampionáty v disciplínách, na které jsme si v Ústí nad Labem již zvykli - Formace a Showdance (LAT/STT) - 8.11.2014.
V tématickém pátečním večeru ústeckého tance nazvaném Friday Night Dance Fever, který bude moderovat Ondra Vodný - moderátor rádia Evropa 2, se vám představí 7.11.2014 ústecké kluby - uvidíte vše, co se v Ústí nad Labem tančí.
Nově v neděli 9.11.2014 bude zařazena do programu postupová soutěž a již zmíněné soutěže světového okruhu WDSF.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 3 Liberec
V sobotu 1.11.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 třetí soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop "Liberec Dance Cup". Tuto soutěž TANEČNÍ LIGY pořádá taneční škola TAKT Liberec v TIPSPORT ARENĚ (hala míčových sportů), Jeronýmova 570/22, 460 07 LIBEREC 7. Zemská soutěž v Liberci je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o další ligové body zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Veronika Šustová sólo disco dance, Nikola Málková a Veronika Šustová tančící duo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, se jistě pokusí přiblížit z druhého místa průběžného pořadí finalovým umístěním a ziskem dalších bodů do celkového žebříčku Anna Zimová, která je pouhých 15 bodů za vedoucí Jindřiškou Knorrovou, tanečnicí z pořádající taneční školy TAKT Liberec. Všem přejeme příjemné zážitky a co nejlepší taneční výkon.

Rodičovská schůzka!!! Úterý 21.10.2014
V divadelním a přednáškovém sále v přízemí Domu dětí a mládeže se koná v úterý 21. října 2014 rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí soutěžních týmů (věková kategorie Mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče soutěžních týmů juniorů a dospěláků.
Účast rodičů na schůzce je důležitá. Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 2 Jablonec nad Nisou
V sobotu 18.10.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 druhou soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop. Druhé kolo TANEČNÍ LIGY se uskuteční v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou, U Přehrady 4747/20. Tato zemská soutěž je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o další ligové body zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Veronika Šustová sólo disco dance, Nikola Málková a Veronika Šustová, které tančí duo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, se nepochybně pokusí obhájit vítězství v prvním kole z Ústí nad Labem finalovým umístěním a ziskem dalších bodů do celkového žebříčku Anna Zimová. Všem přejeme příjemné zážitky a co nejlepší taneční výkon. Další kolo TL pak čeká naše tanečnice v sobotu 1. listopadu 2014 v Liberci.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 1 Ústí nad Labem
V neděli 5.10.2014 začala soutěžní sezóna 2014/2015 první soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop. První kolo TANEČNÍ LIGY se uskutečnilo v Domě kultury města Ústí nad Labem. Tato celostátní soutěž je každoročně vyhlášena pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o první ligové body nové taneční sezóny zúčastnily tanečnice juniorské věkové kategorie Nikola Málková a Veronika Šustová, které spolu tančí duo disco dance a Veronika Šustová sólo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, zahájila nové soutěže vítězstvím a ziskem plného počtu bodů Anna Zimová. GRATULUJEME! Další kolo TL se uskuteční v sobotu 18. října 2014 v Jablonci nad Nisou.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1084454 návštěvníků, 19 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém