Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (20.3.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na Enjoy Dancing budu tančit
poprvé
48
podruhé
56
potřetí
19
počtvrté
21
popáté
27
pošesté
23
posedmé
19
poosmé
17
podeváté
13
podesáté
125
pojedenácté
17
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

Klid před bouří ...
22.2.2005
Vzhledem k tomu, že naše soubory nevystupovaly v uplynulém víkendu na žádném plese ani jiné kulturní akci, mohlo by se zdát, že se v souboru nic neděje, ale právě opak je pravdou. V plném proudu jsou přípravy nového programu, pracuje se na choreografii nových soutěžních vystoupení, trénují se nové variace, v plném proudu jsou přípravné práce a šití nových kostýmů, na kterých se podílí jak sami členové souboru, tak jejich rodinní příslušníci, stříhá se hudba, připravuje se program zimního soustředění jednotlivých tanečních skupin, které se uskuteční v době jarních prázdnin a na programu jsou i další vystoupení, na která bude potřeba si "odskočit " ze soustředění. Rozhodně se nenudíme ... :-)

Maturitní ples Obchodní akademie v Ústí nad Labem
Sobota 12.2.2005
HVK taneční skupiny Marverci vystupuje na maturitním plese Obchodní akademie v Ústí nad Labem Národního odboje 17 pořádaném v Domě kultury chemiků v Ústí nad Labem s vystoupením hip hopové formace "DJ".

Maturitní ples Střední zdravotnické školy v Ústí nad Labem
Sobota 5.2.2005
Kulturní program maturitního plesu Střední zdravotnické školy pořádaný v Kulturním domě Corso v Krásném Březně zpestřila vystoupením děvčata malé hip hopové formace ve složení Kateřina Hovorková, Lucie Drtinová, Alena Svobodová, Lucie Budilová, Gabriela Stuchlá a Jana Pokorná.

Kongresové centrum Praha - Benefiční koncert
Sobota 5.2.2005
Koná se 8.ročník benefičního koncertu "Děti dětem" v Kongresovém centru Praha, na který byla, jak již bylo dříve uvedeno nominována skupina Marverci DVK. V bohatém programu, který byl vyvrcholením dětské celorepublikové otevřené kulturně-umělecké soutěže Sedmikvítek vystoupilo kromě hlavních protagonistů - účastníků této soutěže - i mnoho vzácných hostů.
Naše taneční skupina sice nezískala ocenění ani pohár premiéra vlády České republiky, ale již samotná nominace na tak prestižní koncert byla oceněním všem dětem našeho souboru a připravila jim nezapomenutelné zážitky již samotnou účastí na koncertě, kde měli možnost porovnat své výkony s ostatními a navíc pro ně byla příjemným zpestřením pololetních prázdnin.

Ples 4A a V8A Gymnázia Jateční ulice 4.2.2005
V netradičním prostředí pro konání plesů v Ústí nad Labem, ve sportovní hale TJ Chemičky na Klíši se koná maturitní ples tříd 4A a V8A Gymnázia Jateční. Maturantkou školy je i členka souboru Alena Svobodová a tak si skupinka tanečnic souboru Marverci, který na tomto plese nebyl hostem zábavného programu, po dohodě s organizátory večera, připravila pro Alenku překvapení a přišla si s maturantkou, tak jak bývá zvykem na maturitních plesech členů souboru a k její radosti i pro potěšení ostatních návštěvníků plesu zatančit malou hip-hopovou formaci.

Peníze nebo život na VIII. plese Ústečanů 29.1.2005
VIII. ples Ústečanů s mottem "Kdo netančí s námi, tančí sám proti sobě" pořádaný produkční agenturou FOR a Kulturním střediskem města Ústí nad Labem pod záštitou primátora města Petra Gandaloviče a 1. vicehejtmana a starosty centrálního obvodu Radka Vonky, moderovaný Alenou Pilousovou a Ondrou Vodným byl dalším z široké řady plesových příležitostí, kde svým vystoupením taneční skupina Marverci svojí dětskou show formací "Peníze nebo život " obohatila kulturní program a to tentokrát vedle známých a populárních umělců, kteří na plese účinkovali.

Karel Gott na VIII. plese Ústečanů 29.1.2005

Setkání Marverců s hvězdami pop music

Autogramiáda na plese Ústečanů 29.1.2005

Maturitní ples Gymnázia Stavbařů 28.1.2005
Pátek 28.1.2005 19:30
Na zahájení maturitního plesu oktávy A a B Gymnázia Stavbařů v Ústí nad Labem pořádaným tradičně v Domě kultury chemiků v Ústí nad Labem, který je zároveň maturitním plesem členky souboru Lucie Drtinové , vystupuje kolektiv DVK taneční skupiny Marverci s vystoupením "Peníze nebo život ". Ve 22:15 hodin pak pestrý program plesového večera vyplňuje taneční formace HVK hip hopovým vystoupením "DJ".

Best Western hotel Vladimír 31.12.2004
Pátek 31.12.2004 20:00 hodin
Marverci vystoupili na silvestrovské oslavě pořádané v ústeckém Best Western hotelu Vladimír s vystoupením dětské skupiny nazvaným "Peníze nebo život ".
Kromě dětské skupiny v programu vystoupilo i juniorské duo HIP - HOP Andrea Vernerová a Sandra Konschillová.

Stručné zprávy
Informace z činnosti DCM formou stručných zpráv dále nepublikujeme.

|< < 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1137721 návštěvníků, 50 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém