Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (20.3.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na Enjoy Dancing budu tančit
poprvé
34
podruhé
39
potřetí
16
počtvrté
15
popáté
22
pošesté
20
posedmé
15
poosmé
13
podeváté
11
podesáté
106
pojedenácté
15
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství Čech Praha
Mistrovství Čech CDO DANCE LIFE TOUR 2014 formací juniorské věkové kategorie a dospělých pořádané Czech Dance Organization - B.D.S. Academy se koná ve dnech 11.4. - 13. 4. 2014 v Club Hotelu Praha v Průhonicích.
V pátek 11. dubna 2014 bude Dance Center Marverci reprezentovat street dance choreografie dospělých "Z´čuot". Druhý den v sobotu 12. dubna bude taneční parket patřit převážně věkové kategorii juniorů, z DCM pak konkrétně street dance formacím "Happy?" a "Ill Eagle". Na programu je rovněž soutěž dospělých, kde v kategorii IDO street a disco show - mistr. extraliga bude o postup na Mistrovství České republiky bojovat naše formace dospělých "Na šrot".
O co nejlepší umístění budou v neděli soutěžit na Mistrovství Čech taneční skupiny juniorů DCM s show dance formací "In The Rain" a CHRT disco formace "Cesta za slávou". Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

TSR 2014 regionální kolo Most
Celkem 7 měst, 17 soutěžních dní, přes 10 tisíc medailí a více než 15 tisíc cen!!! To je EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2014 !!!
Pro deset formací pěti věkových kategorií DCM začíná v neděli 23.března 2014 ve Sportovní hale v Mostě celostátní soutěž EMCO Taneční skupina roku tour. První postupovou soutěží TSR 2014 tour, na které bude možné před zraky odborné poroty zatančit nové soutěžní choreografie a nechat náš taneční výkon porovnat s ostatními soutěžícími bude regionální kolo. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhodne porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu. Dalším kolem bude soutěž formací všech regionů Čech. Věkové kategorie baby, děti, dospělí a senioři tančí další kolo 26. a 27. dubna 2014 v Praze, junioři všech disciplín mají svá mistrovství Čech 19. dubna 2014 a určité formace dospělých pak 20. dubna 2014 v Chrudimi. Podrobnosti budou publikovány na našich stránkách před jednotlivými soutěžními koly a doplněné o výsledky po soutěžích.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. v rámci CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 15. března 2014 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 56 formací z celého kraje a na 1200 tanečníků bude bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Taneční kluby zde budou soutěžit v mistrovské extralize, druhé lize i třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech. Ve čtyrech věkových kategoriích zatančí své nové choreografie před odbornou porotou také 9 formací DCM. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

Putovní pohár ED 2014
Vítězem 7. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků stejným počtem 71 hlasů dětská mini show dance formace "Do Vánoc času dost" a dětská show dance formace "Přijde si pro mě?", obě v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístily rovněž stejným počtem 48 hlasů street show formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové a street show formace hlavní věkové kategorie "Na šrot" v choreografii Aleše Lercha. S třetím počtem 41 hlasů skončila street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové.

7. ročník Enjoy Dancing
DCM tradičně zahajuje soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Sedmý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 10. března 2014. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, Orient team DDM, taneční skupina Reunited, předškolní oddělení DDM a bojové umění Aikido. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.
Předprodej vstupenek na tuto akci byl již zahájen. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Severočeského divadla nebo rezervovat na webových stránkách www.operabalet.cz prostřednictvím rezervačního systému.

ELITERY 2014 - 25.ročník
Přihlášeno je 106 formací a 1 200 tanečníků. V olympijském roce slaví ELITERY Louny čtvrtstoletí téměř s opravdovou olympijskou účastí a chybět nebudou ani naše tanečnice. Všichni se těší na krásné taneční zážitky. Tým TK Luna srdečně zve na velkolepou podívanou 8. a 9. března 2014. Děti do 15 ti let mají na jubilejní ročník vstup zdarma a pokud se přihlásí na místě do taneční školy Luna, budou mít první měsíc výuky zdarma. Návštěvníci obdrží oproti vstupence nápoj zdarma u stánku TK Luna. V předpremiéře před pondělní přehlídkou Enjoy Dancing se vydaly do Loun, představit svá nová soutěžní disco vystoupení a porovnat je s konkurencí, dvě formace DCM. Na 25. ročníku Elitery bude tančit naše street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové a formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové.

Vánoce DCM - soutěž o nejoriginálnější vánoční ozdobu
Předvánoční "posezení" v DCM se v letošním adventním čase koná ve čtvrtek 19.12.2013 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok vyhlašujeme pro všechny členy DCM soutěž "o nejoriginálnější vánoční ozdobu". Své soutěžní produkty s jmenovkou můžete odevzdat do 17.12.2013 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní ozdoby budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM, kde proběhne také vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :).
S sebou si přineste příjemnou vánoční náladu a nějaké vánoční dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory!
Srdečně zváni jsou i rodiče a doprovod dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

44. MTF Ústí nad Labem
Pozvánkou na 44. Mezinárodní taneční festival (MTF) je pestrý čtvrteční program od 15.00 v OC Forum. Festival hostí od pátku 1. do neděle 3. listopadu hala Sluneta na Klíši. I ve Foru si lze lístky koupit, či je vyhrát.
44. Mezinárodní taneční festival 2013
Pátek 1. 11., 16.00 až 22.00
Mistrovství ČR Showdance LAT/STT kvalifikace
Cena primátora města Ústí n.L. ústeckých tanečních souborů
„Mejdan podle plánu"

Sobota 2. 11., 13.00 až 21.00 (hl. program od 18.00)
Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích Senior I
Mistrovství ČR Showdance STT a LAT finále
Mistrovství ČR Formace STT
WDSF International Open STT Adults
dopr. program The Beatles The Doors, ukázky, balet SDOB

Neděle 3. 11., 14.00 až 21.00
WDSF International Open LAT Adults
WDSF Open LAT/STT Senior I
WDSF Open STT/LAT Senior II a III
doprovodný program

ZMĚNA TRÉNINKŮ 28.10.-1.11.2013
Pozor !!!
Z důvodu podzimních prázdnin a velkého množství škol s ředitelským volnem nejsou v termínu od 28.10.2013 do 1.11.2013 pravidelné tréninky.
Ve čtvrtek 31.10.2013 trénují pouze formace na Mezinárodní taneční festival dle dalších informací a časového rozpisu.

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 14.10.2013
Rodičovská schůzka Dance Center Marverci.
V pondělí 14. 10. 2013 se koná v divadelním sále v přízemí DDM rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí (kategorie mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče juniorů a dospěláků.
Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Rádi zodpovíme i vaše dotazy. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Dance Shock 2013
Město Ústí nad Labem hostí na zimním stadioně ve dnech 3. - 6. října 2013 Mistrovství světa street dance show a světový pohár disco dance. Dance Center Marverci reprezentuje na tomto mistrovství světa v pátek Andrea Vernerová v hlavní věkové kategorii sólo ženy street show se svým číslem "Když nebe padá" a v sobotu malá skupina hlavní věkové kategorie street show "Biograf", kterou tančí Michaela Fidlerová, Michaela Jonášová, Petra Kajzrová, Věra Mihálová, Alexandra Nečasová, Tereza Nová a Andrea Vernerová. Přejeme hodně úspěchu!

Tréninky DCM začínají od 16.9.2013!
Nový školní rok začal a všichni trenéři se již na vás těší v nové taneční sezóně. Tréninky Dance Center Marverci budou zahájeny v týdnu od 16. září 2013. Rozvrh tréninků naleznete v tomto článku a stáhnout si ho můžete ve formátu dokumentu nebo pdf. Všechny zájemce, stávající i budoucí členy tanečního týmu zveme na den otevřených dveří v DDM, který se koná ve středu 11. září 2013 od 15:00 do 17:30 hodin a kde uvidíte mimo jiné i ukázky tanečních stylů, kterým se DCM věnuje.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1118288 návštěvníků, 2 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém