Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad LabemOSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (24.5.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na DCM párty 2017 se mi
líbilo
109
moc líbilo
78
hodně moc líbilo
53
nelíbilo
57
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 
          


 

Taneční liga 12/13 Extra liga 2 ZL Čechy 5
Další celostátní soutěž Extraliga 2 v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 disco dance a hip hop B2BALANCE pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A všech věkových kategorií se koná pod názvem "DOSPRA CUP - Halloween Párty 2012" ve Sportovní hale Most, tř. Budovatelů 112/7 v sobotu a neděli 24.-25.11. 2012. Pro výkonnostní třídy B, C, D zde zároveň probíhá páté kolo Zemské ligy Čechy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je BEETHOVEN DC o.s. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se sobotních soutěží disco dance Zemské ligy Čechy 5 zúčastní tanečnice Doušová Monika, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Zimová Anna, Bursová Veronika a Marvanová Jana. Na nedělních soutěžích Extra ligy hip hopu soutěží tanečníci Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš. Přejeme všem příjemné zážitky a hodně úspěchu na poslední soutěži TL v kalendářním roce 2012.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 4
V sobotu 17. listopadu 2012 pokračuje taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA v Praze. Organizátorem soutěže "Pražské K.O. 2012" je taneční skupina B.D.S. Academy Praha. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o další ligové body této taneční sezóny, stejně jako při druhém kole zemské ligy v Jablonci nad Nisou tanečnice Bursová Veronika, Doušová Monika, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika a Zimová Anna.

Taneční liga 12/13 Extra liga 1 Opava
10.-11. listopadu 2012 začíná v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 první celostátní soutěží Extra liga disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A. Soutěž se koná pod názvem "Dance4Life Cup 2012" ve Víceúčelové hale v Opavě ve všech věkových kategoriích, kde pro výkonnostní třídy B, C, D zároveň probíhá čtvrté kolo Zemské ligy Moravy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je Taneční škola Dance4Life. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se v neděli Extra ligy hip hopu zúčastní tanečníci nejvyšší výkonnostní třídy A Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš.

43. MTF Ústí nad Labem
Vážení přátelé ladného pohybu.
Připravujeme pro vás nejvýznamnější tanečně-sportovní akci roku 2012 na severu Čech MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL. Oblékáme festival do nového kabátu a vracíme se k vícedennímu modelu. Vzhledem k množství a struktuře jednotlivých soutěží začínáme již v pátek odpoledne a sobotní odpoledne i finálový večer bude plný mistrovského tancování. Budeme vyhlašovat čtyři Mistry České republiky a jednoho Mistra Evropské unie!!! Významnost akce je podtržená zájmem Města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje a velice si považujeme záštity, kterou nad naším tanečním festivalem převzal Předseda vlády České republiky pan Petr Nečas. Novinkou letošního ročníku Mezinárodního tanečního festivalu je premiérové Mistrovství České republiky v kategorii Free style - nová atraktivní disciplína. S městem Ústí nad Labem má taneční veřejnost pevně spojenou s další soutěží, kterou letos do Ústí přivážíme, a to Mistrovství České republiky formací. Obě tyto soutěže jsou nominačními soutěžemi na Mistrovství světa a Evropy. A abychom dostáli mezinárodnosti našeho tradičního tanečního festivalu, doplňujeme české duo mistrovských soutěží o WDSF Mistrovství Evropské unie v deseti tancích (WDSF European Union Championship Ten Dance).
Pro odlehčení soutěžního napětí připravujeme diváckou soutěž a zařadíme charitativní prvek.
Těší se na vás celý organizační štáb.

Lord of the Dance v Ústí nad Labem
Nejslavnější taneční show "Lord of the Dance" Michaela Flatleyho slaví úspěchy po celém světě. Při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu. Představení u nás dosud zhlédlo přes 400 000 diváků. V roce 2012 ale přijíždí show, kterou diváci v České republice ještě neviděli! Ve středu 31.10.2012 na Zimním stadionu v Ústí nad Labem se můžete těšit na nové úchvatné kostýmy, energické choreografie, vylepšenou scénu plnou moderních technologií, nová světla, obrovské LED projekce, dokonalý zvuk a další. Představení bylo značně vylepšeno a opět je o krok napřed před ostatními podobnými tanečními show. Vidět "Lordy 2012“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, jsou špičkové taneční a především stepařské výkony všech tanečníků, kteří jsou dokonale sladění a diváky i kritikou jsou každoročně oceňovaní a uznávaní irští stepaři jako nejlepší na světě.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 3
V sobotu 27.10. 2012 pokračovala taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA na tanečním sále hotelu Palcát v Táboře. Organizátorem XII. ročníku taneční soutěže "Tábor unlimited" byla Taneční škola ATAK v Táboře. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem soutěžili o další ligové body této taneční sezóny duo juniorské věkové kategorie hip hop Dohnalová Dominika - Vocásek Luboš a duo hlavní věkové kategorie hip hop Krovová Anna - Krovová Eliška. Obě dua si vytančila finálovým umístěním na 5. místě v juniorské věkové kategorii a na 3. místě v hlavní věkové kategorii postup do výkonnostní třídy A a tím účast v soutěžích Extraligy.

Mistrovství světa street dance show
Ve dnech 22. října - 24. října 2012 se v maďarském městě Pécs koná Mistrovství světa v disciplíně street dance show. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem p.o. bude na tomto mistrovství pořádaném Mezinárodní taneční organizací IDO reprezentovat malá skupina hlavní věkové kategorie s taneční choreografií pod názvem "Vzdám to zítra..." v obsazení Martina Černá, Veronika Drábková, Věra Mihálová, Aleš Lerch, Andrea Vernerová, Lucie Višňáková a Jaroslav Žák. Andrea Vernerová bude soutěžit také v sólové kategorii s vystoupením "Líza Doolittlová".

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 15.10.2012
Rodičovská schůzka Dance Center Marverci.
V pondělí 15. 10. 2012 se koná v divadelním sále v přízemí DDM rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí (kategorie mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče juniorů a dospěláků.
Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Rádi zodpovíme i vaše dotazy. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 2
V sobotu 13.10. 2012 pokračuje taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Organizátorem soutěže "X-DANCE CUP 2012" je taneční skupina X-DANCE z Jablonce nad Nisou. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o další ligové body této taneční sezóny, stejně jako při zahájení taneční ligy v Ústí nad Labem tanečnice Bursová Veronika, Dohnalová Dominika, Doušová Monika, Krovová Anna, Krovová Eliška, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Zimová Anna a tanečník Vocásek Luboš.

Grand Prix Ústí nad Labem 2012
Český svaz tanečního sportu pořádá v sobotu 29. září 2012 v Domě kultury města Ústí nad Labem 22. ročník soutěže tanečních párů mezinárodní třídy v tancích standardních a latinskoamerických - GRAND PRIX Ústí nad Labem. Finálový galavečer začíná v 19:00 hodin. Taneční soutěž doprovází velký taneční orchestr Big Band Bonit. Hosty večera jsou formace z tanečního klubu Stardance Chomutov, Styl Praha a break z Varnsdorfu.
Předprodej vstupenek v ceně 130,- Kč je v informačním středisku města Ústí nad Labem, Mírové náměstí 1 - Palác Zdar. Vstupné na místě v den konání soutěže je pak 150,- Kč.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 1
V neděli 23.9.2012 začíná nová soutěžní sezóna 2012/2013 první soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA ve Sportovní hale Sluneta na Klíši v Ústí nad Labem. Soutěž je vyhlášena pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Organizátorem soutěže "Freedom Cup" je taneční skupina Freedom. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o první ligové body této taneční sezóny Bursová Veronika, Dohnalová Dominika, Doušová Monika, Krovová Anna, Krovová Eliška, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Vocásek Luboš a Zimová Anna.

Zahájení nového školního roku
Prázdniny utekly jako voda a začíná nám opět nová taneční sezóna. Zveme vás tímto na Den otevřených dveří do Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem ve středu 12. září 2012 od 15,00 do 17,30 hodin, kde uvidíte mimo jiné i ukázky činnosti Dance Center Marverci. Rozvrh tréninků jednotlivých skupin DCM pro školní rok 2012/2013 naleznete v hlavním menu sekci "O nás" odkazu Rozvrh tréninků. Všechny tréninky budou zahájeny v týdnu od 17. září 2012. Těšíme se na všechny nové i stávající tanečnice a tanečníky!

|< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|

Seznam všech aktualit    

 


                                       

 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
988727 návštěvníků, 78 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém