ETSR 2017 region Most

1. ročník Evropského turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2017 (BEST DANCE GROUP 2017) startuje. Nejlepší taneční teamy z České republiky se utkají o titul TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2017. Poprvé si také nejlepší domácí taneční skupiny porovnají síly s tanečníky ze Slovenska, Německa, Maďarska, Polska a dalších evropských zemí a utkají se o absolutního vítěze na evropském šampionátu EUROPEAN BEST DANCE GROUP OF THE YEAR 2017. V neděli 26.března 2017 tančí 10 formací Dance Center Marverci na regionálním kole tour TSR 2017 v Mostě. Přejeme všem tančícím hezké zážitky a úspěšné zahájení nové taneční sezóny.
 
VÍTĚZ V DĚTSKÉ KATEGORII ZÍSKÁ SKVĚLÉ TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ, NABITÉ
NEOPAKOVATELNOU ATMOSFÉROU PLNOU TOBOGÁNŮ, SKLUZAVEK, BAZÉNŮ A KRÁSNÉHO
UBYTOVÁNÍ VE 4* HOTELU, V NEJVĚTŠÍM AQUAPARKU V ČESKÉ REPUBLICE
- V AQUAPARKU PRAHA!

VÍTĚZ V JUNIORSKÉ KATEGORII ZÍSKÁ ALL INCLUSIVE CARD PRO NEOMEZENÝ VSTUP NA LIFE EXPO 
2017 V BRNĚ
(na všechny workshopy, exhibice, show a semináře), 
KDE STRÁVÍ 3 DNY PO BOKU NEJLEPŠÍCH TANEČNÍKŮ Z ČR A CELÉHO SVĚTA!

 VÍTĚZ V DOSPĚLÉ KATEGORII ZÍSKÁ 8. DENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V NÁDHERNÉM REKREAČNÍM AREÁLU 
EDEN V KRKONOŠÍCH
(dle smluvních pravidel partnera turné) - UBYTOVÁNÍ, STRAVU A TRÉNINKOVÉ PROSTORY!

NOVĚ TAKÉ POTĚŠÍME NEJLEPŠÍ CHOREOGRAFY Z CELÉ ČR! V RÁMCI SOUTĚŽE CHOREOGRAF ROKU
- CENA RICHARDA HESE -  
ZÍSKÁ 5 NEJLEPŠÍCH CHOREOGRAFŮ (podle vypsaných pravidel této soutěže)  
CESTU NA 10 DNÍ DO MEKKY SVĚTOVÉHO TANCE - DO NEW YORK CITY!

A tím to nekončí ... v rámci vítězných cen budeme rozdávat těm nejlepším špičková sluchátka, stylové oblečení,
poukázky do aquaparku, různé sladkosti a mnoho dalších cen. 

... my totiž nejsme obyčejná taneční soutěž – 
MY JSME TANEČNÍ SKUPINA ROKU :-)



Evropa 2 TANEČNÍ  SKUPINA  ROKU TOUR 2017

26. března 2017
Sportovní hala Most a.s.
REGIONÁLNÍ  KOLO



SEZNAM  TANEČNÍCH  FORMACÍ  DCM 
ÚČASTNÍKŮ REGIONÁLNÍHO KOLA EVROPA 2 TSR TOUR 2017

DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show Art

"Klaunské slečinky"

Základní liga

1. místo


DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Great Freestyle

"Přišla si pro mě?"

Základní liga

  2. místo  

Show art

"Řečnictví slečny Mary"

Základní liga

1. místo

DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art

"Story about Hercules"

Základní liga 

2. místo

Great Freestyle

"Konec srandy, je čas žít"

Základní liga 

4. místo

 Hip Hop  "Dont´ mess with us" Základní liga    7. místo  

Hip Hop

"Voice in my head"

Základní liga 

12. místo  

DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art

"World behind the mirror"

Základní liga 

1. místo

Hip Hop

"Restart"

Základní liga 

5. místo



DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Monumental choreografie

"Zpívání v dešti"

Profi Show

3. místo

 
 
Tisk
Zpět
1084465 návštěvníků, 16 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém