TSR 2018 region Most

ESCALATE TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018 (BEST DANCE GROUP 2018) startuje. Nejlepší taneční teamy z České republiky se utkají o titul TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018. Nejlepší domácí taneční skupiny opět porovnají síly s tanečníky ze Slovenska, Německa, Maďarska, Polska a dalších evropských zemí a utkají se o absolutního vítěze na evropském šampionátu EUROPEAN BEST DANCE GROUP OF THE YEAR 2018. V neděli 18.března 2018 tančí 10 formací Dance Center Marverci na regionálním kole tour TSR 2018 v Mostě. Přejeme všem tančícím hezké zážitky a úspěšné zahájení soutěžní sezóny.
 

ESCALATE TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2018

 co máme připraveno pro vítěze turné ESCALATE TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018?
VÍTĚZ V DĚTSKÉ KATEGORII ZÍSKÁ SKVĚLÉ TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ, NABITÉ
NEOPAKOVATELNOU ATMOSFÉROU PLNOU TOBOGÁNŮ, SKLUZAVEK, BAZÉNŮ A KRÁSNÉHO
UBYTOVÁNÍ VE 4* HOTELU, V NEJVĚTŠÍM AQUAPARKU V ČESKÉ REPUBLICE
- V AQUAPALACE PRAHA!

VÍTĚZ V JUNIORSKÉ KATEGORII ZÍSKÁ ALL INCLUSIVE CARD PRO NEOMEZENÝ VSTUP NA LIFE EXPO 
2018 V BRNĚ
(na všechny workshopy, exhibice, show a semináře), 
KDE STRÁVÍ 3 DNY PO BOKU NEJLEPŠÍCH TANEČNÍKŮ Z ČR A CELÉHO SVĚTA!

 VÍTĚZ V DOSPĚLÉ KATEGORII ZÍSKÁ TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V NÁDHERNÉM REKREAČNÍM AREÁLU 
EDEN V KRKONOŠÍCH
(dle smluvních pravidel partnera turné) - UBYTOVÁNÍ, STRAVU A TRÉNINKOVÉ PROSTORY!

OPĚT TAKÉ POTĚŠÍME NEJLEPŠÍ CHOREOGRAFY Z CELÉ ČR! V RÁMCI SOUTĚŽE CHOREOGRAF ROKU
- CENA RICHARDA HESE -  
ZÍSKÁ 5 NEJLEPŠÍCH CHOREOGRAFŮ (podle vypsaných pravidel této soutěže)  
CESTU NA 10 DNÍ DO USA (NEW YORK, LAS VEGAS, LOS ANGELES, ATLANTA)!

A tím to nekončí ... v rámci vítězných cen turné ESCALATE BEST DANCE GROUP 2018 budeme rozdávat těm nejlepším špičkové notebooky LENOVO, horská kola OLPRAN, stylové oblečení,
poukázky do aquaparku, různé sladkosti a mnoho dalších cen. 



ESCALATE  TANEČNÍ  SKUPINA  ROKU TOUR 2018

18. března 2018
Sportovní hala Most a.s.
REGIONÁLNÍ  KOLO



SEZNAM  TANEČNÍCH  FORMACÍ  DCM 
ÚČASTNÍKŮ REGIONÁLNÍHO KOLA  TSR TOUR 2018

DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show Art

"Nejšťastnější tvorové"

Základní liga

2. místo


DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Great Freestyle

"9th Avenue"

Základní liga

  8. místo  

Show art

"Z ostrova Motunui"

Základní liga

2. místo

DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art

"Princess Anastasia"

Základní liga 

2. místo

Great Freestyle

"Follow Me!"

Základní liga 

2. místo

 Hip Hop  "We know, We can" Základní liga    3. místo  

Disco

"Black - B"

Základní liga 

  4. místo  

  


DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art

"Kdo dřív přijde, ten si sedne"

Základní liga 

1. místo

Hip Hop

"Red Juice"

Základní liga 

2. místo




DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Monumental choreografie

"V řetězech"

Profi Show

5. místo

 
 
Tisk
Zpět
1052597 návštěvníků, 59 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém