Aktuální informace z Brna

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - HIP HOP Solo, duo, malé skupiny, formace
 

Na tomto Mistrovství České republiky mají členové i skupiny našeho souboru četné zastoupení v různých soutěžních kategoriích a jejich obsazení uvádíme v  podrobném rozpisu na jiném místě. Zde nyní jen stručně o dění z haly Vodova v Brně z hlediska výsledku našich tanečnic a tanečníků, kteří reprezentují soubor na MČR.
Po prvním dni máme k dispozici neoficiální výsledek z pozdních nočních hodin, když se soutěžní klání prvního dne "protáhlo" až do prvních hodin druhého soutěžního dne. Představte si  ZLATÁ, ale ne medaile, která by nám ani nenáležela, nýbrž zlatá střední cesta - formace HVK obsadila 14. místo z 28 soutěžících formací. Pokud obdržíme další průběžné výsledky z Brna, ihned je na tomto místě zveřejníme. Se zájmem očekáváme výsledky soutěže jednotlivců, dua i malých skupin. 

Přejeme všem návštěvníkům těchto stránek příjemnou neděli. Držme palce, ať se dnes Marvercům daří.  

Neděle 5.6.2005  14:50  Právě jsme obdrželi zprávu, že se malá skupina "77" umístila na 5. místě a druhá skupina s vystoupením "85" na 12. místě dnešního Mistrovství ČR. O umístění účastníků v soutěži Solo a Duo bohužel zpráva nic konkrétního neuvádí, takže na oficiální výsledky těchto soutěží a kompletní výsledkové listiny si musíme ještě počkat a po jejich vydání je zaznamenáme na stránce Soutěže.   
Neděle 5.6.2005  v 16:23  se podařilo získat ještě další dílčí výsledky a to, že velice pěkné 3. místo obsadil v kategorii muži solo Aleš Lerch a Jaroslav Vörös skončil na místě 19.
Na 9. místě se umístila formace JVK Hepčík, která se zúčastnila pohárové soutěže. Tolik tedy ve stručnosti k dosud známým výsledkům.

 

 
 
Tisk
Zpět
2391030 návštěvníků, 1 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém