B2Balance Tour MČR 2013

Tanečníci, hopeři, stepaři, baletky, disco dancers, mažoretky, prostě všichni, co milujete skvělou hudbu spojenou s pohybem! B2Balance tour Mistrovství ČR tanečních formací 2013 vypukne již za pár dní a CDO jako vyhlašovatel a jediná organizace, která Vás dokáže nominovat na Mistrovství Evropy a světa, přináší aktuální zprávy! „Make-up maskérů tanečních hvězd“ Mistrovství ČR zajistí kosmetika MAX FACTOR! Krásné dívky se kromě zápolení na tanečním parketu můžou těšit i na soutěž MISS MAX FACTOR, kterou pro Vás připravujeme. O Vaše luxusní posezení, noblesní poležení, příjemné poválení v rámci relax zóny se postarají ručně šité originální sedací vaky a pytle WEGETT®! A řada z Vás šťastlivců si je pak také odveze domů Pro nejšikovnější dětské tanečníky má CDO mj. připravené tradiční stylové nafukovací hračky od českého výrobce Fatra Napajedla. A na své si přijdou nejen vítězové, ale i ostatní účastníci, neboť kromě skvělé zábavy, aktivního pohybu a napětí na vás čeká plno cen od partnerů CDO, kterými jsou: B2BALANCE, balanční náramky a fashion trička, DIADORA, stylová sportovní obuv, NUTREND, výrobce sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl, STREET DANCE KEMP – nejprestižnější letní světové setkání street dancerů v srdci Evropy, workshopy, battles, parties, prostě pecka! DANCE LIFE EXPO – jedinečný taneční veletrh Na ideální dovolenou Vás možná pošle IDEAL Tour, která spousty zájezdů rozdá mezi vás tanečníky. O vás, o nás, o tancování, o vítězích i poražených se dočteme v Top Dívce a Popcornu, které Českou taneční organizaci podporují jako mediální partneři. Stejně tak se připravte na skvělé povídání o tancování v rádiích KISS po celé ČR!!! Dejte vědět svému okolí, že letošní B2Balance tour bude jeden velkej mazec!!! Jak? Pošlete jim video pozvánku, kterou pro Vás připravil Ivideos, takže ať vás přijdou podpořit, protože půjde o tituly Mistra ČR a kdo ví možná i Evropy a světa!
 

Taneční dřina se letos na soutěžích České taneční organizace vyplatí! Nejen že se budete moci nominovat na mezinárodní soutěže Mistrovství Evropy a Mistrovství světa, ale ti nejlepší se budou pravidelně objevovat v časopise TOP DÍVKY, který je novým mediálním partnerem CDO! Z tanečníků se stanou opravdové mediální hvězdy!

B2BALANCE Tour Mistrovství ČR tanečních skupin 2013 bude znít v uších všech posluchačů rádií KISS po celé ČR! Tanečníci budou moci díky síti rádií KISS přiblížit veřejnosti svůj životní styl, plány, zážitky a důvody, proč tancují.

B2BALANCE, generální partner tanečníků, vás i letos hodí do rovnováhy a navíc obleče do hodně stylových triček.

Značka DIADORA tanečníky obuje do takových bot, které jak jednou vyzkoušíte, už je nebudete chtít sundat! Proto trénujte, ceny od partnerů budou fantastické!

Pitný režim a výživové doplňky pro aktivní životní styl zajistí společnosti NUTREND, která je mimo jiné oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru. Vždyť i výkony tanečníků jsou leckdy na úrovni špičkových sportovců.

Společnost Ivideos letos pořídíí videozáznamy ze všech soutěží. Kromě možnosti objednávat DVD za přijatelnou cenu, vytvoří i vybraným vítězným tanečním skupinám promo klip.

STREET DANCE KEMP, který právě spustil nový web www.sdkeurope.com/home/, bude opět partnerem B2Balance Tour Mistrovství ČR 2013. Kdo by chtěl vstupy a poukazy na workshopy „eSDýKej“ zdarma (a že jich bude), může se těšit jako člen CDO na příležitost je získat v rámci B2BALANCE Tour formací.

Nenahraditelné zážitky, možnost zdokonalit se, pobavit se a inspirovat nabídne i jedinečný taneční veletrh DANCE LIFE EXPO 2013 prostřednictvím volných vstupů, poukazů na workshopy. Pro členy CDO plánujeme připravit výhodné balíčky. Proto s členstvím v CDO neváhejte.

Ale nebojte se, i nečlenové a poražení budou letos na tanečních soutěžích odměněni. Tak např. budete mít možnost vyhrát řadu zájezdů (např. do Paříže nebo k moři a do jiných atraktivních destinací) s tou nejideálnější cestovní kanceláří IDEAL Tour. Aby cestovní kancelář dostála svého názvu, připravila pro vás taneční skupiny zajímavé nabídky (na letní soustředění u moře) za ideální ceny!

Na tanečním B2BALANCE Tour se bude konat i soutěž MISS, kterou Vám brzy představíme. Stejně jako další dodavatele cen! Letos to bude opravdu nejnabitější ročník! Proto neváhajte a pojďte soutěžit s tou nejlepší konkurencí za výborných podmínek a pravidel fair play s možností dovolat se spravedlnosti (narozdíl od ostatních soutěží)!

Letos Vás Mistrovstvím ČR provedou různí moderátoři (některé znáte, některé poznáte), ale již teď se intenzívně připravují a hlavně se na vás moc těší!!! Stejně jako organizátoři, odborní porotci a celé CDO!Zdroj CDO. Text vyhlašovatele MČR převzat pro propagaci akce od CDO a jako informace účastníkům z DCM.

 
 
Tisk
Zpět
2912625 návštěvníků, 47 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém