Cena Narexu   

     KD Crystal Česká Lípa 5. 11. 2006

   

     V Ý S L E D K O V Á      L I S T I N A


 
Děti

 

                         

B – Parketové taneční kompozice

 

1. Penguins Dance Plzeň                    Mauglí                             Zdeněk Kozelka

2. Křeč ZUŠ Litvínov                        Když kapka ke kapce      Martina Vobořilová

3. Křeč ZUŠ Litvínov                        Spinkálek                         Martina Vobořilová

 

  

C – Show předtančení

 

1. Marverci Ústí n. L.            Kačerov                  Martina Vernerová           

2.  Sluníčko Most                             Strašidýlka                     Jana Volrábová

3.  Klubíčko TŠ Mix                         Marťánci pro zdraví       Jana Tesárková

4.  ELÉV Český Dub                        Šášulky                         H. Kaulfusová

5.  Křeč ZUŠ Litvínov                      Postavíme sněhuláky       Lucie Drengubáková


          

D – Street Dance předtančení

 

1. Klubíčko TŠ Mix Ústí n. L.          DIS KISS                      Pavla Mendlová

2. Penguins Dance Plzeň                   Růžová vazelína             Zdeněk Kozelka

                                         


 

 Junioři

 

 

 

B – Parketové taneční kompozice

1. Rock-balet ZUŠ Most                  Sleeping Sun                           Jana Volrábová

2. Křeč ZUŠ Litvínov                       Tajemství                                Lucie  Drengubáková

3. ELÉV Český Dub                         Podzimní okouzlení jezinek      Helena Kaulfusová

 

 

C – Show předtančení

1. Marverci Ústí n. L.             Šišouni                    Martina Vernerová

2. ELÉV Český Dub                         Mejdlo v pekle                Helena Kaulfusová

3. Penguins Dance Plzeň                    Argentina                        Zdeněk Kozelka


 

D – Street Dance předtančení

 

1. Marverci Ústí n. L.            Z podchodu            Aleš Lerch

2.  Smog TŠ Mix Ústí . L.                Najki                             Veronika Bartoschová

3.  Penguins Dance Plzeň                 Toxik                              Z. Kozelka

4. Marverci Ústí n. L.            Dětské sny               Jana Pokorná

5.  T.S. Prestige Děčín                      Premiéra                        Josef Dzurko

 


 

Dospělí

 

                         

B – Parketové taneční kompozice

 

1.  Rock-Balet Most                        Lásko prokletá               Jana Volrábová

2.  Tarantisma  Nový Bor                 Jen pískání                     Sylva Medková 

3.  Taneční divadlo Teplice               Čas                                Jana Volrábová

 

C – Show předtančení

 

1.  T.S. Prestige Děčín                      USB Break Dance          Josef Dzurko

2.  Tarantisma Nový Bor                   Svůj k svému                  J.Slívková, L.Libichová

 

D – Street Dance předtančení

 

1. T.S. Prestige Děčín                       Hip Hop                         Josef Dzurko

2. ROU-ROU TŠ Mix Ústí n. L.        Feeling                           Nikola Farkašová

 
 
Tisk
Zpět
2391024 návštěvníků, 4 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém