VÝSLEDKY  SOUTĚŽÍ

4.6. - 5.6. 2005
BRNO
MISTROVSTVÍ  ČESKÉ  REPUBLIKY  -  HIP HOP  
SOLO, DUO, MALÁ  SKUPINA (TEAM), FORMACE 









 1. TŠ Hubený Prostějov                                                                       Just in time
 2. Dynamic Studio 6 Brno                                                                     East side
 3. TŠ Hubený Prostějov                                                                       Hop trop
 4. M-Plus Olomouc                                                                               Girls and boy
 5. TaPŠ Ilma Trutnov                                                                            Dream team
 6. Dynamic Studio 6 Brno                                                                    120 sekund
 7. TS Mighty shake Zastávka u Brna                                                   ???
 8. TS Echo Praha                                                                                  Black
 9. Beat Up Brno                                                                                     Funny 7
10. TaPŠ Ilma Trutnov                                                                           Beautiful cats!
11. EGO DMC Dancers Brno                                                                 Sladkých 7
12. Beat Up Brno                                                                                   Adrenalins
13. TŠ MIX Marverci Ústí nad Labem                                                   Bekovky
14. S.D.G. Snappy Olomouc                                                                 Franta a jeho ... 
      EGO DMC Dancers Brno                                                                 Kapinoři


















29.5. 2005
Prostějov
MISTROVSTVÍ  ČESKÉ  REPUBLIKY  -  FORMACE  HVK  

1.  Perpetuum mobile                               AKCENT Ostrava    
2.  ROCK  TC R.A.K. Beroun     
3.  Z dávných časů  VICTIMS Č.B.       
4.  Strach v přímém přenosu  TS RYTMUS Olomouc       
5.  THRILLER  TK RADOST Bohumín       
6.  Mystic  ANGELES Dance Group     
7.  BBC - Šaman ve městě  TŠ MIX Marverci Ústí nad Labem    
8.  Příjemně tajemná show  TK BESTA Chrudim     
9.  Sraz motorkářů  NICOLA´S DANCE UNICO Karviná     
10.-11.  Cesta do Canossy  TS ŽÁBA Veselí n/L       
10.-11.  Piti Piti Pa  TŠ EVY BARTOVSKÉ Nýřany       

21.5 - 22. 5. 2005
Hradec Králové
MISTROVSTVÍ  ČESKÉ  REPUBLIKY  -  FORMACE  JVK


  1.  TK RADOST  Bohumín                             Romeo a Julie
  2.  AKCENT Ostrava                                    Klony útočí
  3.  TC R.A.K.  Beroun                                   Sen motýla 
  4.  TS RYTMUS Olomouc                             Chobotnice
  5.  ANGELES Dance Group                         Tarantule
  6.  NICOLA 'S Dance Karviná                      V pavoučí síti
  7.  TŠ MIX Marverci Ústí nad Labem          BBC - Šaman
  8.  TC R.A.K.  Beroun                                   Oheň
  9.  TK RADOST  Bohumín                             Piráti
10.  FREEDOM Ústí nad Labem                    Svět Fantazie
11.  FREEDOM Ústí nad Labem                    Abrakadabra
12.  ARIANA Praha                                        Kiss
    1.  DYNAMIC STUDIO 6 BRNO                       Black Angels     
    2.  TŠ HUBENÝ Prostějov                             West Side 
3.-4.  T-BASS Hradec Králové                           Co, nebo co? 
3.-4.  TS ECHO Praha                                        Radio  
    5.  BEAT UP Brno                                          Adrenalin's
    6.  EGO DMC Dancers Brno                          Ma Booty
    7.  TS MIGHTY SHAKE Zastávka u Brna       Muší vopruz
    8.  BREAK BEAT                                            Break Beat 4 - Evoluce
    9.  TŠ MIX Marverci Ústí nad Labem            Hep-čík
  10.  TaPŠ ILMA Turnov                                    Vojna nebyla kojná   
  11.  AT STUDIO DOMINO Praha                       Pro Ivu 
  12.  POHYB Praha                                           United colours

16. dubna 2005 
FDT - Regionální kolo formací  Jablonec nad Nisou

                     
  Soutěžní  kalendář  2005
        

INFORMACE K SOUTĚŽI 17.12.2004, ÚSTÍ NAD LABEM - "Tanec ÚSTÍ 2004"
- MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ, MČR PÁROVÝCH TANCŮ, JAZZ DANCE, DISCO SHOW - malá skupina (DVK, JVK, HVK)

16.11.04
Vážení tanečníci, vážení trenéři,
vzhledem k tomu, že propozice na soutěž, která se bude konat 17.12.2004 v Ústí nad Labem jsou nyní před dokončením a konečným schválením, dovoluji si Vám poskytnout alespoň základní informace k soutěži:
Místo konání: Sportovní hala Chemičky, Jateční 18, 400 01 Ústí nad Labem
Disciplíny:
Mezinárodní soutěž Plesových formací  DVK, JVK, HVK
MČR Párových tanců
- Swing  DVK, JVK, HVK
                               - Mixing Blues  JVK, HVK
                               - Salsa  JVK, HVK
                               - Tango Argentino  HVK
                               - Merenga HVK
                               - Disco Fox JVK, HVK
Jazz dance - solo, duo, malá skupina, formace DVK, JVK, HVK
Disco Show - malá skupina DVK, JVK, HVK
- POZOR!! Již nové věkové katagorie - není stejné, jako na soutěži v Hradci Králové -> nominační soutěž na SP v Žilině - Slovensko (září 2005)
Termín pro přihlášení: 5.12.2004
Adresa k přihlášení:
Sekretariát soutěžního ředitele ČMTO
Trávnice 902, 511 01 Turnov - na obálku uveďte heslo: "TANEC ÚSTÍ 2004"
nebo elektronickou poštou: sekretariat.usr@cmto.cz
Jakmile budou propozice schváleny, budou "vyvěšeny" v sekci Oficiální kalendář.
Děkujeme za pozornost.

 
 
Tisk
Zpět
2828083 návštěvníků, 63 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém