Druhá Šance. popáté a luxusně

Nejen mezi hiphopovými tanečníky je Druhá Šance už celkem zažitý pojem. Jde o battle, který pravidelně dvakrát ročně v Olomouci pořádá Alyaschca Crew a setkávají se na něm tanečníci z Moravy, Čech, ale i hosté ze zahraničí. První Druhá Šance proběhla v dubnu 2005 a díky půlročním intervalům nás v sobotu 28. dubna 2007 čeká v olomouckém Apetit Music Clubu páté pokračování.
 

V čem bude právě páté pokračování luxusní? Především bude úplně jiné než všechna předchozí. Proběhnou battly ve všech současných hiphopových stylech, tj. new style (new school), house dance, krumping, popping a locking. Bude se soutěžit jeden na jednoho a díky systému, kdy do battlu postoupí jen osm nejlepších v každé kategorii, můžeme očekávat opravdu kvalitní taneční výkony. Uspějí jen ti nejlepší, ti, kteří si v battlech nic nedarují.

 

Další specialitou budou battly hip hop new style (borci a baby budou soutěžit zvlášť), které proběhnou formou seven to smoke. Tento systém bude mít na street dance scéně v ČR premiéru a díky němu vyhraje jen ten, který dokáže porazit všechny své soupeře.

 

Na výkony tanečníků a tanečnic bude dohlížet porota více než zasvěcená. Hlavní hvězdou bude bezpochyby legendární tanečník z Brooklynu (NY, USA) Caleaf Sellers. Je to člověk, který stál v době vzniku newschoolového tancování přímo v centru dění. Je členem proslulých tanečních uskupení Moptop Unit (Mop Top crew) a Dance Fusion, přezdívá se mu Godfather of house dance a mimo jiné se také věnuje emceeingu a produkci. Kromě klipů Public Enemy, Willa Smithe, Mariah Carey nebo Crystal Waters jste ho mohli vidět např. ve filmech Boomerang, New Jack City a Stricly Business. Kromě něj v porotě zasednou vynikající funk styler Navo z Německa, choreograf brazilské Dance 2XS a koordinátor Dance Academy Allan Lemaja nebo přední český porotce a choreograf Adam Šeda.

 

Za gramofony se postaví ostravský Dj Lowa, vítěz IDA Czechoslovakia 2006, UDG Freestyle 2006, Numark Battle Of The Dj´s 2006, atd., a olomoucký Dj DTonate, který se mimo deejayingu věnuje produkci a momentálně slaví úspěchy se svým labelem Blind Deaf. A pro koho budou hrát? Na Druhou Šanci 5 – Luxury Edition je přihlášeno přes 100 tanečníků z cca 30 crews, nechybí absolutní špička České ani Slovenské republiky.

 

Chcete vidět ten nejlepší hip hop dance, show zahraniční poroty, deejay show, videoprojekci, jamy, atd.? Doražte v sobotu 28. dubna 2007 do Apetit Music Clubu v Olomouci, ve 14:00 hod. startuje soutěžní část, ve 20:00 hod. potom party, na které se bude jamovat až do nočních hodin.

 

DRUHÁ ŠANCE 5 – LUXURY EDITION

28. dubna 2007, 14:00 – battly, 20:00 – party & jamy

Apetit Music Club (ex S-klub), tř. 17. listopadu, Olomouc

celodenní vstup: 100 Kč

více info: http://www.alyaschcacrew.com

 
 
Tisk
Zpět
1201440 návštěvníků, 87 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém