HIPHOP WM BREMEN 2007

Ve dnech 3.10. - 7.10.2007 se koná v Brémách již pošesté v rámci Hip-Hop Days 2007 WM - Mistrovství světa všech kategorií s naší účastí v pěti soutěžích a to v Duo JVK, Duo HVK, malých skupin JVK a HVK a formace HVK. Na letošní Mistrovství světa byla nominovaná malá skupina JVK "Bekovky", kterou tvoří naše juniorky, hoperky Čermáková Nikol, Konschillová Sandra, Rozlivková Petra, Štrosová Aneta, Štrosová Lenka, Valská Kateřina a Vernerová Andrea, malá skupina HVK "77" ve složení Hošková Zuzana, Jonášová Radka, Lerch Aleš, Liehneová Kateřina, Pokorná Jana, Vítovec Josef a Žák Jaroslav, dále 24 členná formace HVK "Symphony", duo JVK Sandra Konschillová - Andrea Vernerová a duo HVK Aleš Lerch - Jaroslav Žák. Všem účastníkům přejeme mnoho krásných zážitků a hodně úspěchu na vrcholném světovém klání, pořádaném Mezinárodní taneční organizací IDO.
 



FOTKY  Z  BRÉM






STARTOVNÍ  LISTINY  SOUTĚŽÍ  S  NAŠÍ  ÚČASTÍ

Duo JVK

Duo HVK

Duo HVK


Agnese ALKSNE / Agnese REITERE Latvia

Aleksandra PAPIOR / Monika BAK Poland

Alex SADIROV / Galina SADIROVA Czech Republic

Alexander ALEXEEV / Dmitry ALKHASOV Russian Federation

Aljosa MODERNDORFER / Nina LESCANEC Slovenia

Amber DAMIAENS / Sofie DECOSTER Belgium

Amy SENTE / Shauni VANDEPUT Belgium

Andreea MARGIN / Alexandra SABAU Romania

Anna FURÉSZ / Zita NAGY Hungary

Anne Manuela GILBOE / Viktoria MAGNUSSON Norway

Antonietta FRONCILLO / Maria MOREMILE Italy

Armanda BAUMGARTNER / Jennifer RENOLD Switzerland

Ashleigh-Rose WIGGET / Itumeleng TLADI South Africa

Cecilie mee HANSEN / Maria PETERSEN Denmark

Christiane OLAND SCHEEN / Elisabeth TINGBERG Norway

Crina Madalina CIOCAN / Daneea CALU Romania

Daphne MEULENBROEK / Saskia ASSELER Netherlands

Debbie VERSTEEGEN / Charlene WOLTERS Netherlands

Diede VERLAAN / Richelle FILIPE Netherlands

Dominika HAJKOVA / Miroslava PIKOLOVA Czech Republic

Ekaterina VASCHINNIKOVA / Elizaveta ARTEMOVA

Russian Federation

Ela MILETIC / Nikolina PLANCIC Croatia

Elena CEPAITE / Beatrice NAVARDAUSKAITE Lithuania

Elena GORBACHEVA / Asatryan SAAK Russian Federation

Elfa EZITE / Zaklina KRAUKLE Latvia

Esben JENSEN / Mette Holm JØRGENSEN Denmark

Eszter MIKLER / Hédi MITTER Hungary

Eva TORRICELLI / Anna DI ZOGLIO Italy

Evy VAN DESSEL / Caro VAN LOOY Belgium

Fanny JONSSON / Mimmi ANDERSSON Sweden

Fanny KLINTHOLT MADSEN / Tinna NIELSEN Denmark

Francesco GALASSI / Thomas BENVENUTI Italy

Frida HILLGREN / Evelina SETTERLIND Sweden

Hanna PARKHANOVICH / Yauheni PINCHUKOU Belarus

Hanna HILLGREN / Josefine LYRBERG Sweden

Hannah GROß / Dario SCARANO Germany

Ivica FOLUCKOVA / Jana ORMANDYOVA Slovak Republic

Jack AUGUST / Warren WOOD South Africa

Jade HEAVEN / Yazmin SCRINE Wales

James BARREL / James MASON South Africa

Jennifer FREITAG -PRAXMARER / Jasmin ASSANOH Germany

Jonas WILLERDING-SCHIRMER / Leon

SCHMALSTIEG Germany

Julia FRIGOVA / Katarina GROFOVA Slovak Republic

Juliana MELISOVA / Zuzana VAVRIKOVA Slovak Republic

Kacper BENEDYKCIUK / Pawel BURZYNSKI Poland

Karin LUNDENE / Karoline ERIKSEN Norway

Karla GREGOV / Donatella TALIJANOVIC Croatia

Karolina KAMINSKA / Malgorzata DABROWSKA Poland

Katarzyna DUDZINSKA / Katarzyna DASZUTA Poland

Kate ODEA / Ashleigh WALLIS England

Katerina FOJTIKOVA / Barbora FILIPOVA Czech Republic

Kerli NÕMM / Kairi KIVIRÄHK Estonia

Kimberly KEMPENEERS / Kelly DE VROE Belgium

Kristyna HLOSTOVA / Michal ZATLOUKAL Czech Republic

Laetita FAUT / ryanne VANHULST Belgium

Laura OLCZYK / Amanda SANDAGER Denmark

Leah BAUCKHAM / Shannon CORNWALL England

Lemey KAKIGA ZILL / Joel AGUILAR Germany

Maria ARTHUR / Stine KIRKESTUEN Norway

Molly BOULDING / Ella HOWICK England

Nadja CAKIC / Stefan MEMETOVIC Serbia

Nika BREZNIKAR / Jure GOSTINCAR Slovenia

Nikola DUDASOVA / Veronika FOLTINOVA Slovak Republic

Oana FIRICAN / Bianca BARA Romania

Omphile MALOTLE / Veronica ADAMS South Africa

Pamela PETICKA / Gabriela NEMCOVA Slovak Republic

Pernille WESTH / Louise KJELFRED Denmark

Philipp FEDAN / Jezzi ERLWEIN Germany

Pia VECKO / Primoz PAVLIC Slovenia

Rachelle VERDEL / Fauve GEERLING Netherlands

Razvan DUMA / Madalin FARC Romania

Roland VRANIK / Barbora MLCOCHOVA Slovak Republic

Rya BLACKWELL / Kada MARSHALL England

Sandra KONSCHILLOVA / Andrea VERNEROVA Czech Republic

Stella GRÜTER / Julia GRÜTER Germany

Sultanova ELINA / Kovalevskaya YANA Russian Federation

Tamarin LEONG / Tasmin DE CHENNE South Africa

Tjasa JAGODIC / Timotej KLEMENCIC Slovenia

Tjasa LEBAN / Luka CAFUTA Slovenia

Tommaso PIERI / Valentina MARINI Italy

Valeriy GAEVSKIY / Ershov ILYA Russian Federation

Viktoria CHIMPOESH / Viktoria DOVJENKO Ukraine

Zina LABYED / Luca VELLO Netherlands

Adela CRAINIC / Ioana NEMTANU Romania

Aleš LERCH / Jaroslav ŽÁK Czech Republic

Ales GORISEK / Miha FURLAN Slovenia

Alexander JAKOBSEN / Silje FREILEV Denmark

Andrew BYRNE / Frances BEHAN Ireland

Anna COLESNIC / Daria TUGUTCAIA Moldova

Anni ARM / MARIS TALVE Estonia

Antonio PEDRO / Florian LUYENGO Switzerland

Artiom GLOTOV / Roman GLOTOV Russian Federation

Ashleigh WADFORTH-FROST / Charlotte WENT England

Ashley PACKER / Hannah BARKER England

Bulychev ROMAN / DARIA KRIVORUCHKO Russian Federation

Celine HØGSTED / Maria GRANDE Denmark

Christian MYLAND / Miri LINK Germany

Cvetkovic MIODRAG / Aleksandra RADENKOVIC Serbia

Danny / Samy Germany

Diana STANISZEWSKA / Izabela BAGINSKA Poland

Dobromir BOZHKOV / Kamen PALYOV Bulgaria

Dominik PETRUSJANZ / Kosta IGNATIDIS Germany

Dominika KOCOURKOVA / Jana PLANKOVA Slovak Republic

Donna MORAN / Amanda TIERNEY Ireland

Dorota VORACOVA / Sandra ADAMKOVA Czech Republic

Edvinas BRASAS / Veronika BYCENKO Lithuania

Eugene BALOYI / Dirkie MOSTERT South Africa

Fanoula KOUKOLIS / Georgia KOUKOLIS Netherlands

Faye READER / Jessica HALL England

Gábor HARTMANN / Dániel ÓDOR Hungary

Gabriel HAMERSMIDT / Bianca BUBUI Romania

Golitsyna ANNA / Golitsyna OLGA Russian Federation

Graham GREEN / Archibald BILANKULU South Africa

Holly TENNANT / Katie HALL Wales

Ioana Raluca POPA / Emil RENGLE Romania

Isabella MANNS / Isabelle LILLIEBORG Sweden

Jakub LUCEDARSKI / Oliwia LUCEDARSKA Poland

Janina SARANT?INA / Jekaterina MINKOVA Estonia

Janina KALLIO / Riina LAPINKERO Finland

Jason MEYER / Jason SISAM South Africa

Joanne NICHOLAS / Catherine COLE Wales

Johan HILLGREN / David MUHR Sweden

Jonathan ISAKSSON / Jon FORSGREN Sweden

Josipa LATINAC / Petra VLADISLAVIC Croatia

Justina CEBATAVICIUTE / Dovile BABRAVICIUTE Lithuania

Kamilla BEYER HYLDEGAARD / Mads LINDGREEN

CARLSEN Denmark

Kayleigh GENTILE / Jade RONALD Wales

Kimberley JO SPICER / Mercedes GRIFFITH England

Klaudia VADÁSZI / Dóra GÁL Hungary

Kristina ARLAUSKYTE / Aiste BUJANAUSKAITE Lithuania

Kristina LIUTKEVICIUTE / Audrius LINAUSKAS Lithuania

Kristine SKEI / Helene SKEI Norway

Kristine LUDVIGSEN / Cliff BALUYOT Norway

Laura LAMBUT / Kätlin KIKKAS Estonia

Laura HALONEN / Julia KIVISTÖ Finland

Lauren GOODFELLOW / Casey JAY Wales

Lina LUNDIN / Julia INGEMARSSON Sweden

Linda SAMEN / Bea HYLLENGREN Sweden

Lívia BORS / Tímea KAUFMANN Hungary

Luca MATTIOLI / Daniele LUCARONI Italy

Mammello MATOOANE / Thandeka XABA South Africa

Marco CONTRERAS / Alessio NERI Italy

Mariann GYÖNGYÖSI / Dávid Szabolcs HEGYI Hungary

Marika USZYNSKA / Mateusz STRZEZEK Poland

Marina BRITVIC / Mia SINKIC Croatia

Marketa HAMADAKOVA / Filip LACINA Czech Republic

Marlene HAUGLAND / Ane KVAERNER Norway

Martina RUMBAK / Mia PETRICUSIC Croatia

Merete NORDAAS / Ida KARLSTAD Norway

Mihut LENON / Zita VAJNA Romania

Monika BUVALOVA / Radoslav PAPAJ Slovak Republic

Natalia ALEINOVA / Alexandra ALEINOVA Moldova

Nika KLJUN / Ales TRDIN Slovenia

Niklas PETERSEN / Josefine ELLBORG Denmark

Norika PALOVSKA / Maria JANCOVICOVA Slovak Republic

Olena KOVALSKA / Nataliya KOVALSKA Ukraine

Palina SHYRVEL / Alena VARABYOVA Belarus

Rachel MURPHY / Ciara MORAN Ireland

Rick SCHMITZ / Robin VAN DEN DUNGEN Netherlands

Rob LAWRAY / Nerd LAWRAY Germany

Robert LENART / Alexandra SCHÖNDORF Germany

Roman UREK / Nejc ZADNIKAR Slovenia

Saara JOLKKONEN / Emilia FORSS Finland

Sam MARTINEZ / Rianne KLEINHOUT Netherlands

Sander EUSSEN / Bram BORGERS Netherlands

Serhii ZHUKOV / Alexander DANEYKIN Moldova

Sharon GRAUWELMAN / Iris MEEUSEN Netherlands

Silvia MOLEVA / Diana BAKALBASHIEVA Bulgaria

Simona MACHOVICOVA / Tomas POVALAC Slovak Republic

Simone skogen LARSEN / Lizette NIELSEN Denmark

Sinisa KRIZAJ / Marijana PINTARIC Croatia

Sonia MAZZA / François WEBER Switzerland

Sophie BRANCH / Kirstie JONES Wales

Suleman SODE / Matthew WILLIAMSON Ireland

Suraj LAKATOS / Noemi SIMON Romania

Tereza DVORACKOVA / Veronika HRBKOVA Czech Republic

Timo BARTEL / Andy HANSEN Germany

Tomas SKRODENIS / Indre KAVALIAUSKAITE Lithuania

Tomas SMICKA / Alzbeta VRTALOVA Czech Republic

Tot-kiralj MIRJANA / Maravic RADE Serbia

Valeriya MARINOVA / Ivelina KRASTEVA Bulgaria

Veaceslav AVRAMOGLO / Mihail MORARU Moldova

Veronica MELSNES / Nancy camilla JØRGENSEN Norway

Veronika SKRLJ / Kaja KRIZMAN Slovenia

Vesna UREK / Andreja VAKSELJ Slovenia

Victor CURLEAC / Alexei SARCOV Moldova

Yanson IVO / Gribinchuk VALERIA Russian Federation

Zadvoryeva ANNA / Evgenia MAXIMOVA Russian Federation

Zahari NANKOV / Plamen ANDREEV Bulgaria

Zbigniew ZASADA / Ola ZASADA Poland

Zrinka KORDIC / Dijana HRZIC Croatia

Zuzana BALLAYOVA / Veronika KALISKOVA Slovak Republic
Zvezdalina NIKOLOVA / Elena KOLAROVA Bulgaria


Malé skupiny JVK

Malé skupiny HVK

Formace HVK


Air Force (6) Netherlands
AL - Dans Hip Hop Juniors (7) Denmark
AL - Dans Soeborg 2 (7) Denmark
Be Force (7) Netherlands
BLEJSKI PLESNI STUDIO (6) Slovenia
BLITZ BOYS (7) Wales
Bust a Move (7) Germany
Carmen Junior Bremen 2007 (7) Hungary
Chucks (7) Germany
Demo Junior (7) Lithuania
Elit-Dance (7) Russian Federation
Energy Dance Cool Junior Bremen
2007 (7) Hungary
Enviables (6) Germany
EVOLUTION GROUP (7) Wales
FDC ju07 (7) Slovenia
Fresh dance group f.d.g. (7) Slovak Republic
Future M&Q (7) Romania
Girls on the Move (6) Netherlands
IDOL Radom jr (7) Poland
J-Dance (5) Ukraine
J-Dance, Teplodar (5) Ukraine
Kids up da block - SA (6) South Africa
KOLOR jr Bialystok (7) Poland
MARVERCI MIX -BEKOVKY- (7) Czech Republic
MATRIX (7) Switzerland
MODE (7) Lithuania
Movin Shadows (5) Germany
OUTRAGE (7) England
Playback (7) Norway
Plesno mesto jr07 (4) Slovenia
Pro-X (7) Latvia
Pure Touch SA (7) South Africa
Rewired SA (7) South Africa
Soeborg Hip Hop Juniors (6) Denmark
Sokolik Fatum Juniors (7) Poland
Speedy Respect (7) Slovak Republic
STARDANCE (6) Wales
Stella Stella (7) Slovak Republic
Studio M (6) Lithuania
STYLE (7) Russian Federation
Tiny Winyes 2007 (6) Finland
TS HUBENY - HOP TROP bremen - (7) Czech Republic
TS HUBENY - JUST IN TIME bremen- (7) Czech Republic
United BIT (6) Russian Federation
Urska 1 jr07 (7) Slovenia
V.I.P (6) Sweden
VTK KEERIS (6) Estonia

"Space" team 1 (7) Moldova
"Space" team 2 (7) Moldova
ASTYL - PUMP PUMP - (7) Czech Republic
B2D (7) Germany
Ballerup Hip Hop Adults (7) Denmark
Beat This SA (7) South Africa
Bizar Crew (7) Romania
BLACK TIME Bremen 2007 (7) Hungary
Blazing Steps (7) Lithuania
Carmen Bremen 2007 (7) Hungary
Clevers (7) Romania
CODREANCA DSC (6) Moldova
Dance factory (7) Lithuania
DangerouS (4) Russian Federation
Demo (7) Lithuania
D-G.Case (7) Belgium
Entourage SA (6) South Africa
FDC Gradec (7) Slovenia
Forsite (7) Bulgaria
Fresh dance group fresh (7) Slovak Republic
Fusion (6) South Africa
IDOL Radom adults (7) Poland
INSTEP (5) Wales
JayCe Skillz (7) Germany
Just Move It (6) Netherlands
KDK (6) England
La Luna- Dream team (6) Serbia
Lentilky Lentilky (7) Slovak Republic
Let´s DANCE (7) Estonia
M&Q (7) Romania
M.O.V.E (6) Netherlands
MARVERCI MIX -77- (7) Czech Republic
gablast - Lil' Mega (7) Croatia
Mission 2 Dance (7) Netherlands
P.Y.T. (7) Germany
Plesno mesto 1Gradec (6) Slovenia
Ringsted Hip Hop Adults (7) Denmark
sixth sense (7) Germany
So So Skilled (7) Norway
STARDANCE (6) Wales
STYLE (7) Russian Federation
Style Force (6) Croatia
SUGAR FREE (7) England
TEAM CANADA - KICKIT (7) Canada
THE CENTER (7) Bulgaria
THE PROJECT (5) Wales
TK Shakers 7 days is enough (7) Slovak Republic
Tuxedo (5) Switzerland
United BIT (6) Russian Federation
Urska A Gradec (6) Slovenia
Vision Dancers (5) United States
Ways (6) Sweden
Whiplash (7) Sweden

Addicted (21) Germany
Africanism SA (21) South Africa
B.D.S.ACADEMY-HERO- (20) Czech Republic
Bolero - Symphony (23) Slovenia
BPS - Fifty-fifty (24) Slovenia
Check Mate SA (12) South Africa
Dance Dynamics SA (11) South Africa
Dance Factory (15) Lithuania
Demo (18) Lithuania
DYNAMITE (18) Wales
FREEFORM (18) Wales
Funkadelics (20) Belgium
Get Lost (10) Romania
IMAGINE (16) Germany
JAO Team 2007 (21) Finland
Limited Edition (10) Switzerland
M&Q Crew (15) Romania
MARVERCI MIX -SYMPHONY- (24) Czech Republic
Missed You (17) Denmark
Movin_Attitude (16) Germany
Olimpo del liscio AD Form (8) Italy
ONE4TWO (12) Belgium
OVERDRIVE (9) Wales
Raw Edge (9) Ireland
Rhythm Attack (18) Germany
RITM (14) Russian Federation
SH - UNIVERSITY na treti den (16) Slovak Republic
Split Vision (21) Sweden
SPOKO Zielona Góra (16) Poland
Step Nis - Extreme team (11) Serbia
STYLE (12) Russian Federation
Supersonic (15) Romania
TABOO (14) England
TEAM CANADA "KICKIT" (18) Canada
The Center (14) Bulgaria
The Hip Hop District (22) Denmark
This is Why I am Hot (22) Denmark
TK Shakers Matter Of Time (12) Slovak Republic
TK Shakers Struggle (18) Slovak Republic
Tremendous (16) Switzerland
True Skilz (23) Netherlands
United Bit (18) Russian Federation
UNITY (16) England
Urska - Ghosts (23) Slovenia
WDM B-anything HipHop Crew (21) Netherlands
X-DANCE - RUSH THE FLOOR -bremen (24) Czech Republic

 
 
Tisk
Zpět
1202774 návštěvníků, 91 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém