Inflagranti fashion show s Martinem Dejdarem

Obchodní centrum Olympia Teplice v sobotu 20.3.2010 od 15 hodin. Jarní módní show nejen s Martinem Dejdarem! Martin Dejdar, známý nejen jako seriálový OZZÁK, ale také jako BABY z filmu Šakalí léta nebo Madera ze Zdivočelé země a dalších snímků, vás provede jarní fashion show! Jaro přivítáme s novými kolekcemi a módními trendy pro letošní sezónu jaro/léto 2010. Na programu jsou přehlídkové vstupy značek jako např. Marlboro, Pall Mall, Kenvelo, Gin Tonic, Takko, Klasika, Orsay, Sunset Suits, ale také spodní prádlo Triumph nebo prodejny doplňků Mendosína a Ragazza. Těšit se můžete na úžasné dámské smyčcové trio INFLAGRANTI, které předvede efektní smyčcovou show.
 
Představíme vám tři vybrané dámy, které se zaregistovaly do soutěže Proměna live! prostřednictvím našich webových stránek. Svoji proměnu podstoupí během módní show a vy budete u toho!

Jarní Fashion show se zúčastní i Dance Center Marverci.

Při módní přehlídce předvedou kolekci módního dětského oblečení Veronika Šustová a Anna Zimová, tanečnice dětské věkové kategorie a juniorská malá skupina DCM Michaela Fidlerová, Kateřina Peterková, Jan Rožánek, Terezie Somolíková, Šárka Tejklová, Leona Volejníková a Jenifer Zimová, kteří zatančí ještě malou hip hopovou formaci.       

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se vám program naší jarní Fashion Show bude líbit!OBCHODNÍ CENTRUM OLYMPIA TEPLICE


         
tyto a další fotky z Olympie k prohlédnutí  v galerii

 
 
Tisk
Zpět
1264237 návštěvníků, 35 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém