Ladies battle

Pražská taneční skupina Ex pořádá v republice ojedinělou taneční akci: newstylový taneční battle pouze pro dámy! Jiný takový podobný battle se koná už jen v moravských Jedovnicích v rámci pověstného Street Dance Kempu. První ročník tohoto výjimečného Ladies Battlu se bude konat 13. prosince v Dance Stationu na Hájích.
 

První ročník tohoto výjimečného Ladies Battlu se bude konat 13. prosince v Dance Stationu na Hájích. Jak je již evidentní z názvu, zatančí si především dámy: New Style 1 vs.1. Na své si však přijdou i páni, a to nejen při příjemném pokoukání na dámy. Vedle newstylového battlu proběhne i battle v hause dance 3 vs. 3, kdy se již budou moci účastnit právě i kluci, ovšem pod podmínkou, že si k sobě vezmou alespoň jednu slečnu.

K tanci a poslechu bude hrát skvělý Dj Nox, kterého jistě z podobných tanečních akcí znáte. Hrál například Druhou šanci 2006 či Street Dance Kemp Europe 2008 (Female New Style battle 1 vs.1, Lock Battle 1 vs.1, All Style battle crew vs. Crew). Pražští (a nejen ti) si jej jistě pamatují z loňské sezóny Street Dance Battle Nights v Karlových Lázních.


Za zmínku stojí i skvělá lokalita místa konání. Nejen že v Dance Stationu Háje se nachází největší taneční sál v Praze, ale v okolí doslova několika metrů se nachází hned tři restaurace! Tudíž diváci nepropásnou žádný dechberoucí taneční výkon a hladoví tanečníci si mohou skočit na pizzu rovnou v teplákách ;)


Přijďte si zatančit, přijděte nám zafandit! Tedy, těšíme se na vás, startujeme v 13 hodin.

                                                                                                                                    Vybral pro vás CUB ROSSA

 
 
Tisk
Zpět
1202916 návštěvníků, 38 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém