Mistrovství České republiky formací JVK

20.5.2006 - 21.5.2006 Hradec Králové Kongresové centrum ALDIS a.s. Hradec Králové, Eliščino nábřeží.
 

Na Mistrovství ČR juniorské věkové kategorie nás reprezentují tři formace.
Přejeme hodně úspěchu a držíme jim pěsti pro štěstí. O průběhu víkendového klání v Hradci Králové vás budeme na tomto místě průběžně informovat. 

Pořadatel Mistrovství ČR JVK je připraven přivítat jeho účastníky a informuje všechny ve Zpravodaji č.1.

Autobus s výpravou skupin JVK našeho souboru dorazil v pořádku do místa konání v 8:33 hodin a na 9:15 je naplánovaná prostorová zkouška pro dvě, dnes soutěžící, kategorie a to choreografie rekreačního tance I - street formace "Dětské sny"  a show dance formace "Šišouni".
Po prostorových zkouškách, prezentaci, poradě vedoucích souborů, poradě poroty a obědě se připravuje vše na zahájení soutěže. 
Soutěž začala ve 13 hodin, skupina JVK v kategorii CHRT I - STREET tančí jako druhá v pořadí.
Bohužel se nedaří navázat spojení do Hradce Králového, takže nemám další informace  :-(
20:41 -  tak jsme přeci jen telefonicky obdrželi z místa konání soutěže již po skončení dnešní části umístění našich formací a můžeme vám sdělit, že juniorská Show formace "Šišouni" zůstala o krůček před branami finále a obsadila na Mistrovství České republiky 7. místo a naše "přípravka" JVK CHRT I s formací "Dětské sny"  postoupila nečekaně, ale zcela zaslouženě do finále Mistrovství České republiky a obsadila 6. místo mezi 12 týmy z celé republiky, což je vynikající úspěch.

Dnes v neděli soutěží naše třetí skupina na Mistrovství České republiky  JVK  HIP HOP formací, takže jim držme pěsti a fanděme pomyslně na dálku. Jistě budou bojovat a pokusí se  vytančit co nejlepší umístění. O výsledku dnešní části budeme informovat ve večerních hodinách po skončení soutěže.
Hip hopová skupina JVK bojovala na MČR ze všech sil a postoupila do finále, kde jí o vlásek unikla medaile a skončila na neoblíbeném i když velice pěkném čtvrtém místě. Gratulujeme.
22: 32  Všichni už jsou doma a přivezli kromě diplomů i  zlatou medaili !!!!!!!  Získala ji vedoucí souboru a choreografka Martina Vernerová " Za jedinečnou a neopakovatelnou choreografii při podpoře svého týmu ve finále soutěže HHF ". Opravdu - tady je důkaz     

 

 
 
Tisk
Zpět
1202781 návštěvníků, 93 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém