PRVNÍ ONLINE STREET DANCE BATTLE JE TADY!

V úterý 1. září 2009 odstartuje druhé pokračování internetové taneční soutěže Show Online Skills. Jde o unikátní projekt, který představil street dance portal HIPHOPDANCE.CZ v květnu letošního roku. Celkem 24 tanečníků a tanečnic poslalo svá videa, diváci z nich vybrali deset nejlepších a jejich autoři natočili svá druhá videa do finále. Absolutní vítěze (o vítězství se nakonec dělili se shodným počtem bodů Boruuf a Nija, oba z Roots Company) vybrala pětičlenná porota složená z tanečníků i partnerů akce. Díky úspěchu se v podstatě ihned po ukončení prvního kola v červenci letošního roku začalo uvažovat o druhém pokračování. To odstartuje právě první zářijový den. Půjde ale o zcela jiný koncept, než který doprovázel premiérové vydání soutěže, můžete se tak těšit na vůbec první online street dance battle v ČR!
 

SHOW ONLINE SKILLS 2: SHAKK.CZ BATTLE

Hlavní myšlenkou projektu Show Online Skills 2: Shakk.cz battle je dát příležitost začínajícím a méně známým tanečníkům, přihlásit se ale může úplně každý. Stačí vzít kameru, foťák nebo mobil a natočit se doma, na ulici, na tréninku, kdekoliv. První kolo (dema) je naprosto bez omezení, můžete si vybrat jakoukoliv hudbu i taneční styl.
Pokud vaše video osloví hlasující diváky, postoupíte mezi nejlepší tanečníky do battlu.

Možná přemýšlíte nad tím, jakým způsobem se vlastně může battlovat po internetu. Náš systém spočívá v tom, že předem dané dvojici soupeřů určíme song, na který budou muset oba tanečníci natočit své video v časovém limitu (cca 12 hodin). Nijak přitom neomezujeme taneční styl, záleží jen na samotných tanečnících, zda např. na funky music budou tančit locking nebo wacking, atd.

Pokud se probojujete sítem battlů (které budou probíhat zvlášť pro kluky a pro holky) až do finále, čekají vás štědré odměny přesahující hodnotu 20 000 Kč. Nejlepší kluk a nejlepší holka si potom zatancují "live" na exhibičním battlu v rámci Queens Style Zone 3 (info: http://stylezone.hiphopdance.cz) v Ostravě. Tato party, jejíž premiérové vydání je naplánováno na 12. září 2009, bude zároveň také setkáním všech účastníků Show Online Skills 2: Shakk.cz battle.

Nebojte se tohoto unikátního projektu zúčastnit, zažijete spoustu zábavy při natáčení videí, vaše taneční výkony bude moci kromě poroty ohodnotit také široká veřejnost a hlavně ... máte šanci vyhrát vcelku slušné ceny :-)

Kompletní pravidla a registraci najdete na stránkách projektu: http://sos.hiphopdance.cz

Poděkování partnerům, díky kterým se tento projekt koná:
- Shakk -
http://www.shakk.cz
- So Real Shop –
http://www.sorealshop.cz
- StreetBase –
http://www.streetbase.cz
- Blinderwear –
http://www.blinderwear.cz
- Skateprice –
http://www.skateprice.cz
- Free-Dee –
http://www.free-dee.cz


 
 
Tisk
Zpět
1563479 návštěvníků, 47 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém