Ročenka CDO

U příležitosti zakončení soutěžní sezóny vydává Czech Dance Organization již podruhé ROČENKU za období školního – tanečního roku 2010/2011. Seznamujeme vás s touto informací v článku převzatým textem publikovaném na webových stránkách České taneční organizace.
 

Všem tanečníkům, choreografům, trenérům, porotcům, funkcionářům, organizátorům a divákům

děkujeme za letošní obrovskou podporu soutěží Topgal Dance Life Tour – Mistrovství ČR tanečních skupin 2011!
U příležitosti zakončení sezony vydává Czech Dance Organization již podruhé ROČENKU za období školního – tanečního roku 2010/2011.
Poděkování patří i všem partnerům, kteří se rozhodli své úsilí a prostředky vnést do našeho tanečního oboru, a to v čele s generálním partnerem Topgal.
Ochutnávkou pro vás může být i zveřejnění titulní strany v náhledu. Jedno vydání katalogu, který je o 4 strany bohatší, obdrží vedoucí kolektivu zdarma . Ročenku odešleme poštou v první polovině července. Vy si jej ale již nyní můžete objednat v sekci SHOP. Neváhejte a objednejte si ročenku CDO 2010/2011, v které najdete informace o všech soutěžích CDO této sezóny, včetně mnoha výsledků a fotek!


Náplň je tvořena průřezem letošní úspěšné sezony, která započala 1. září 2010 a nyní si všichni užíváme krátkého tanečního volna, odpočinku...
Přejeme příjemné prázdniny.
Vaše CDO :-)

 

 
 
Tisk
Zpět
1201427 návštěvníků, 22 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém