Show Online Skills

Tancuješ? Tak se předveď! Nový taneční portál HIPHOPDANCE.CZ ti přináší unikátní soutěž, ve které můžeš vyhrát hadry, vstupy na akce a další vychytávky v hodnotě 5000 Kč. A je přitom úplně jedno, jestli se věnuješ breaku, hip hopu, housu nebo třeba dancehallu.
 

Show Online Skillstak se jmenuje internetová soutěž, ve které můžeš vyhrát i ty.
Nemusíš být členem žádné crew, nemusíš ovládat spoustu tanečních stylů a dokonce ani nemusíš vytáhnout paty z domu. Stačí kliknout na

www.hiphopdance.cz/show-online-skills


vybrat si song, který se nejvíce blíží tvému stylu (na výběr máš z hip hopu, housu, funky, break beatu a dancehallu)
a natočit na něj své taneční umění. Je přitom úplně jedno, co předvedeš,
musíš jen zaujmout co nejvíce hlasujících návštěvníků webu HIPHOPDANCE.CZ.

Desítka nejlépe hodnocených postoupí do finále a úplně ten nejlepší získá ceny od partnerů akce.
Hip hop & dance wear shop StreetBase

www.streetbase.cz  věnoval teplákovou soupravu, navíc úplně každý, kdo se soutěže zúčastní, má okamžitě nárok na slevu 15 % při nákupu v e-shopu.

Free-Dee  www.free-dee.cz  věnoval další vychytávky jako mega samolepící archy nebo trika, získat ale můžeš i lupeny na hip hop open air festival Battle Kings  www.battlekings.cz , který proběhne první srpnový den v Rýmařově. Další ceny věnuje přímo pořádající web HIPHOPDANCE.CZ.

Neváhej a zkus to. Vem kameru, foťák nebo mobil, namiř ho na sebe a ukaž všem své pojetí pouličního tance online. Kompletní pravidla a formulář pro zasílání videí najdeš na http://www.hiphopdance.cz/show-online-skills.

Tuto soutěž ti přináší nový street dance portal HIPHOPDANCE.CZ, na kterém najdeš novinky ze světa pouličního tance, reporty, fotoreporty a videa z battlů a workshopů, pozvánky na akce, rozhovory, atd. Navíc se do vytváření obsahu webu můžeš zapojit i ty - pozvi ostatní na akci ve tvém městě, napiš, jak se ti líbilo na posledním battlu, nebo pošli své oblíbené taneční video.

Prostě čekuj www.hiphopdance.cz.

Poděkování partnerům:

STREETBASE www.streetbase.cz

Hip hop & dance wear shop StreetBase se zaměřuje na originalitu a kvalitu nejenom u hiphopového a streetového oblečení, ale i oblečení vhodného na trénink (tepláky, mikiny, trička a doplňky).

FREE-DEE  www.free-dee.cz

Free-Dee navrhuje a vytváří maxi dekorace pro tvůj pokoj. Nabízí archy od známých značek, např. Vehicle, Adio, Represent, Nikita, atd.

BATTLE KINGS www.battlekings.cz

Pátý ročník hip hop open air festivalu Battle Kings proběhne 1. 8. 2009 v Rýmařově. Na programu jsou koncerty předních českých a slovenských raperů, speciální host z Anglie, battly v hip hop dance, break dance, beatboxu nebo freestyle rapu.

 
 
Tisk
Zpět
1274255 návštěvníků, 55 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém