Sportovní den na Stadionu mládeže na Bukově 19. a 20.9.2009

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, příspěvková organizace pořádá o víkendu 19. a 20. září 2009 na Stadionu mládeže na Bukově Sportovní den v rámci svého přeshraničního projektu Vyrůstat-srůstat v sasko-českém pohraničí. Tento projekt je realizován za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj, programu Ziel3-Cíl3, Svobodného státu Sasko a České republiky. Po dobu dvou dní mohou děti a mládež ze Saska a Čech soutěžit v různých disciplínách a ukázat, jak může sportovní soutěživost přerůst ve vzájemné přátelství. Sportovního dne se zúčastní kolem 40 dětí a mládeže ze Saska.
 

Sobotní program bude probíhat od 13 do 18 hodin a zakončen bude táborákem.
Nedělní program je naplánován od 10 do 15 hodin.
Pro účastníky je připraven bohatý sportovní program. Akce je vhodná především pro děti školního věku. Účastníci si budou moct zahrát basketbal s prvoligovými hráči BK Ústí nad Labem, dále se mohou těšit na nejrůznější sportovní soutěže jako běžecký slalom, skoky do dálky, chůze na chůdách, atrakce a turnaje ve fotbalu, beach volejbalu, tenisu.
Připraveno je také několik vystoupení aerobic týmu DDM, orientálních tanečnic DDM, cheerleaders týmu Fire Stars a tanečníků Dance Center Marverci. Lákavé jistě budou i workshopy, kde se účastníci mohou naučit něco z  aerobicu, hip hopu, cheerleadingu, orientálního tance, skateboardingu a jízdě na inline bruslích.

Zveme tímto školáky z Ústí nad Labem a okolí, aby si přišli zasportovat a zasoutěžit. Vstup na akci je zdarma, zrovna tak i občerstvení pro účastníky.

            

                   

 
 
Tisk
Zpět
1201444 návštěvníků, 57 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém