Star Dance - když hvězdy tančí II skončila

Druhá část soutěže Star Dance - když hvězdy tančí skončila. Vítězem se stal pár Aleš Valenta s taneční partnerkou Ivou Langerovou. Ten předvedl v celém průběhu velmi vyrovnané výkony a byl pasován na jednoho z favoritů soutěže. To se však říkalo i o druhém páru Tatiana Vilhelmová a Petr Čadek.
 


V závěrečném dílu tančili účastníci nejen předepsané tance, ale na závěr zatančili také to, co sami chtěli a o čem si mysleli, že diváky zaujme nejvíce. Tatiana Vilhelmová s Petrem Čadkem si vybrali rumbu, Aleš Valenta s Ivou Langerovou pak quick step.
Během večera se předávaly nejen ceny, ale také dary. Nadace Člověk v tísni dostala výtěžek z aukce tréninkových tanečních kalhot Jiřího Schmitzera, které se vydražily za 200 000 korun.

Ve Star Dance II se ale představilo celkem osm párů. Dva páry se probojovaly do finále přes „protivníky“, které představovali Robert Záruba s tanečnicí Vandou Dětinskou, Jiří Schmitzer se Simonou Švrčkovou, Michal Dlouhý s Michaelou Gatěkovou, Štěpánka Hilgertová a Michal Němeček, Lenka Filipová a Michal Petr a Monika Žídková s Janem Halířem.


V porotě zasedla Mahulena Bočanová, Tatiana Drexler, Richard Hes a Zdeněk Chlopčík.

 
 
Tisk
Zpět
1201445 návštěvníků, 58 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém