Taneční skupina roku 2011

Šanci účastnit se TSR 2011 mají všechny taneční skupiny, školy, domovy dětí a mládeže, občanská sdružení, umělecké školy, zájmová sdružení i tanečníci, kteří splní podmínky, stanovené soutěžním řádem. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi jednotlivých věkových a tanečních disciplín rozhoduje profesionální porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu.
 

TANEČNÍ  SKUPINA  ROKU  2011

9.dubna 2011
Sportcentrum  Sluneta  Ústí nad Labem

REGIONÁLNÍ  KOLO



10:00

Otevření haly

10:00 – 11:00

Prezence

10:30 – 11:30

Prostorové zkoušky

12:00

Zahájení soutěže


DISCIPLÍNY

    TANEČNÍ SKUPINA ROKU – TV SHOW 

   TANEČNÍ SKUPINA ROKU – ZÁKLADNÍ LIGA

1

Diskotékové choreografie

11

Základní liga  Freestyle choreografie

2

Hiphopové choreografie

12

Základní liga  Show art choreografie

3

Freestyle choreografie

13

Základní liga  Hiphopové choreografie

4

Show art choreografie

14

Základní liga  Latinsko-americké tance (LAT) 

5

Dance art choreografie

15

Základní liga  Standardní tance (STT)

6

Dance School Exhibition

7

Tumbao dance choreografie

8

Latinsko-americké tance (LAT)

9

Standardní tance (STT)

10

Lidové, folklorní, historické a country tance


kliknutím zvětšit

SEZNAM  TANEČNÍCH  FORMACÍ  DCM 
ÚČASTNÍKŮ REGIONÁLNÍHO KOLA TSR 2011



DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art choreografie

"Jó jó, je to tak"

Základní liga 

 2. místo



DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Hiphopová choreografie

"Keep smiling"

 Základní liga 

 3. místo

Freestyle choreografie

"V opeře"

Základní liga

 2. místo

Show art choreografie

"Ráno v trávě"

TV show

 2. místo



DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Hiphopová choreografie

"Time For Some Action"

Základní liga 

7. místo

Hiphopová choreografie

"You Are"

 Základní liga 

5. místo

Hiphopová choreografie

"Back to Life, Back to Reality"

TV show

5. místo

Freestyle choreografie

"Božská rozepře"

TV show

1. místo



DISCIPLÍNA

NÁZEV  FORMACE

SOUTĚŽNÍ  SKUPINA

UMÍSTĚNÍ

Show art choreografie

"Voodoo Women"

Základní liga 

1. místo

Show art choreografie

"Na Karlově mostě"

TV show 

 2. místo 

Hiphopová choreografie

"London Town"

TV show

6. místo

Freestyle choreografie

"Adamsovi po 20 letech"

TV show

2. místo

Freestyle choreografie

"Gossip Girls"

TV show

4. místo


VIDEO Adamsovi po 20 letech     VIDEO "London Town" dospělí hiphop

... další videa v galerii

 
 
Tisk
Zpět
1202778 návštěvníků, 42 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém