Tanečník roku 2006 - Workshop v Ústí nad Labem

Stejně jako loni začíná soutěž nominacemi, tentokrát v mnoha městech v ČR i na Slovensku. Vrcholí velkým semifinále, na které se můžeme těšit 18.11.2006 v Praze v Retro Music Hall za přítomnosti několika světových tanečních osobností jako je Dante (USA), nebo Gus (USA). A hlavní cena? ...tou je letos kromě Nike oblečení na celý rok, také cesta na workshop do USA!!!
 

KDO MŮŽE SOUTĚŽIT?

Slyšíš hrát muziku a nedokážeš se udržet v klidu, pořád s tebou něco šije, když začneš v klubu tančit ostatní z tebe nemůžou spustit oči, nebo se radši zavřeš do pokoje pustíš magneťák a před zrcadlem vytváříš kreace, které dokážeš jen ty?

Jestli je alespoň na jednu z těhle otázek odpověď ANO tak neváhej a přijď se ukázat. Možná seš právě ty Tanečník­/ice roku 2006?!

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlásit se můžeš pomocí registrace probíhají na stránce www.battle.cz. V některých městech se do velkého semifinále nominuješ castingem, v jiných freestylovým battlem. Přihlásit se můžeš do kteréhokoli města, bez ohledu na to kde bydlíš. Soutěžit můžeš i ve vícero městech.

CASTING

„Připrav si choreografii na "jednominutový" úryvek svého oblíbeného songu na CD a přijď do jednoho z regionálních míst castingů Tanečník roku 2006. Porota nominuje soutěžící, kteří postoupí do velkého semifinále.

BATTLE

Battle je vyřazovací forma tanečního souboje, kdy proti sobě stojí vždy 2 tanečníci, stejně jako v ringu. Bez toho aniž by předem věděli co jim DJ pustí za hudbu se dávají do boje - střídavě improvizují a snaží se přebít výkon protivníka. Porota složená ze tří až pěti choreografů z týmu DanceAcademy.cz, vždy v zápětí po každém duelu ukáží rukou ve prospěch podle nich lepšího tanečníka. I když se neshodují, lichý počet porotců zajišťuje jasné rozhodnutí. Z battlu postoupí tanečníci do velkého semifinále.

MÍSTA KONÁNÍ VÝBĚRU DO SEMIFINÁLE

DATUM MĚSTO ČAS LOKACE ADRESA
9.11.2006 Praha 21:00 Mecca U Průhonu 3
11.11.2006 Bratislava (SK) 18:00 Fitcentrum MaxFit Štefana Králika 3/A
11.11.2006 Trnava (SK) 21:00 Planet 4 Zelený Kríčok
12.11.2006 Česká Kamenice 19:00 Kulturní dům Komenského 360
14.11.2006 Ústí nad Labem 20:30 Důlce 2 Důlce 2
17.11.2006 Teplice 15:45 Centrum Olympia Centrum Olympia
17.11.2006 Most 22:00 Brooklyn Duplex J. E. Purkyně 274
18.11.2006 Praha - velké SEMIFINÁLE 19:00 Retro Music Hall Francouzská 4


ÚČINKUJÍCÍ:

Dante 7 – Hlavní hvězda letošního roku přiletí v listopadu z Los Angeles, tanečník týmu Justina Timberlakea, Missy Eliot, spolupracoval také s Willem Smithem. Jeden z představitelů filmu You got served. Průkopník Street dance a celosvětově uznávaný tanečník a choreograf.

Gus – Jeden z nejlepších lektorů Street dance Americké i světové taneční scény. Učitel nejlepších světových tanečních studií jako jsou… In Los Angeles - The Edge, Millennium, In New York - The Broadway Dance Center, In Japan - The Broadway Dance Center, In London - Pineapple, In Stockholm - Dans Centerv, In Rome - Ials, In Paris - Studio Harmonic, a spoustě dalších zemí - Portugal, Spain, Sicily, Switzerland, The Netherlands, Denmark, Finland, Ireland, Canada, Brazil, and the Czech Republic!


To je jen malá ukázka skvělého týmu turné Tanečník roku 2006, kde se setkáte celkem ze 7-mi největšími osobnostmi naší i světové taneční scény.

Další lektoři a účinkující – Nina Kruspas (Vídeň), Allan Lemaja (Brazil), Yemi A.D. (ČR), Johny Perfecto (SK – finalista Milionového tance), Carli Jefferson (United Kingdom, členka proslulé skupiny STOMP) a další.

SEMIFINÁLE

Velké semifinále se koná 18.11.2006, Praha – Retro Music Hall, Francouzská ul., Praha 3. Velkého semifinále se zůčastní 30 soutěžících z České a Slovenské republiky a týž večer se dozvíme o deseti, kteří postoupí do finále.

PROGRAM SEMIFINÁLE

semifinále bude mít každý z třiceti soutěžících jednu minutu na své vlastní demo (vlastní choreografie a hudba). Poté porota rozhodne pořadí soutěžících, kteří budou rozřazeni do dvojic pro následující battle. Následuje 15 battlů, ze kterých vzejde 15 vítězů, kteří postupují dál. Porota dá jednomu z poražených 2 šanci (divokou kartu). Následuje dalších 8 battlů, ze kterých vzejde 8 vítězů, kteří už mají jistou účast ve finále soutěže Tanečník roku 2006. Poté následuje pauza, ve které se porota rozhodne komu dá zbylé dvě místa v celkovém týmu 10ti finalistů Tanečníka roku 2006.
V průběhu večera vystoupí také sestava porotců, Hip Hopový interpret G-Dizzle z Anglie, taneční skupina JAD a další hosté. Battly bude doprovázet DJ Black Jesus.

CENY

10 finalistů získá:
5.000,- Nike outfit, 2.000,- doplňky od společnosti Nutrend, zdarma účast na workshopu DanceAcademy.cz

VÍTĚZ FINÁLE získá:
Poukaz na taneční kurz v USA a letenku, oblečení Nike na celý rok zdarma, Nutrend doplňky na celý rok zdarma, kadeřnické služby na celý rok zdarma, členskou kartu do fitnesscentra World Class na celý rok zdarma a další ceny…

POROTA

V porotě semifinále zasednou hosté DanceAcademy.cz choreografové Dante 7 (USA), Gus (USA), Nina Kruspas (Rakousko), dále pak Allan Lemaja (Brazílie, DA.cz), Yemi AD (JAD Company), Carli Jefferson (UK) a Milan Keres (Hip Hop Fakulta, SK).

FINÁLE

Finále proběhne v Praze v únoru 2007.WORKSHOP - taneční seminář v Ústí nad Labem

V úterý 14. listopadu 2006 přijedou do Ústí n./L. 
hvězdy světové taneční scény.

                    DANTE 7 

GUS Bembery                          
                                                       
   CARLI JeffersonJedinečná možnost pro tanečníky, zatancovat si s těmito lidmi. Přijďte na workshop, zatrénujte si s těmito světovými lektory a osobnostmi tanečního světa. Nejlepší účastníci workshop budou vybráni samotnými lektory na společné závěrečné vystoupení v Praze při galavečeru akce „Tanečník Roku 2006“.


KDY A KDE ...
úterý 14. listopadu 2006 od 16.00 do 20.30 hodin; v Ústí nad Labem v Důlcích 2 (v novém tanečním sále - busem  53,54 – směr Dobětice; zastávka na znamení „Důlce“)

CENA ...
jedinečná a skvělá = 600,-- Kč/ za všechny 3 lekce dohromady
POZOR!!! Workshop nelze platit na místě

 PŘIHLÁŠKA
zde ke stažení

Další informace získáte na čísle:

603/531 865 – taneční skupina FREEDOM (pořadatel akce)
 Tanečník roku  -  CASTING

V souvislosti se soutěží „Tanečník roku“ proběhne v Důlcích po workshop

14. listopadu 2006 od 20.30 hodin casting na tuto soutěž. 

Přijďte ukázat své umění a hrát o super ceny a zajímavý kontrakt. 
 
Tisk
Zpět
1563462 návštěvníků, 33 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém