Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
4
podruhé
2
potřetí
1
počtvrté
1
popáté
0
pošesté
1
posedmé
1
poosmé
2
podeváté
1
podesáté
6
pojedenácté
1
podvanácté
2
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Informace ze soustředění
Na této stránce vás budeme informovat o dění na letním soustředění DCM a prostřednictvím vloženého modulu "návštěvní knihy" do stránky umožníme komunikaci a zasílaní vzkazů účastníkům soustředění. Ti se vynasnaží na zprávy reagovat a odpovídat, pokud se v časově náročném denním programu najde volná chvilka. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Letní soustředění Doksy
Taneční prázdniny v DDM stejně jako ty školní pomalu končí a jejich poslední týden v termínu od 26. 8. do 1.9.2012 věnují někteří členové DCM přípravě na novou taneční sezónu 2012/2013. Na letním soustředění, které bude tradičně zakončeno vystoupením na zahajovacím večeru Evropských her v Doksech absolvují v průběhu týdenního pobytu několik workshopů pod vedením renomovaných lektorů různých tanečních žánrů jako jazz, moderna a disko dance. Chybět nebude ani zábavný prázdninový program plný her a týmových soutěží, ve kterých budou soutěžní týmy během celého týdne sbírat body a na konci pobytu budou vyhodnoceny a oceněny. Tématem soustředění a karnevalu jsou tentokrát pohádkové postavy z večerníčků.

Mistrovství Evropy hip hop 2012
12. - 15. července 2012 se ve slovinském Koperu koná Mistrovství Evropy hip hop, electric boogie a break dance pořádané International Dance Organization. Malá hip hopová formace hlavní věkové kategorie Dance Center Marverci "Noisy silence" získala díky 3. místu v extralize hip hop nominaci na toto Mistrovství Evropy. Ve Slovinsku bude Českou republiku reprezentovat malá skupina DCM Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem ve složení Gabriela Beranová, Veronika Černá, Jana Fuxová, Věra Mihálová, Jan Rožánek a Andrea Vernerová v choreografii Aleše Lercha. Čeští tanečníci se v kategorii small groups adults utkají s malými skupinami z Anglie, Dánska, Chorvatska, Itálie, Maďarska, Makedonie, Německa, Nizozemí, Polska, Rakouska, Rumunska, Ruska, Slovinska a Švédska. Andrea Vernerová s Gábinou Beranovou budou ještě soutěžit v kategorii sólo a duo ženy a Jan Rožánek v kategorii sólo muži.

Mistrovství Evropy street dance show Dance shock 2012
Ve dnech 14.-17.6.2012 pořádá taneční skupina Freedom v Ústí nad Labem pod hlavičkou International Dance Organization a Czech Dance Organization mezinárodní taneční soutěž Mistrovství Evropy street dance show a Světový pohár disco dance. Soutěž se koná na městském zimním stadionu a v neděli 17. 6. 2012 budou na Mistrovství Evropy street dance show reprezentovat Českou republiku, potažmo město Ústí nad Labem i tanečníci Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže p.o. Ústí nad Labem. Postup na ME si vytančila malá skupina hlavní věkové kategorie "Vzdám to zítra ..." a Andrea Vernerová se svým sólovým vystoupením "Líza Doolittlová".

Závěrečná DCM párty 9.6.2012
V sobotu 9. června 2012 je sraz v 17:00 hodin tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s.r.o. Slovanská 1, ve Skoroticích u fotbalového hřiště. Pokud jste ještě neměli příležitost zúčastnit se "buřtování" v předchozích letech, pak je pro vás na následující stránce připravena k nahlédnutí orientační mapa s označením místa, které se stalo díky ochotě, vstřícnosti, pohostinnosti a v neposlední řadě nejen taneční náklonnosti, ale přímo aktivní účasti rodiny Žákových v DCM, místem oblíbené párty. Areál jejich firmy se stal tradičním místem každoročního zakončení taneční sezóny oblíbeným "buřtováním", doplněným vlastním programem a koná se zde již posedmé. Srdečně zváni jsou všichni současní i bývalí členové tanečního týmu a jejich rodiče.

Mistrovství ČR Beat street - IDO hip hop formace
O prvním červnovém víkendu se koná v Brně, ve Sportovní hale Vodova, mistrovství ČR CDO Beat street: street dance formace a IDO hip hop formace. V neděli 3. 6. 2012 bude na tomto Mistrovství České republiky reprezentovat Dance Center Marverci juniorská hip hopová formace s choreografií Andrey Vernerové "Walkin´ in the street", kde se utká s konkurencí nejlepších extraligových formací z celé České republiky. Kromě programu v hale, bude po celou dobu soutěže venku před halou probíhat OPEN AIR JAM s DJ NOX.

Další medaile z Mistrovství České republiky
Krásného úspěchu dosáhli tanečnice a tanečníci DCM na Mistrovství České republiky art, street a disco show pro sóla, dua a malé skupiny pořádané 25.-27.5. 2012 Českou taneční organizací ve Sportovní hale v Lounech. Ziskem stříbrné medaile se 1. vicemistryní České republiky stala v hlavní věkové kategorii, sólo ženy street a disco show Andrea Vernerová. Andy tančila také v malé skupině HVK s Martinou Černou, Veronikou Drábkovou, Věrou Mihálovou, Lucií Višňákovou, Alešem Lerchem, Janem Rožánkem a společně ziskem bronzových medailí jsou v kategorii street a disco show malých skupin HVK 2. vicemistry České republiky. Malá skupina show dance dětské věkové kategorie se umístila za medailovými stupni vítězů na 4. místě.

MČR art, street a disco show
Mistrovství České republiky art, street a disco show - sóla, dua, malé skupiny CDO se koná 25.-27.5.2012 v Lounech, ve Sportovní hale Rybalkova 2673. Za Dance Center Marverci jsou nominováni:
pátek 25.5. 2012 MČR show dance
- malá skupina DVK "Ráno v trávě" - tančí Hrubcová Adéla, Kubálková Kateřina, Málková Nikola, Stiborová Pavlína, Surý Martin, Šustová Veronika a Zimová Anna
neděle 27.5. 2012 MČR street a disco show
- sólo ženy HVK - Andrea Vernerová s choreografií "Líza Doolittlová"
- malá skupina HVK "Vzdám to zítra..." - tančí Černá Martina, Drábková Veronika, Lerch Aleš, Mihálová Věra, Rožánek Jan, Vernerová Andrea a Višňáková Lucie.

Vicemistři České republiky
DCM showdance formace juniorské věkové kategorie "Napsala ..." vytančila na Mistrovství České republiky stříbrné medaile za krásné druhé místo, když se dle hodnocení poroty umístila jen za formací mezinárodně ostříleného souboru Akcent Ostrava. V choreografii Michaely Fidlerové tančila Bobková Alexandra, Bursová Veronika, Hartová Dominika, Jarolímková Jaroslava, Marvanová Jana, Matušová Klára, Novotná Dominika, Procházková Lucie, Staňková Barbora, Šrámková Karolína, Tomanová Eliška a Žejdlová Markéta. Blahopřejeme prvním vicemistrům České republiky k dosaženému úspěchu.

D4U Cup - Tancem proti drogám
V neděli 20. 5. 2012 se v Praze, v Basketbalové hale Sparta Praha, Nad Královskou oborou 51, Praha 7
koná již 3. ročník pohárové soutěžě D4U CUP - Tancem proti drogám, jejíž pořadatelem je Taneční klub DANCERS 4 YOU, o.s.. Za Dance Center Marverci se této pohárové soutěže zúčastní hip hopová formace juniorské věkové kategorie choreografky Věry Mihálové "Get out of my heart".

Dance Life Tour 12 - MČR art formace
Poslední a zároveň nejdůležitější soutěž letošní sezóny čeká v sobotu 19. 5. 2012 na show dance formace DCM. Show dance formace dětské věkové kategorie "V Peříčkově" a juniorské věkové kategorie "Napsala ..." si vytančily postup na Mistrovství České republiky pořádané Czech Dance Organization, které se koná ve Sportovní hale AC Sparta, Kovanecká 2405, Praha 9 - Podvinný mlýn. Na této vrcholné soutěži bude mezinárodní porota ve složení Andrea Myslivečková, Kateřina Štěpánková, Alena Tomešková, Jiří Buroň, Eva Vlková, Richard Kozlowski (Polsko), Claudia Laser-Hartel (Německo), Alena Majeriková (Slovensko), Hana Švehlová (Slovensko) hodnotit taneční výkony nejlepších formací České republiky.

Dance Life Tour 12 - MČR street a disco show Brno
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. Street a disco show formace DCM "Najdi bílou lentilku" dětské věkové kategorie a "Fobie" hlavní věkové kategorie získaly postup na Mistrovství České republiky, které se koná o tomto víkendu. Formace DCM budou soutěžit v sobotu 12. 5. 2012 v Bobycentru v Brně již od ranních hodin. Soutěž, kterou budou zaznamenávat kamery České televize a vznikne z ní asi 50 minutový záznam, bude moderovat Honza Musil a Monika Brinzáková. S nimi se bude střídat Evica Šedová a Radim Samek.

|< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1215409 návštěvníků, 2 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém