Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
218
podruhé
115
potřetí
106
počtvrté
111
popáté
113
pošesté
102
posedmé
94
poosmé
101
podeváté
145
podesáté
159
pojedenácté
126
podvanácté
113
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Vicemistři České republiky
DCM showdance formace juniorské věkové kategorie "Napsala ..." vytančila na Mistrovství České republiky stříbrné medaile za krásné druhé místo, když se dle hodnocení poroty umístila jen za formací mezinárodně ostříleného souboru Akcent Ostrava. V choreografii Michaely Fidlerové tančila Bobková Alexandra, Bursová Veronika, Hartová Dominika, Jarolímková Jaroslava, Marvanová Jana, Matušová Klára, Novotná Dominika, Procházková Lucie, Staňková Barbora, Šrámková Karolína, Tomanová Eliška a Žejdlová Markéta. Blahopřejeme prvním vicemistrům České republiky k dosaženému úspěchu.

D4U Cup - Tancem proti drogám
V neděli 20. 5. 2012 se v Praze, v Basketbalové hale Sparta Praha, Nad Královskou oborou 51, Praha 7
koná již 3. ročník pohárové soutěžě D4U CUP - Tancem proti drogám, jejíž pořadatelem je Taneční klub DANCERS 4 YOU, o.s.. Za Dance Center Marverci se této pohárové soutěže zúčastní hip hopová formace juniorské věkové kategorie choreografky Věry Mihálové "Get out of my heart".

Dance Life Tour 12 - MČR art formace
Poslední a zároveň nejdůležitější soutěž letošní sezóny čeká v sobotu 19. 5. 2012 na show dance formace DCM. Show dance formace dětské věkové kategorie "V Peříčkově" a juniorské věkové kategorie "Napsala ..." si vytančily postup na Mistrovství České republiky pořádané Czech Dance Organization, které se koná ve Sportovní hale AC Sparta, Kovanecká 2405, Praha 9 - Podvinný mlýn. Na této vrcholné soutěži bude mezinárodní porota ve složení Andrea Myslivečková, Kateřina Štěpánková, Alena Tomešková, Jiří Buroň, Eva Vlková, Richard Kozlowski (Polsko), Claudia Laser-Hartel (Německo), Alena Majeriková (Slovensko), Hana Švehlová (Slovensko) hodnotit taneční výkony nejlepších formací České republiky.

Dance Life Tour 12 - MČR street a disco show Brno
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. Street a disco show formace DCM "Najdi bílou lentilku" dětské věkové kategorie a "Fobie" hlavní věkové kategorie získaly postup na Mistrovství České republiky, které se koná o tomto víkendu. Formace DCM budou soutěžit v sobotu 12. 5. 2012 v Bobycentru v Brně již od ranních hodin. Soutěž, kterou budou zaznamenávat kamery České televize a vznikne z ní asi 50 minutový záznam, bude moderovat Honza Musil a Monika Brinzáková. S nimi se bude střídat Evica Šedová a Radim Samek.

MČR TSR a MČ DLT12
Soutěžní sezóna pomalu vrcholí a nastávající víkend ve dnech 4.-6. května 2012 nás čeká mistrovství České republiky Evropa 2 Taneční skupina roku 2012 Tour. Ve sportovní hale v Praze na Folimance bude o nejvyšší ocenění sezóny bojovat v pátek 4.5. náš maminkovský tým "Dámy ze St.Tropez", v sobotu 5.5. show dance choreografie dětské věkové kategorie "V Peříčkově" a v neděli 6.5. juniorská show dance choreografie "Napsala...".
Street dance show formaci hlavní věkové kategorie "Fobie" čeká v sobotu Mistrovství Čech Czech Dance Organization DLT 12 v Jablonci nad Nisou, kde budou bojovat o postup na MČR.

Dance Life Tour 12 - Mistrovství Čech
Vážení přátelé, DANCE LIFE TOUR 2012 již odstartovala, a proto mi dovolte pogratulovat Vám k postupu na Mistrovství Čech dětí, které se koná 28. – 29.4.2012 v Chomutově. Přípravy jsou v plném proudu, poháry, medaile se blýskají, krásné barevné diplomy se tisknou a malé dárečky pro 1.-3.místo se hromadí. V letošním roce přibudou i 3 putovní poháry. ADRESA- Městská sportovní hala Chomutov, Mánesova ul. Příjezd od Prahy - na kruháku rovně – na 2.světelné křižovatce doprava – stále po hlavní, která Vás dovede zanedlouho až k hale. Příjezd od Mostu směr centrum – na kruháku rovně / po pravé straně Lidl / na křižovatce doleva – po levé straně nák.centrum Chomutovka městské lázně a o kousek dál městská sportovní hala. REGISTRACE do 16.4., ale pokud jste zapomněli se přihlásit kontaktujte hned soutěžní úsek CDO – Denisu Roštejnskou. PREZENCE Pouze prostřednictvím DNS do čtvrtka 26.4. do 24hod. REKVIZITY Velké rekvizity je možno nosit zadním vchodem haly, jen to musíte nahlásit u prodeje vstupenek. Rodiče, kteří nosí rekvizity musí mít už ident. pásek na ruce. ŠATNY Rozpis šaten bude vyvěšen u vstupu a u platby startovného. Prosíme udržujte v celé hale pořádek.
VOLNÉ VSTUPENKY 1formace/ 1vstupenka Tanečníci, trenéři musejí mít ident.pásky před vstupem do haly na ruce. ZDRAVOTNÍK VIP – prosklená místnost u stropu, schody mezi velkým a malým sálem
OBČERSTVENÍ v hale – restaurace – teplá jídla, hranolky, párek v rohlíku,… občerstvení STRADA – bagety,…cukrová vata, zmrzlina a další dobroty, v okolí dostatek restaurací – směrem doprava nákupní centrum Chomutovka a Centrál. PARKOVÁNÍ v okolí haly – pozor sobota do 12h placené.
TĚŠÍ SE NA VÁS ORG.TÝM BEET.DC EXE

TSR 2012 mistrovství Čech
Z regionálního kola TSR 2012 formací čtyř věkových kategorií v Mostě postoupilo deset skupin DCM na mistrovství Čech. 14.-15.4.2012 se koná v Praze část soutěžní tour Evropa 2 Taneční skupina roku za účasti tanečních skupin všech regionů Čech. V sobotu bude soutěžit ve věkové kategorii baby skupina nejmenších tanečnic s formací "Pod dubem, za dubem", děti formace "V Peříčkově" a dospělí "Dámy ze St.Tropez". V neděli 15.dubna 2012 jedou do Sportovní haly na Folimance formace dětí "Za zdí lavička" a "Najdi bílou lentilku". Soutěž formací dospělých v kategorii hiphopových choreografií a freestyle, ve kterých tančí formace "Simple Dope" a "Fobie" byla přesunuta na sobotu 21.4.2012. Soutěž juniorských formací se koná v neděli 22.4.2012 v Plzni. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhoduje profesionální porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu.

Dance Life Tour 12 - zemské kolo JVK Čechy
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - zemské kolo Čechy juniorské věkové kategorie se koná 14.-15. dubna 2012 v Areně Sparta Podvinný mlýn, Praha 9. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, na které z regionálního kola pro Ústecký kraj postoupily všechny čtyři naše formace JVK. V sobotu 14.4.2012 proběhnou soutěže v disciplínách Choreografie rekreačního tance street a IDO hip hop, při kterých změří své síly s dalšími formacemi z Čech za DCM CHRT street "Get out of my heart" a IDO hip hop "Walkin´in the street". V neděli 15.4.2012 soutěží v kategorii Street a disco show "The Sims: Ponořte se do hry" a choreografie "Napsala ..." v kategorii Show dance.

Dance Life Tour 12 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 31. března 2012 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 15 tanečních klubů z celého kraje přiveze 73 formací, s nimiž budou bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Nejpočetnější zastoupení, 178 tanečnic a tanečníků bude mít náš taneční klub Dance Center Marverci. Dorazí však i další kluby, které zde budou bojovat v extralize, v druhé i třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech.

TSR 2012 regionální kolo
Pro jedenáct formací čtyř věkových kategorií DCM začala v sobotu 24.března 2012 ve Sportovní hale v Mostě soutěžní část sezony. První postupovou soutěží, na které bylo možné před zraky odborné poroty zatančit nové soutěžní choreografie a nechat náš taneční výkon porovnat s ostatními formacemi z regionu bylo regionální kolo pro severní Čechy soutěžní tour Evropa 2 Taneční skupina roku. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhoduje profesionální porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu. Hodnocení poroty, jak je patrné z umístění jednotlivých skupin uvedených v tabulkách, bylo velice dobré a nominuje naše formace do dalšího kola, kterým bude soutěž formací všech regionů Čech. Věkové kategorie baby, děti a dospělí mají své mistrovství Čech 14.-15.4.2012 v Praze, junioři o týden později 22.4. 2012 v Plzni.

TSR 24.3.2012 Most
Důležité informace pro všechny tanečníky formací Za zdí lavička, V Peříčkově, Najdi bílou lentilku, Pod dubem za dubem a The Sims: Ponořte se do hry, Get out of my heart, Napsala..., Walkin´in the street, Simple Dope, Fobie. V sobotu 24.března 2012 se zúčastníme regionálního kola pro severní Čechy Evropa 2 Taneční skupina roku 2012 tour všech věkových kategorií, která se koná ve Sportovní hale Most a.s., tř. Budovatelů 112/7. Čtěte dále

Putovní pohár ED 2012
Vítězem 5. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing dle hlasování diváků je street dance show formace juniorské věkové kategorie "The Sims: Ponořte se do hry" v choreografii Terezy Nové. Na druhém místě se umístila street dance show formace hlavní věkové kategorie "Fobie", choreografie Aleš Lerch a na třetím místě se umístili se shodným počtem hlasů dvě formace dětské věkové kategorie, show dance DVK "V Peříčkově" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové a street dance show formace DVK "Najdi bílou lentilku" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové.

|< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2963575 návštěvníků, 12 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém