Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
211
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
154
pojedenácté
123
podvanácté
110
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

5. ročník Enjoy Dancing
Stalo se již hezkou tradicí DCM zahájit každoročně soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Malé jubileum, pátý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci při ústeckém Domě dětí a mládeže za podpory města Ústí nad Labem v SDOB ve středu 21. března 2012. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, cheerleaders Fire Stars, Aerobic club DDM, Orient team DDM, Tanečky předškolního oddělení DDM a bojové umění Taekwondo - Koguryo dojang. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.

Informace ze soustředění
Na první turnus zimního soustředění se vypravila část dětské věkové kategorie DCM včera v pátek 24. února 2012. Soustředění DCM začalo hned při cestě do Doks malým dobrodružstvím. V Úštěku náš autobus zpomaloval, až najednou zastavil u kraje silnice s poruchou. Dobu čekání na nový autobus jsme strávili v autobusovém kině, kde jsme shlédli pohádku Šíleně smutná princezna, však ne až do konce. Náhradní autobus nás vyzvedl asi za hodinku a my jsme vesele pokračovali v cestě na soustředění. Přijeli jsme dokonce včas na večeři, na řízek s kaší. Mňam mňam, byla to dobrota! Od sobotního rána svědomitě trénujeme a připravujeme se na novou soutěžní sezónu.

Zimní soustředění Doksy
Ve dvou turnusech se vystřídají dětská a juniorská věková kategorie Dance Center Marverci při letošním zimním soustředění, které probíhá ve dnech 24.2. - 3.3. 2012 v Doksech. Na těchto soustředěních tradičně vrcholí přípravy na nadcházející soutěžní sezónu hlavně intenzivní průpravou, doladěním a protančením nových formací.

Mistr České republiky v hip hopu z Dance Center Marverci
Vyvrcholením Taneční ligy sezóny 11/12 v pořadatelství České taneční organizace, o.s. bylo Mistrovství České republiky pro sóla, dua a malé skupiny hip hopu všech věkových kategorií, které pořádala Taneční škola Hubený v neděli 29.1.2012 v Reálném gymnáziu ZŠ Prostějova, Studentská 2 v Prostějově. Vynikajícího výsledku na tomto MČR dosáhl náš tanečník Jan Rožánek v juniorské věkové kategorii hip hop sólo muži, když se umístil na 1. místě a získal titul Mistr České republiky.

Extraliga 3 + Zemská liga Čechy 5
Taneční liga 11/12 pro sóla, dua a malé skupiny hip hopu a disko dance všech věkových kategorií bude zakončena o víkendu 14. a 15. ledna 2012 v Praze při třetí soutěži Extraligy a páté soutěži Zemské ligy pod názvem PRAGUE DANCE SHOW, kterou pořádá AT Studio Domino v Praze ve sportovní hale AC Sparta, Podvinný Mlýn, Kovanecká 2405/27. Všem účastníkům soutěží a reprezentantům Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem přejeme hodně úspěchu a radosti z tance na poslední soutěži TL 11/12.

Vánoce u Marverců 2011
Všem Marvercům.
Blíží se čas vánoční a i v DCM tradičně společně oslavíme Vánoce a to ve čtvrtek 15.12. 2011 v galerii taneční školy Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem, Velká hradební 19 v časech:
15:30 - 16:30 baby a mini kategorie, 17:00 - 18:00 dětská věková kategorie, 18:30 - 19:30 pak juniorská věková kategorie a od 19:30 hlavní věková kategorie.
S sebou si přineste správnou vánoční náladu, nějaké dobroty a dle svého uvážení třeba i malé dárečky pro kamarády. Nezapomeňte hlavně pohodlné bačkory!
Těší se na vás Martina, Alda a trenérský team.

Eliško, vítáme Tě mezi námi!!!
7. prosince 2011 v 8:40 hodin se narodila Eliška Žáková!
Je to jako pohádka, když se začne život děťátka. Přinese lásku, radost i smích, stane se pokladem rodičů svých. Ať děťátko má všeho dost, v životě jen pro radost. Zdraví, štěstí, veselosti, jak v dětství, tak v dospělosti. Rodičům ať radost dělá, budoucnost ho čeká skvělá. Celý život bez nesnází, ať ho úspěch doprovází.

Extraliga 2 + Zemská liga Morava 5 - HIP HOP
Další soutěž Taneční ligy 11/12 Extraliga 2 + Zemská liga Morava 5, v disciplínách HIP HOP pořádá TŠ Lola´s dance, o.s v neděli 4. prosince 2011 ve Sportovní hale při ZŠ, Sportovní 850, v Kostelci na Hané pod názvem "LOLA STREET STORM". Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem se k zisku dalších bodů do celkového hodnocení Extraligy jede na této soutěži protančit Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Jan Rožánek, Milan Horáček, Terezie Somolíková, Jenifer Zimová, Veronika Černá, Veronika Drábková, Jana Fuxová, Nikol Čermáková, Anastázie Paclová, Irena Syroťuková, Markéta Toflová a Iryna Vepryk. Přejeme všem opět hodně úspěchu a radosti z tance.

Extraliga 1 + Zemská liga Čechy 4 - HIP HOP
Další soutěžní kolo Taneční ligy 11/12 Extraliga 1 + Zemská liga 4, tentokrát v disciplínách HIP HOP pořádá B.D.S. Academy v sobotu 19. listopadu 2011 v SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5 Praha 4. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem se k zisku bodů do celkového hodnocení v Taneční lize jede na této soutěži protančit Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Jan Rožánek, Milan Horáček, Anna Zimová, Veronika Šustová, Terezie Somolíková, Jenifer Zimová, Veronika Černá, Veronika Drábková, Jana Fuxová, Věra Mihálová, Nikol Čermáková, Anastázie Paclová, Irena Syroťuková, Markéta Toflová, Eliška Vagenknechtová a Iryna Vepryk. Přejeme všem hodně úspěchu a radosti z tance.

Extraliga 1 + Zemská liga Čechy 4 - DISKO DANCE
Taneční liga 11/12 pokračuje 17.listopadu 2011 v Městské sportovní hale v Chomutově, Mánesova 152 jako Extraliga 1 a Zemská liga 4 v kategorii sólo, duo, malá skupina disko dance všech věkových kategorií pod názvem DOSPRA CUP 2011. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem na soutěži reprezentují tanečník Matěj Malý a tanečnice Monika Doušová, Nina Freibergová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Sára Nedvědická, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.

42. Mezinárodní taneční festival
Čtyřicátý druhý Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem se koná v sobotu 12.11.2011 ve Sportcentru Sluneta od 17:00 hodin. Jeho součástí je tradiční Mistrovství České republiky Formací STT a LAT a mezinárodní soutěž tanečních párů WDSF Mistrovství Evropské Unie STT, na které jsou přihlášeny reprezentační páry z Anglie, Belgie, Bulharska, Estonska, Francie, Maďarska, Nizozemska, Polska, Rakouska, Rumunska, Slovenska a České republiky.
Jako hosté programu 42. MTF zatančí formace Dance Center Marverci "Ráno v trávě" a "Adamsovi po 20 letech".

Zemská liga Čechy 3 - disko dance a hip hop sólo, duo, MS
V pořadí třetí soutěž Taneční ligy 11/12 se koná v sobotu 29. října 2011 v Táboře Hotel Palcát, tř. 9. května 2471. Soutěž zemské ligy v disko dance a hip hopu kategorie sólo, duo a malé skupiny proběhne pod názvem Tábor UNLIMITED - 11. ročník. Na soutěžící čeká znovu celodenní soutěžní maratón, který vypukne ráno v 9.00 hod. hip hopovými disciplínami a zahájení soutěží disko dance se předpokládá ve 12:00 hodin. Předpokládané ukončení soutěže je ve 22.00 hodin. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem reprezentují tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Michaela Růžičková, Monika Doušová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.
Ať se vám hezky tancuje!

|< < 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2868791 návštěvníků, 69 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém