Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
211
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
154
pojedenácté
123
podvanácté
110
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Putovní pohár ED 2016
Vítězem 9. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků z celkového počtu 578 odevzdaných lístků počtem 181 hlasů mini show dance formace "Neposední andílci" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístila dětská show dance formace "Polární Express" počtem 87 hlasů rovněž v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. S počtem 60 hlasů se na třetím místě umístila show dance formace juniorské věkové kategorie "Stay a bit longer to save me" v choreografii Michaely Jonášové. Všem tanečním formacím přejeme na nastávajících soutěžích CZECH DANCE MASTERS a TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2016 hodně úspěchu a krásné zážitky. Na regionální kolo CDO v Mostě odjíždí v neděli 20.března 2016 reprezentovat DCM 7 formací.

9. ročník Enjoy Dancing
Dance Center Marverci tradičně zahajuje soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Devátý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 14. března 2016. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí kolem 300 účinkujících - taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, mažoretky DDM, taneční skupina Margaretka, Musical School a Loď bláznů, hudební hosté z DDM.

Předprodej vstupenek na Enjoy Dancing
Dne 10.února 2016 zahajuje Severočeské divadlo v Ústí nad Labem prodej vstupenek na 9. ročník taneční přehlídky Enjoy Dancing, která se koná v pondělí 14.března 2016 tradičně dvakrát. Odpolední představení od 15:00 hodin a večerní od 18:00 hodin. POZOR rezervace vstupenek na www.operabalet.cz je časově omezena na 5 dní k vyzvednutí lístků.

Vánoce v DCM 17.12.2015
Předvánoční "rozjímání" v DCM se v letošním adventním čase koná ve čtvrtek 17.12.2015 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro tentokrát je vyhlášena pro všechny členy DCM soutěž o nejoriginálnější vlastnoručně vytvořené a napsané vánoční přání. Své soutěžní produkty se jmenovkou můžete odevzdat do 16.12.2015 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechna soutěžní přání budou vystavena při vánoční besídce v galerii DDM, kde proběhne také ocenění autorů. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :). S sebou si přineste příjemnou vánoční náladu a mlsounci i nějaké vánoční dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory! Srdečně zváni jsou rodiče a doprovod dětí. Připravujeme krátká vánoční vystoupení.

46.MTF Ústí nad Labem 6.- 8.11.2015
46. ročník bude již tradičně pestrý. Program MTF 2015 bude obsahovat mezinárodní prvky WDSF European Union DanceSport Championship Ten Dance a WDSF Open Senior I. Budou v něm tradičně národní šampionáty v disciplínách, na které jsme si v Ústí nad Labem již zvykli, Formace a Showdance LAT/STT, to vše v sobotu 7.11.2015.
V tématickém pátečním večeru 6.11.2015 nazvaném Friday Night Dance Fever, který bude moderovat Ondra Vodný, moderátor rádia Evropa 2, se vám představí ústecké kluby. Uvidíte vše, co se v Ústí nad Labem tančí. Součástí večera bude i další novinka nazvaná "VALČÍK - ŠANCE PRO KAŽDÉHO". Díky ní na MTF může tančit opravdu každý! Chceme aktivně zapojit veřejnost (návštěvníky). Umíte alespoň základní krok valčíku? Máte alespoň trochu soutěžního ducha? Zkuste štěstí a vyhrajte wellness víkend ve Františkových Lázních v hotelu Clarion.
V neděli 8.11.2015 bude zařazena do programu nově Taneční liga 2015 a již zmíněné soutěže světového okruhu WDSF Open Senior I standard.

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 12.10.2015
V divadelním a přednáškovém sále v přízemí Domu dětí a mládeže se koná v pondělí 12. října 2015 rodičovská schůzka DCM. Začátek je v 17.30 hodin pro rodiče dětí soutěžních týmů všech věkových kategorií současně (Mini + DVK + JVK + HVK)
Účast rodičů na schůzce je důležitá. Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Zahájení tréninků DCM od 14. 9. 2015!
Milé tanečnice, milí tanečníci, vaši lektoři DCM - staří známí i někteří noví :) - se na vás v novém školním roce moc těší a budou vás na tanečních sálech očekávat od 14. září 2015 dle nového rozvrhu tréninků. V nabídce máme samozřejmě kromě soutěžních týmů tanečních stylů show dance, street dance, hip hop i nesoutěžní týmy - Baby show dance, Děti dance , Junior dance a Break dance. Novinkou, kterou DCM v tomto školním roce nabízí je Musical School pro děti od 8 let, jehož náplní bude seznámení s muzikálem, sborový i sólový repertoár z českých i světových muzikálů, taneční, pohybová a divadelní průprava.

Úspěchy DCM 2015 - mistři a vicemistři ČR
Dance Center Marverci DDM Ústí nad Labem se účastnilo v soutěžní sezóně 2015 dvou soutěžních tanečních seriálů – turné Taneční skupina roku 2015 a Dance life tour 2015 pořádané Czech Dance Organization.
Oba soutěžní seriály se skládají ze 3 postupových soutěží: regionální kolo, mistrovství Čech a mistrovství ČR. Taneční formace si vždy musí vytančit postup do další soutěže.
Tanečníci z Dance Center Marverci soutěžili v letošní sezóně celkem s 10 choreografiemi. Všechny formace DCM si vytančily postup na mistrovství Čech a většina z nich i na mistrovství ČR a v obou seriálech soutěží vytančili tanečníci spoustu medailových umístění.

TSR 2015 regionální kolo
Již 14. 3. 2015 odstartovala skvělá profesionální taneční show! Ty nejlepší taneční teamy se utkají o titul EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2015!!! Celé turné bude provázet úžasný moderátor Evropy 2 – ONDRA VODNÝ, těšit se můžete jako vždy na nezapomenutelné zážitky, světelnou show a skvělé ceny od našich partnerů. Jako hlavní cenu jsme opět ve spolupráci s LETUŠKA.CZ připravili desetidenní pobyt v NEW YOR CITY pro celý* taneční team v dospělé věkové kategorii!!! Pro absolutní vítěze dětské a juniorské kategorie máme připraveno taktéž mnoho cen, od tabletů, tanečních workshopů, herních konzolí, stylového oblečení, výtečných cereálií a mnoho dalšího. Samozřejmě, že pro všechny ostatní tanečníky máme připravené ceny od našich dalších partnerů turné, například značkové oblečení od RETRO JEANS, elektroniku, sluchátka Sennheiser, výtečné cereálie pro všechny účastníky turné od generálního partnera - značky EMCO atd… A jako v roce 2014, tak i v ročníku 2015 vítězná TANEČNÍ SKUPINA ROKU v dospělé kategorii vystoupí v rámci jedinečného celovečerního pořadu CZECH AND SLOVAK DANCE PANORAMA v samém srdci NEW YORK CITY a to za přítomnosti kamer ČESKÉ TELEVIZE! Celkem 8 měst, 17 soutěžních dní, přes 10 tisíc medailí a více než 15 tisíc cen!!! To je EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2015!!!

Putovní pohár ED 2015
Vítězem 8. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků počtem 78 hlasů dětská show dance formace "We´re revolting" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístila dětská mini show dance formace "Copak je to za kocoura?" počtem 73 hlasů rovněž v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. S třetím počtem 46 hlasů skončila show dance formace juniorské věkové kategorie "Tentokrát už ne ..." v choreografii Michaely Jonášové.

8. ročník Enjoy Dancing
Před zahájením nové soutěžní sezóny tanečních formací se koná v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídka Enjoy Dancing. Osmý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 16. března 2015. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, Orient team DDM, taneční skupina Invasian Crew, hudební hosté z DDM, taneční skupina Margaretka a ukázka parkour. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.

Předprodej vstupenek Enjoy Dancing
Dne 4.února 2015 zahajuje Severočeské divadlo prodej vstupenek na 8. ročník taneční přehlídky Enjoy Dancing, která se koná v pondělí 16.března 2015 tradičně dvakrát. Odpolední představení od 15:00 hodin a večerní od 18:00 hodin. POZOR rezervace vstupenek na www.operabalet.cz je časově omezena na 5 dní k vyzvednutí lístků.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2868773 návštěvníků, 35 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém