Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
4
podruhé
2
potřetí
1
počtvrté
1
popáté
0
pošesté
1
posedmé
1
poosmé
2
podeváté
1
podesáté
6
pojedenácté
1
podvanácté
2
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

45.MTF Ústí nad Labem 7.-9.11.2014
Jubilejní 45. ročník bude výjimečný. Program Festivalu bude obsahovat mezinárodní prvky - WDSF Open Senior a PRECIOSA Latin Cup.
Budou v něm tradičně národní šampionáty v disciplínách, na které jsme si v Ústí nad Labem již zvykli - Formace a Showdance (LAT/STT) - 8.11.2014.
V tématickém pátečním večeru ústeckého tance nazvaném Friday Night Dance Fever, který bude moderovat Ondra Vodný - moderátor rádia Evropa 2, se vám představí 7.11.2014 ústecké kluby - uvidíte vše, co se v Ústí nad Labem tančí.
Nově v neděli 9.11.2014 bude zařazena do programu postupová soutěž a již zmíněné soutěže světového okruhu WDSF.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 3 Liberec
V sobotu 1.11.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 třetí soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop "Liberec Dance Cup". Tuto soutěž TANEČNÍ LIGY pořádá taneční škola TAKT Liberec v TIPSPORT ARENĚ (hala míčových sportů), Jeronýmova 570/22, 460 07 LIBEREC 7. Zemská soutěž v Liberci je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o další ligové body zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Veronika Šustová sólo disco dance, Nikola Málková a Veronika Šustová tančící duo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, se jistě pokusí přiblížit z druhého místa průběžného pořadí finalovým umístěním a ziskem dalších bodů do celkového žebříčku Anna Zimová, která je pouhých 15 bodů za vedoucí Jindřiškou Knorrovou, tanečnicí z pořádající taneční školy TAKT Liberec. Všem přejeme příjemné zážitky a co nejlepší taneční výkon.

Rodičovská schůzka!!! Úterý 21.10.2014
V divadelním a přednáškovém sále v přízemí Domu dětí a mládeže se koná v úterý 21. října 2014 rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí soutěžních týmů (věková kategorie Mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče soutěžních týmů juniorů a dospěláků.
Účast rodičů na schůzce je důležitá. Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 2 Jablonec nad Nisou
V sobotu 18.10.2014 pokračuje soutěžní sezóna 2014/2015 druhou soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop. Druhé kolo TANEČNÍ LIGY se uskuteční v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou, U Přehrady 4747/20. Tato zemská soutěž je pokračováním TL pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o další ligové body zúčastní tanečnice juniorské věkové kategorie Veronika Šustová sólo disco dance, Nikola Málková a Veronika Šustová, které tančí duo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, se nepochybně pokusí obhájit vítězství v prvním kole z Ústí nad Labem finalovým umístěním a ziskem dalších bodů do celkového žebříčku Anna Zimová. Všem přejeme příjemné zážitky a co nejlepší taneční výkon. Další kolo TL pak čeká naše tanečnice v sobotu 1. listopadu 2014 v Liberci.

Taneční liga 2014/15 RL, ZL Čechy 1 Ústí nad Labem
V neděli 5.10.2014 začala soutěžní sezóna 2014/2015 první soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop. První kolo TANEČNÍ LIGY se uskutečnilo v Domě kultury města Ústí nad Labem. Tato celostátní soutěž je každoročně vyhlášena pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže o první ligové body nové taneční sezóny zúčastnily tanečnice juniorské věkové kategorie Nikola Málková a Veronika Šustová, které spolu tančí duo disco dance a Veronika Šustová sólo disco dance. V soutěži hip hop sólo ženy, rovněž juniorské věkové kategorie, zahájila nové soutěže vítězstvím a ziskem plného počtu bodů Anna Zimová. GRATULUJEME! Další kolo TL se uskuteční v sobotu 18. října 2014 v Jablonci nad Nisou.

Mistrovství světa street dance show
Tanečníci hlavní věkové kategorie Dance Center Marverci budou reprezentovat taneční školu a město Ústí nad Labem na Mistrovství světa street dance show - Dance Shock 2014 v termínu 18. – 21. září na Zimním stadionu v Ústí nad Labem. Nominaci na toto mistrovství získala street dance show choreografie Aleše Lercha „Na šrot“ a malá formace hlavní věkové kategorie „Já vás dostanu“ taktéž v choreografii Aleše Lercha. V sobotním programu budou soutěžit velké formace hlavní věkové kategorie a v neděli malé skupiny dospěláků. Přejeme hodně úspěchu!

Světový pohár Show Dance Prague 2014
Nejmladší soutěžní tanečníci DCM, úřadující mistři České republiky v show dance ve věkové kategorii mini, se 6. září zúčastní s choreografií Jany Pokorné a Martiny Vernerové „Do Vánoc času dost" světového poháru, který proběhne v rámci světového šampionátu show dance v Praze. Nominaci na tuto soutěž získali na základě udělení divoké karty prezidentky Czech Dance Organization. První týden v září bude pro nejmenší tanečníky ve věku čtyři až sedm let velmi náročný. Čekají je každodenní tréninky, aby ve světové konkurenci vytančili co nejlepší umístění.

Letní taneční tábor Doksy
Taneční prázdniny v DCM stejně jako prázdniny školní se přehouply do své druhé poloviny a rychle se krátí. Jejich poslední týden v termínu od 24. 8. do 30.8.2014 věnují někteří členové Dance Center Marverci přípravě na novou taneční sezónu 2014/2015. Na letním soustředění, které bude tradičně zakončeno vystoupením na zahajovacím večeru Evropských her v Doksech absolvují účastníci v průběhu týdenního pobytu několik workshopů pod vedením lektorů různých tanečních žánrů. Chybět nebude ani zábavný prázdninový program plný her, týmových soutěží, sportovních a výtvarných aktivit.

Závěrečná DCM párty 14.6.2014
V sobotu 14. června 2014 se tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s r.o., Slovanská 1, ve Skoroticích u fotbalového hřiště koná závěrečná DCM párty. Zahájení "závěrečné" je v 17 hodin a těšit se můžete na plejádu tanečních překvapení, předání ocenění DCM, burzu zapomenutých i nových věcí, prodej placek s logem DCM, buřtování a chybět nebude ani oblíbený stánek "holky samý vdolky" a kulinářská soutěž, tentokrát na téma jednohubky všeho druhu a mnoho dalšího. Pro mnohé bude jistě lákadlem atrakce pro malé i velké – skákací hrad! Srdečně zveme všechny současné i bývalé členy tanečního týmu a jejich rodiče nejen k posezení a pobavení u táboráku. Podrobnosti s mapkou místa konání, pokud přijdete poprvé možná potřebnou pomůcku, naleznete uvnitř článku.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství ČR Praha
Mistrovství České republiky CDO DANCE LIFE TOUR 2014 všech věkových kategorií disco dance, street dance a disco show pro sóla, dua, malé skupiny a formace pořádá B.D.S. Academy ve dnech 24.5.-25.5. 2014 v Club Hotelu Praha v Průhonicích.
V sobotu 24.května 2014 bude na MČR Dance Center Marverci reprezentovat v juniorské věkové kategorii street show sólo ženy Tereza Varvažovská, v kategorii dospěláků malá skupina street show a formace v kategorii IDO street a disco show. Do nedělního celorepublikového kola MČR byly nominovány, na základě výsledků z Mistrovství Čech, formace dětské věkové kategorie CHRT Street a juniorské věkové kategorie CHRT Disco.
Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

DANCE CUP Chlumec
Pohárová soutěž pro tanec a aerobic
Disco dance, street dance - hip hop a break dance, street-show, disco-show, parketové taneční kompozice, show-dance, aerobic. V těchto tanečních stylech ve všech věkových kategoriích se v neděli 18. května 2014 soutěžilo v kulturním domě v Chlumci. Dance Center Marverci na této pohárové soutěži reprezentovali junioři s hip hopovou formací "Ill Eagle" a vytančili stříbrné medaile. Gratulujeme!

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - MČR ART formace Kladno
Mistrovství České republiky DANCE LIFE TOUR 2014 formací art pořádané Czech Dance Organization - TC R.A.K. se koná ve dnech 16.-18. 5. 2014 ve sportovní hale SAMK v Kladně. V sobotu budou na programu formace dětské věkové kategorie, hlavní věkové kategorie a sóla, dua a malé formace juniorů. Dance Center Marverci bude v sobotu reprezentovat show dance choreografie "Přijde si pro mě?". V neděli bude taneční parket patřit formacím věkové kategorie mini a juniorů. O co nejlepší umístění bude v neděli bojovat formace DCM "Do Vánoc času dost" a juniorská choreografie "In the Rain". O výsledcích Mistrovství ČR bude tentokrát rozhodovat mezinárodní porota, kterou tvoří porotci z Polska, Slovenska, Slovinska a České republiky. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1215401 návštěvníků, 1 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém