Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
4
podruhé
2
potřetí
1
počtvrté
1
popáté
0
pošesté
1
posedmé
1
poosmé
2
podeváté
1
podesáté
6
pojedenácté
1
podvanácté
2
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

TSR 2014 mistrovství ČR Praha
Taneční skupina roku 2014 má na programu finálovou soutěž mistrovství České republiky tanečních formací všech věkových kategorií, na které postoupily nejlepší formace z mistrovství Čech a mistrovství Moravy. Vrcholné klání EMCO TSR tour 2014 se koná ve Sportovní hale Slavie v Praze 10, Vladivostocká 1460/10 ve dnech 8.5.-11.5.2014 a účast na mistrovství ČR si dle dosažených umístění v tour vytančilo 6 formací DCM.
Je to baby show art formace "Do Vánoc času dost", show art formace dětí "Přijde si pro mě?", juniorská show art formace "In the Rain", ve věkové kategorii dospělých hiphopová formace "Z´čuot", freestyle choreografie "Na šrot" a v seniorské kategorii vystoupení "Dáme kávu?".

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství Čech DVK Chomutov
Mistrovství Čech tanečních skupin dětské věkové kategorie pořádá z pověření vyhlašovatele Czech Dance Organization, o.s. v rámci CDO DANCE LIFE TOUR 2014 ve Sportovní hale v Chomutově, Mánesova ulice ve dnech 3.-4.května 2014 Beethoven DC. Postup na Mistrovství Čech si v Ústí nad Labem, kde se 15.3.2014 konalo regionální kolo CDO DLT 2014, vytančily formace DCM "Zase pozdě", "Do Vánoc času dost" a "Přijde si pro mě?". Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu v soutěži o postup na Mistrovství České republiky.
Vážení kolegové, milí tanečníci. Gratulujeme Vám k postupu na CDO DANCE LIFE TOUR 2014 MISTROVSTVÍ ČECH TANEČNÍCH FORMACÍ – mini, děti.
Jako pořadatelé uděláme maximum, aby se Vám v Chomutově líbilo. Díky podpoře našich regionálních partnerů se nám podařilo připravit malý dáreček pro každého tanečníka. Připraven bude i pestrý doprovodný program, narozeninový ceremoniál, Picaroon show, DANCE FEVER GAME a herní koutek pro nejmenší návštěvníky.
Těší se na vás organizační tým BEETHOVEN DC.

TSR 2014 mistrovství Čech baby, děti a senioři Praha
Z regionálního kola Taneční skupiny roku 2014, které se konalo v Mostě, si na mistrovství Čech tanečních formací dětské věkové kategorie a seniorů, které se koná ve Sportovní hale Slavie v Praze 10, Vladivostocká 1460/10 ve dnech 26. a 27. 4. 2014 vytančily postup všechny tři dětské formace Dance Center Marverci a rodičovská formace maminek v kategorii seniorů. V sobotu čeká soutěžní klání baby show art formaci "Do Vánoc času dost", show art formaci dětí "Přijde si pro mě?" a v seniorské kategorii vystoupení "Dáme kávu?". V neděli, opět ve věkové kategorii dětí , bude o co nejlepší umístění a nominaci na mistrovství České republiky tančit, stejně jako tři naše formace v sobotních soutěžích, freestyle choreografie "Zase pozdě".

TSR 2014 mistrovství Čech junioři a dospělí Chrudim
Z regionálního kola Taneční skupiny roku 2014, které se uskutečnilo 23.března 2014 v Mostě, si na mistrovství Čech juniorů a dospěláků, které se koná v Chrudimi ve dnech 19. a 20. 4. 2013 vytančilo postup pět formací Dance Center Marverci. V sobotu budou soutěžit formace juniorů - hip hopová formace "ILL EAGLE", freestyle formace "Cesta za slávou" a show art formace "In the Rain". V neděli, ve věkové kategorii dospělých, bude o co nejlepší umístění a nominaci na mistrovství České republiky bojovat, stejně jako tři juniorské formace v sobotu, freestyle formace "Na šrot" a hip hopová formace "Z´čuot". Všem soutěžícím přejeme příjemné zážitky a úspěšný taneční výkon.

IX. ročník DANCE DĚČÍN 2014
Dům dětí a mládeže Děčín pořádá v ČEZ Sportcentru Děčín ve dnech 17. a 18. dubna 2014 celorepublikovou taneční soutěž "DANCE DĚČÍN 2014", otevřenou soutěž pro všechny taneční kolektivy. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže zúčastní taneční formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové, hiphopová formace juniorů "Happy?" v choreografii Elišky Krovové a rodičovská formace "Dáme kávu?". Soutěžní vystoupení seniorské kategorie v choreografii Aleše Lercha natrénovala s maminkama Martina Vernerová.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství Čech Praha
Mistrovství Čech CDO DANCE LIFE TOUR 2014 formací juniorské věkové kategorie a dospělých pořádané Czech Dance Organization - B.D.S. Academy se koná ve dnech 11.4. - 13. 4. 2014 v Club Hotelu Praha v Průhonicích.
V pátek 11. dubna 2014 bude Dance Center Marverci reprezentovat street dance choreografie dospělých "Z´čuot". Druhý den v sobotu 12. dubna bude taneční parket patřit převážně věkové kategorii juniorů, z DCM pak konkrétně street dance formacím "Happy?" a "Ill Eagle". Na programu je rovněž soutěž dospělých, kde v kategorii IDO street a disco show - mistr. extraliga bude o postup na Mistrovství České republiky bojovat naše formace dospělých "Na šrot".
O co nejlepší umístění budou v neděli soutěžit na Mistrovství Čech taneční skupiny juniorů DCM s show dance formací "In The Rain" a CHRT disco formace "Cesta za slávou". Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

TSR 2014 regionální kolo Most
Celkem 7 měst, 17 soutěžních dní, přes 10 tisíc medailí a více než 15 tisíc cen!!! To je EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2014 !!!
Pro deset formací pěti věkových kategorií DCM začíná v neděli 23.března 2014 ve Sportovní hale v Mostě celostátní soutěž EMCO Taneční skupina roku tour. První postupovou soutěží TSR 2014 tour, na které bude možné před zraky odborné poroty zatančit nové soutěžní choreografie a nechat náš taneční výkon porovnat s ostatními soutěžícími bude regionální kolo. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhodne porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu. Dalším kolem bude soutěž formací všech regionů Čech. Věkové kategorie baby, děti, dospělí a senioři tančí další kolo 26. a 27. dubna 2014 v Praze, junioři všech disciplín mají svá mistrovství Čech 19. dubna 2014 a určité formace dospělých pak 20. dubna 2014 v Chrudimi. Podrobnosti budou publikovány na našich stránkách před jednotlivými soutěžními koly a doplněné o výsledky po soutěžích.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. v rámci CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 15. března 2014 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 56 formací z celého kraje a na 1200 tanečníků bude bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Taneční kluby zde budou soutěžit v mistrovské extralize, druhé lize i třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech. Ve čtyrech věkových kategoriích zatančí své nové choreografie před odbornou porotou také 9 formací DCM. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

Putovní pohár ED 2014
Vítězem 7. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků stejným počtem 71 hlasů dětská mini show dance formace "Do Vánoc času dost" a dětská show dance formace "Přijde si pro mě?", obě v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístily rovněž stejným počtem 48 hlasů street show formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové a street show formace hlavní věkové kategorie "Na šrot" v choreografii Aleše Lercha. S třetím počtem 41 hlasů skončila street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové.

7. ročník Enjoy Dancing
DCM tradičně zahajuje soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Sedmý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 10. března 2014. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, Orient team DDM, taneční skupina Reunited, předškolní oddělení DDM a bojové umění Aikido. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.
Předprodej vstupenek na tuto akci byl již zahájen. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Severočeského divadla nebo rezervovat na webových stránkách www.operabalet.cz prostřednictvím rezervačního systému.

ELITERY 2014 - 25.ročník
Přihlášeno je 106 formací a 1 200 tanečníků. V olympijském roce slaví ELITERY Louny čtvrtstoletí téměř s opravdovou olympijskou účastí a chybět nebudou ani naše tanečnice. Všichni se těší na krásné taneční zážitky. Tým TK Luna srdečně zve na velkolepou podívanou 8. a 9. března 2014. Děti do 15 ti let mají na jubilejní ročník vstup zdarma a pokud se přihlásí na místě do taneční školy Luna, budou mít první měsíc výuky zdarma. Návštěvníci obdrží oproti vstupence nápoj zdarma u stánku TK Luna. V předpremiéře před pondělní přehlídkou Enjoy Dancing se vydaly do Loun, představit svá nová soutěžní disco vystoupení a porovnat je s konkurencí, dvě formace DCM. Na 25. ročníku Elitery bude tančit naše street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové a formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové.

Vánoce DCM - soutěž o nejoriginálnější vánoční ozdobu
Předvánoční "posezení" v DCM se v letošním adventním čase koná ve čtvrtek 19.12.2013 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok vyhlašujeme pro všechny členy DCM soutěž "o nejoriginálnější vánoční ozdobu". Své soutěžní produkty s jmenovkou můžete odevzdat do 17.12.2013 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní ozdoby budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM, kde proběhne také vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :).
S sebou si přineste příjemnou vánoční náladu a nějaké vánoční dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory!
Srdečně zváni jsou i rodiče a doprovod dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1215400 návštěvníků, 73 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém