Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
213
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
155
pojedenácté
124
podvanácté
110
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Závěrečná DCM párty 14.6.2014
V sobotu 14. června 2014 se tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s r.o., Slovanská 1, ve Skoroticích u fotbalového hřiště koná závěrečná DCM párty. Zahájení "závěrečné" je v 17 hodin a těšit se můžete na plejádu tanečních překvapení, předání ocenění DCM, burzu zapomenutých i nových věcí, prodej placek s logem DCM, buřtování a chybět nebude ani oblíbený stánek "holky samý vdolky" a kulinářská soutěž, tentokrát na téma jednohubky všeho druhu a mnoho dalšího. Pro mnohé bude jistě lákadlem atrakce pro malé i velké – skákací hrad! Srdečně zveme všechny současné i bývalé členy tanečního týmu a jejich rodiče nejen k posezení a pobavení u táboráku. Podrobnosti s mapkou místa konání, pokud přijdete poprvé možná potřebnou pomůcku, naleznete uvnitř článku.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství ČR Praha
Mistrovství České republiky CDO DANCE LIFE TOUR 2014 všech věkových kategorií disco dance, street dance a disco show pro sóla, dua, malé skupiny a formace pořádá B.D.S. Academy ve dnech 24.5.-25.5. 2014 v Club Hotelu Praha v Průhonicích.
V sobotu 24.května 2014 bude na MČR Dance Center Marverci reprezentovat v juniorské věkové kategorii street show sólo ženy Tereza Varvažovská, v kategorii dospěláků malá skupina street show a formace v kategorii IDO street a disco show. Do nedělního celorepublikového kola MČR byly nominovány, na základě výsledků z Mistrovství Čech, formace dětské věkové kategorie CHRT Street a juniorské věkové kategorie CHRT Disco.
Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

DANCE CUP Chlumec
Pohárová soutěž pro tanec a aerobic
Disco dance, street dance - hip hop a break dance, street-show, disco-show, parketové taneční kompozice, show-dance, aerobic. V těchto tanečních stylech ve všech věkových kategoriích se v neděli 18. května 2014 soutěžilo v kulturním domě v Chlumci. Dance Center Marverci na této pohárové soutěži reprezentovali junioři s hip hopovou formací "Ill Eagle" a vytančili stříbrné medaile. Gratulujeme!

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - MČR ART formace Kladno
Mistrovství České republiky DANCE LIFE TOUR 2014 formací art pořádané Czech Dance Organization - TC R.A.K. se koná ve dnech 16.-18. 5. 2014 ve sportovní hale SAMK v Kladně. V sobotu budou na programu formace dětské věkové kategorie, hlavní věkové kategorie a sóla, dua a malé formace juniorů. Dance Center Marverci bude v sobotu reprezentovat show dance choreografie "Přijde si pro mě?". V neděli bude taneční parket patřit formacím věkové kategorie mini a juniorů. O co nejlepší umístění bude v neděli bojovat formace DCM "Do Vánoc času dost" a juniorská choreografie "In the Rain". O výsledcích Mistrovství ČR bude tentokrát rozhodovat mezinárodní porota, kterou tvoří porotci z Polska, Slovenska, Slovinska a České republiky. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

TSR 2014 mistrovství ČR Praha
Taneční skupina roku 2014 má na programu finálovou soutěž mistrovství České republiky tanečních formací všech věkových kategorií, na které postoupily nejlepší formace z mistrovství Čech a mistrovství Moravy. Vrcholné klání EMCO TSR tour 2014 se koná ve Sportovní hale Slavie v Praze 10, Vladivostocká 1460/10 ve dnech 8.5.-11.5.2014 a účast na mistrovství ČR si dle dosažených umístění v tour vytančilo 6 formací DCM.
Je to baby show art formace "Do Vánoc času dost", show art formace dětí "Přijde si pro mě?", juniorská show art formace "In the Rain", ve věkové kategorii dospělých hiphopová formace "Z´čuot", freestyle choreografie "Na šrot" a v seniorské kategorii vystoupení "Dáme kávu?".

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství Čech DVK Chomutov
Mistrovství Čech tanečních skupin dětské věkové kategorie pořádá z pověření vyhlašovatele Czech Dance Organization, o.s. v rámci CDO DANCE LIFE TOUR 2014 ve Sportovní hale v Chomutově, Mánesova ulice ve dnech 3.-4.května 2014 Beethoven DC. Postup na Mistrovství Čech si v Ústí nad Labem, kde se 15.3.2014 konalo regionální kolo CDO DLT 2014, vytančily formace DCM "Zase pozdě", "Do Vánoc času dost" a "Přijde si pro mě?". Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu v soutěži o postup na Mistrovství České republiky.
Vážení kolegové, milí tanečníci. Gratulujeme Vám k postupu na CDO DANCE LIFE TOUR 2014 MISTROVSTVÍ ČECH TANEČNÍCH FORMACÍ – mini, děti.
Jako pořadatelé uděláme maximum, aby se Vám v Chomutově líbilo. Díky podpoře našich regionálních partnerů se nám podařilo připravit malý dáreček pro každého tanečníka. Připraven bude i pestrý doprovodný program, narozeninový ceremoniál, Picaroon show, DANCE FEVER GAME a herní koutek pro nejmenší návštěvníky.
Těší se na vás organizační tým BEETHOVEN DC.

TSR 2014 mistrovství Čech baby, děti a senioři Praha
Z regionálního kola Taneční skupiny roku 2014, které se konalo v Mostě, si na mistrovství Čech tanečních formací dětské věkové kategorie a seniorů, které se koná ve Sportovní hale Slavie v Praze 10, Vladivostocká 1460/10 ve dnech 26. a 27. 4. 2014 vytančily postup všechny tři dětské formace Dance Center Marverci a rodičovská formace maminek v kategorii seniorů. V sobotu čeká soutěžní klání baby show art formaci "Do Vánoc času dost", show art formaci dětí "Přijde si pro mě?" a v seniorské kategorii vystoupení "Dáme kávu?". V neděli, opět ve věkové kategorii dětí , bude o co nejlepší umístění a nominaci na mistrovství České republiky tančit, stejně jako tři naše formace v sobotních soutěžích, freestyle choreografie "Zase pozdě".

TSR 2014 mistrovství Čech junioři a dospělí Chrudim
Z regionálního kola Taneční skupiny roku 2014, které se uskutečnilo 23.března 2014 v Mostě, si na mistrovství Čech juniorů a dospěláků, které se koná v Chrudimi ve dnech 19. a 20. 4. 2013 vytančilo postup pět formací Dance Center Marverci. V sobotu budou soutěžit formace juniorů - hip hopová formace "ILL EAGLE", freestyle formace "Cesta za slávou" a show art formace "In the Rain". V neděli, ve věkové kategorii dospělých, bude o co nejlepší umístění a nominaci na mistrovství České republiky bojovat, stejně jako tři juniorské formace v sobotu, freestyle formace "Na šrot" a hip hopová formace "Z´čuot". Všem soutěžícím přejeme příjemné zážitky a úspěšný taneční výkon.

IX. ročník DANCE DĚČÍN 2014
Dům dětí a mládeže Děčín pořádá v ČEZ Sportcentru Děčín ve dnech 17. a 18. dubna 2014 celorepublikovou taneční soutěž "DANCE DĚČÍN 2014", otevřenou soutěž pro všechny taneční kolektivy. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se soutěže zúčastní taneční formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové, hiphopová formace juniorů "Happy?" v choreografii Elišky Krovové a rodičovská formace "Dáme kávu?". Soutěžní vystoupení seniorské kategorie v choreografii Aleše Lercha natrénovala s maminkama Martina Vernerová.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - Mistrovství Čech Praha
Mistrovství Čech CDO DANCE LIFE TOUR 2014 formací juniorské věkové kategorie a dospělých pořádané Czech Dance Organization - B.D.S. Academy se koná ve dnech 11.4. - 13. 4. 2014 v Club Hotelu Praha v Průhonicích.
V pátek 11. dubna 2014 bude Dance Center Marverci reprezentovat street dance choreografie dospělých "Z´čuot". Druhý den v sobotu 12. dubna bude taneční parket patřit převážně věkové kategorii juniorů, z DCM pak konkrétně street dance formacím "Happy?" a "Ill Eagle". Na programu je rovněž soutěž dospělých, kde v kategorii IDO street a disco show - mistr. extraliga bude o postup na Mistrovství České republiky bojovat naše formace dospělých "Na šrot".
O co nejlepší umístění budou v neděli soutěžit na Mistrovství Čech taneční skupiny juniorů DCM s show dance formací "In The Rain" a CHRT disco formace "Cesta za slávou". Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

TSR 2014 regionální kolo Most
Celkem 7 měst, 17 soutěžních dní, přes 10 tisíc medailí a více než 15 tisíc cen!!! To je EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2014 !!!
Pro deset formací pěti věkových kategorií DCM začíná v neděli 23.března 2014 ve Sportovní hale v Mostě celostátní soutěž EMCO Taneční skupina roku tour. První postupovou soutěží TSR 2014 tour, na které bude možné před zraky odborné poroty zatančit nové soutěžní choreografie a nechat náš taneční výkon porovnat s ostatními soutěžícími bude regionální kolo. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhodne porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu. Dalším kolem bude soutěž formací všech regionů Čech. Věkové kategorie baby, děti, dospělí a senioři tančí další kolo 26. a 27. dubna 2014 v Praze, junioři všech disciplín mají svá mistrovství Čech 19. dubna 2014 a určité formace dospělých pak 20. dubna 2014 v Chrudimi. Podrobnosti budou publikovány na našich stránkách před jednotlivými soutěžními koly a doplněné o výsledky po soutěžích.

CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. v rámci CDO DANCE LIFE TOUR 2014 - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 15. března 2014 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 56 formací z celého kraje a na 1200 tanečníků bude bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Taneční kluby zde budou soutěžit v mistrovské extralize, druhé lize i třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech. Ve čtyrech věkových kategoriích zatančí své nové choreografie před odbornou porotou také 9 formací DCM. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2912659 návštěvníků, 30 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém