Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
218
podruhé
115
potřetí
106
počtvrté
111
popáté
113
pošesté
102
posedmé
94
poosmé
101
podeváté
145
podesáté
159
pojedenácté
126
podvanácté
113
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Putovní pohár ED 2014
Vítězem 7. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků stejným počtem 71 hlasů dětská mini show dance formace "Do Vánoc času dost" a dětská show dance formace "Přijde si pro mě?", obě v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístily rovněž stejným počtem 48 hlasů street show formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové a street show formace hlavní věkové kategorie "Na šrot" v choreografii Aleše Lercha. S třetím počtem 41 hlasů skončila street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové.

7. ročník Enjoy Dancing
DCM tradičně zahajuje soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Sedmý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci ústeckého Domu dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle v pondělí 10. března 2014. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, TS Avalanche, Aerobic club DDM, Orient team DDM, taneční skupina Reunited, předškolní oddělení DDM a bojové umění Aikido. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.
Předprodej vstupenek na tuto akci byl již zahájen. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Severočeského divadla nebo rezervovat na webových stránkách www.operabalet.cz prostřednictvím rezervačního systému.

ELITERY 2014 - 25.ročník
Přihlášeno je 106 formací a 1 200 tanečníků. V olympijském roce slaví ELITERY Louny čtvrtstoletí téměř s opravdovou olympijskou účastí a chybět nebudou ani naše tanečnice. Všichni se těší na krásné taneční zážitky. Tým TK Luna srdečně zve na velkolepou podívanou 8. a 9. března 2014. Děti do 15 ti let mají na jubilejní ročník vstup zdarma a pokud se přihlásí na místě do taneční školy Luna, budou mít první měsíc výuky zdarma. Návštěvníci obdrží oproti vstupence nápoj zdarma u stánku TK Luna. V předpremiéře před pondělní přehlídkou Enjoy Dancing se vydaly do Loun, představit svá nová soutěžní disco vystoupení a porovnat je s konkurencí, dvě formace DCM. Na 25. ročníku Elitery bude tančit naše street show formace dětské věkové kategorie "Zase pozdě" v choreografii Petry Kajzrové a Michaely Jonášové a formace juniorské věkové kategorie "Cesta za slávou" v choreografii Terezy Nové.

Vánoce DCM - soutěž o nejoriginálnější vánoční ozdobu
Předvánoční "posezení" v DCM se v letošním adventním čase koná ve čtvrtek 19.12.2013 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok vyhlašujeme pro všechny členy DCM soutěž "o nejoriginálnější vánoční ozdobu". Své soutěžní produkty s jmenovkou můžete odevzdat do 17.12.2013 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní ozdoby budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM, kde proběhne také vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :).
S sebou si přineste příjemnou vánoční náladu a nějaké vánoční dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory!
Srdečně zváni jsou i rodiče a doprovod dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

44. MTF Ústí nad Labem
Pozvánkou na 44. Mezinárodní taneční festival (MTF) je pestrý čtvrteční program od 15.00 v OC Forum. Festival hostí od pátku 1. do neděle 3. listopadu hala Sluneta na Klíši. I ve Foru si lze lístky koupit, či je vyhrát.
44. Mezinárodní taneční festival 2013
Pátek 1. 11., 16.00 až 22.00
Mistrovství ČR Showdance LAT/STT kvalifikace
Cena primátora města Ústí n.L. ústeckých tanečních souborů
„Mejdan podle plánu"

Sobota 2. 11., 13.00 až 21.00 (hl. program od 18.00)
Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích Senior I
Mistrovství ČR Showdance STT a LAT finále
Mistrovství ČR Formace STT
WDSF International Open STT Adults
dopr. program The Beatles The Doors, ukázky, balet SDOB

Neděle 3. 11., 14.00 až 21.00
WDSF International Open LAT Adults
WDSF Open LAT/STT Senior I
WDSF Open STT/LAT Senior II a III
doprovodný program

ZMĚNA TRÉNINKŮ 28.10.-1.11.2013
Pozor !!!
Z důvodu podzimních prázdnin a velkého množství škol s ředitelským volnem nejsou v termínu od 28.10.2013 do 1.11.2013 pravidelné tréninky.
Ve čtvrtek 31.10.2013 trénují pouze formace na Mezinárodní taneční festival dle dalších informací a časového rozpisu.

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 14.10.2013
Rodičovská schůzka Dance Center Marverci.
V pondělí 14. 10. 2013 se koná v divadelním sále v přízemí DDM rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí (kategorie mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče juniorů a dospěláků.
Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Rádi zodpovíme i vaše dotazy. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Dance Shock 2013
Město Ústí nad Labem hostí na zimním stadioně ve dnech 3. - 6. října 2013 Mistrovství světa street dance show a světový pohár disco dance. Dance Center Marverci reprezentuje na tomto mistrovství světa v pátek Andrea Vernerová v hlavní věkové kategorii sólo ženy street show se svým číslem "Když nebe padá" a v sobotu malá skupina hlavní věkové kategorie street show "Biograf", kterou tančí Michaela Fidlerová, Michaela Jonášová, Petra Kajzrová, Věra Mihálová, Alexandra Nečasová, Tereza Nová a Andrea Vernerová. Přejeme hodně úspěchu!

Tréninky DCM začínají od 16.9.2013!
Nový školní rok začal a všichni trenéři se již na vás těší v nové taneční sezóně. Tréninky Dance Center Marverci budou zahájeny v týdnu od 16. září 2013. Rozvrh tréninků naleznete v tomto článku a stáhnout si ho můžete ve formátu dokumentu nebo pdf. Všechny zájemce, stávající i budoucí členy tanečního týmu zveme na den otevřených dveří v DDM, který se koná ve středu 11. září 2013 od 15:00 do 17:30 hodin a kde uvidíte mimo jiné i ukázky tanečních stylů, kterým se DCM věnuje.

Letní soustředění Doksy
Taneční prázdniny v DCM stejně jako prázdniny školní se přehouply do své druhé poloviny a rychle se krátí. Jejich poslední týden v termínu od 25. 8. do 31.8.2013 věnují někteří členové Dance Center Marverci přípravě na novou taneční sezónu 2013/2014. Na letním soustředění, které bude tradičně zakončeno vystoupením na zahajovacím večeru Evropských her v Doksech absolvují v průběhu týdenního pobytu několik workshopů pod vedením renomovaných lektorů různých tanečních žánrů jako jazz, moderna a disko dance. Chybět nebude ani zábavný prázdninový program plný her a týmových soutěží, ve kterých budou soutěžní týmy během celého týdne sbírat body a na konci pobytu budou vyhodnoceny a oceněny.

Závěrečná DCM párty 15.6.2013
V sobotu 15. června 2013 se tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s r.o., Slovanská 1, ve Skoroticích u fotbalového hřiště koná závěrečná DCM párty. Zahájení "závěrečné" je v 17 hodin a těšit se můžete na plejádu tanečních překvapení, předání ocenění DCM, burzu zapomenutých i nových věcí, prodej speciálního výtisku kalendáře DCM červenec 2013 – červen 2014 za 99,- Kč, buřtování a chybět nebude ani oblíbený stánek "holky samý vdolky" a kulinářská soutěž, tentokrát na téma cokoliv z listového těsta a mnoho dalšího. Srdečně zveme všechny současné i bývalé členy tanečního týmu a jejich rodiče nejen k posezení a pobavení u táboráku. Podrobnosti s mapkou místa konání naleznete uvnitř článku.

B2Balance Tour 2013 - MČR art, street a disco show sóla, dua, malé skupiny v Ústí nad Labem
O víkendu 1. a 2. 6. 2013 se koná ve sportovní hale SKP Sever v Ústí nad Labem v rámci B2Balance Tour 2013 Mistrovství České republiky artových a streetových disciplín - sóla, dua a malé skupiny. Dance Center Marverci mají na tomto mistrovství zástupce v obou soutěžních dnech. V sobotu jsou na programu artové disciplíny a v juniorské věkové kategorii show dance sólo bude soutěžit Barbora Staňková s choreografií "Otevři oči!" a v hlavní věkové kategorii show dance sólo Michaela Fidlerová s choreografií "Be My Valentine". Neděle bude patřit streetovým disciplínám a za DCM budou soutěžit v hlavní věkové kategorii street a disco show sólo Andrea Vernerová s choreografií "Když nebe padá" a Jana Marvanová s choreografií "Asi rebel?!". V kategorii malých skupin street a disco show hlavní věkové kategorie se o co nejlepší umístění utká choreografie DCM "Biograf", kterou tančí Michaela Fidlerová, Michaela Jonášová, Petra Kajzrová, Věra Mihálová, Alexandra Nečasová, Tereza Nová a Andrea Vernerová.

|< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2963561 návštěvníků, 90 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém