Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
4
podruhé
2
potřetí
1
počtvrté
1
popáté
0
pošesté
1
posedmé
1
poosmé
2
podeváté
1
podesáté
6
pojedenácté
1
podvanácté
2
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

B2Balance Tour 2013 - Mistrovství Čech JVK Kladno
Mistrovství Čech juniorské věkové kategorie B2Balance Tour 2013 pořádané Czech Dance Organization se koná ve sportovní hale SAMK v Kladně o víkendu 4. a 5.května 2013. Postup na MČ si vytančily na regionálním kole v Ústí nad Labem všechny tři naše juniorské formace. V sobotu bude Dance Center Marverci na tomto Mistrovství Čech reprezentovat street dance formace JVK v choreografii Aleše Lercha a Veroniky Černé "Drzý děti" v kategorii národní II.ligy. V neděli budou o nejlepší příčky bojovat v kategorii CHRT DISCO - zemská III.liga formace "Strážní andělé" v choreografii Terezy Nové a show dance formace nár.II.ligy v choreografii Michaely Fidlerové s názvem "V parku", kterou tentýž den čeká účast na soutěži Evropa2 Taneční skupina roku 2013 v Praze.

B2Balance Tour 2013 - Mistrovství Čech DVK Chomutov
Mistrovství Čech dětské věkové kategorie B2Balance Tour 2013 pořádané Czech Dance Organization se koná ve sportovní hale v Chomutově o víkendu 27. - 28. 4. 2013. V sobotu bude Dance Center Marverci na tomto mistrovství reprezentovat street dance show formace DVK "Jak lehce k diamantu" a street choreografie "Raubíři z podchodu". V neděli budou o nejlepší příčky bojovat mini show dance formace "Zima veliká" a show dance formace dětské věkové kategoie "Hledá se chůva".

TSR 2013 mistrovství Čech junioři a dospělí v Chrudimi
Z regionálního kola Taneční skupiny roku 2013, které se konalo v Mostě, si na mistrovství Čech juniorů a dospěláků, které se koná v Chrudimi o tomto víkendu 27. a 28. 4. 2013 vytančily postup i formace Dance Center Marverci. V sobotu budou soutěžit tyto formace juniorů - hip hop formace "Drzý děti", freestyle formace "Strážní andělé" a show art formace "V parku". V neděli ve věkové kategorii dospělých freestyle bude o nejlepší umístění bojovat formace "Co s načatým večerem" a hip hopová formace "Toy Soldiers".

TSR 2013 mistrovství Čech Praha
O víkendu 20. - 21. dubna 2013 proběhne v Praze ve Sportovní hale Slavie Mistrovství Čech dětí a dospěláků Taneční skupiny roku 2013. Z regionálního kola v Mostě postoupily na toto Mistrovství Čech 4 formace Dance Center Marverci. V sobotu se s konkurencí tanečních skupin z celých Čech utkají formace baby kategorie základní ligy show art "Zima veliká", dětské kategorie EDA show "Hledá se chůva" a seniorské kategorie "V muzeu voskových figurín". V neděli bude DCM v dětské kategorii street dance základní ligy reprezentovat formace "Jak lehce k diamantu".

TSR 2013 regionální kolo Most
Pro deset formací pěti věkových kategorií DCM začala v neděli 31.března 2013 ve Sportovní hale v Mostě celostátní soutěž Evropa2 Taneční skupina roku tour. První postupovou soutěží TSR 2013 tour, na které bylo možné před zraky odborné poroty zatančit nové soutěžní choreografie a nechat náš taneční výkon porovnat s ostatními formacemi bylo regionální kolo. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi a postupujících jednotlivých věkových kategorií a tanečních disciplín rozhodovala porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu. Dalším kolem bude soutěž formací všech regionů Čech. Věkové kategorie baby, děti a senioři tančí další kolo 20. a 21. dubna 2013 v Praze, junioři všech disciplín mají svá mistrovství Čech 27. dubna 2013 a formace dospělých pak 28. dubna 2013 v Chrudimi.

B2Balance Tour 2013 - regionální kolo Ústeckého kraje
Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. v rámci B2Balance Tour 2013 - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 30. března 2013 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 10:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Celkem 72 formací z celého kraje a na 1200 tanečníků bude bojovat v disciplínách hip hop, street, modern, disco, jazz, show dance, latino show a dalších. Taneční kluby zde budou soutěžit v mistrovské extralize, v národní druhé lize i zemské třetí lize (choreografie rekreačního tance), a to v několika tanečních stylech. V pěti věkových kategoriích zatančí své nové choreografie před odbornou porotou také devět formací DCM. Přejeme všem tanečnicím a tanečníkům krásné zážitky a hodně úspěchu.

Putovní pohár ED 2013
Vítězem 6. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stává dle výsledků hlasování diváků s počtem 67 hlasů dětská mini show dance formace "Zima veliká" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístila show dance formace dětské věkové kategorie "Hledá se chůva", choreografie Jana Pokorná, Martina Vernerová, Aleš Lerch a s nejtěsnějším možným rozdílem jediného hlasu se na třetím místě umístila show dance formace juniorské věkové kategorie "V parku" v choreografii Michaely Fidlerové.

6. ročník Enjoy Dancing
Rok se s rokem sešel a nová soutěžní sezóna již klepe na dveře. DCM tradičně zahajuje soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle v Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Šestý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci při ústeckém Domě dětí a mládeže za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle ve středu 27. března 2013. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. V programu se představí taneční formace DCM, cheerleaders Fire Stars, Aerobic club DDM, Orient team DDM a bojové umění Taekwondo - Koguryo dojang. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím hlasovacích lístků.

B2Balance Tour MČR 2013
Tanečníci, hopeři, stepaři, baletky, disco dancers, mažoretky, prostě všichni, co milujete skvělou hudbu spojenou s pohybem! B2Balance tour Mistrovství ČR tanečních formací 2013 vypukne již za pár dní a CDO jako vyhlašovatel a jediná organizace, která Vás dokáže nominovat na Mistrovství Evropy a světa, přináší aktuální zprávy! „Make-up maskérů tanečních hvězd“ Mistrovství ČR zajistí kosmetika MAX FACTOR!
Krásné dívky se kromě zápolení na tanečním parketu můžou těšit i na soutěž MISS MAX FACTOR, kterou pro Vás připravujeme. O Vaše luxusní posezení, noblesní poležení, příjemné poválení v rámci relax zóny se postarají ručně šité originální sedací vaky a pytle WEGETT®! A řada z Vás šťastlivců si je pak také odveze domů
Pro nejšikovnější dětské tanečníky má CDO mj. připravené tradiční stylové nafukovací hračky od českého výrobce Fatra Napajedla. A na své si přijdou nejen vítězové, ale i ostatní účastníci, neboť kromě skvělé zábavy, aktivního pohybu a napětí na vás čeká plno cen od partnerů CDO, kterými jsou:
B2BALANCE, balanční náramky a fashion trička, DIADORA, stylová sportovní obuv, NUTREND, výrobce sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl, STREET DANCE KEMP – nejprestižnější letní světové setkání street dancerů v srdci Evropy, workshopy, battles, parties, prostě pecka!
DANCE LIFE EXPO – jedinečný taneční veletrh
Na ideální dovolenou Vás možná pošle IDEAL Tour, která spousty zájezdů rozdá mezi vás tanečníky.
O vás, o nás, o tancování, o vítězích i poražených se dočteme v Top Dívce a Popcornu, které Českou taneční organizaci podporují jako mediální partneři. Stejně tak se připravte na skvělé povídání o tancování v rádiích KISS po celé ČR!!!
Dejte vědět svému okolí, že letošní B2Balance tour bude jeden velkej mazec!!! Jak? Pošlete jim video pozvánku, kterou pro Vás připravil Ivideos, takže ať vás přijdou podpořit, protože půjde o tituly Mistra ČR a kdo ví možná i Evropy a světa!

Zimní soustředění Doksy
Ve dvou turnusech se vystřídají tanečnice a tanečníci dětské a juniorské věkové kategorie Dance Center Marverci při letošním zimním soustředění, které proběhne ve dnech 1.3. - 8.3. 2013 v Doksech. Na zimním soustředění tradičně vrcholí přípravy na nadcházející soutěžní sezónu formací hlavně intenzivní taneční průpravou, doladěním vytvořených choreografií a protančením nových formací.

Taneční liga 12/13 Extra liga 3 Kostelec na Hané
Další celostátní soutěž Extraliga 3 v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 disco dance a hip hop B2BALANCE pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A všech věkových kategorií se koná pod názvem "LOLA STREET STORM" ve Sportovní hale při ZŠ, Sportovní 850 v Kostelci na Hané v sobotu a neděli 12.-13.1. 2013. Pro výkonnostní třídy B, C, D zde zároveň probíhá páté kolo Zemské ligy Morava. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je Taneční škola LOLA´S DANCE Olomouc. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se sobotních soutěží Extra ligy hip hopu zúčastní tanečníce Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a tanečník Vocásek Luboš. Přejeme všem příjemné zážitky a hodně úspěchu na poslední soutěži Extraligy TL B2Balance Tour 2012/13 před Mistrovstvím České republiky, které proběhne 26.1.2013 v Jablonci nad Nisou.

Vánoce DCM - soutěž o nejoriginálnější vánoční ponožku
Vánoce v Dance Center Marverci se tentokrát budou konat ve čtvrtek 20.12.2012 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok jsme pro všechny členy DCM připravili soutěž "o nejoriginálnější vánoční ponožku". Své soutěžní výtvory s jmenovkou můžete odevzdat do 18.12.2012 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní ponožky budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM a proběhne také vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :).
S sebou si přineste vánoční náladu a dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory!
Srdečně zváni jsou i rodiče dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

|< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1215390 návštěvníků, 99 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém