Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
213
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
155
pojedenácté
124
podvanácté
110
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Nová 21. sezóna DCM - nové, moderní prostředí v centru města
Nová taneční sezóna přinese všem tanečníkům i lektorům DCM velkou změnu. Taneční škola Dance Center Marverci se stěhuje ze svého nynějšího působiště na okraji města, z Neštěmické ulice v Krásném Březně, do nových prostor Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem p.o. do nově zrekonstruované části Domu kultury, vchod z Bělehradské ulice. Věříme, že tato změna přinese jen samá pozitiva a že se již nyní můžete těšit na několik prostorných tanečních sálů s vynikajícím vybavením, zázemím pro tanečníky, lektory, rodiče a v neposlední řadě i pro naše prostorově náročné rekvizity, které budeme mít vždy při ruce. Jistě všichni ocení i dopravní dostupnost na tréninky ze všech koutů města. Celý tým lektorů DCM se na vás, stávající i budoucí členy DCM, moc těší a připravuje pro vás i několik změn v organizaci a náplni tréninků.

Volná místa na soustředění !
Nabízíme ještě několik volných míst na letní soustředění v Doksech, které se koná od neděle 22. 8. do soboty 28. 8. 2010. Pozvaní jsou špičkoví lektoři - Karolína Šlesingerová, Lída Fišrová, Sanchez a Dagmar Veselinovičová. Kromě lekcí s lektory na vás čeká další bohatý program, tentokrát na téma CIRKUS :) ! Kdo má zájem se na soustředění přihlásit, kontaktujte Martinu Vernerovou, tel. 603 844 616. Těšíme se na vás :). Lektoři DCM.

Promoce 24. června 2010
Další tanečnice Dance Center Marverci, Monika Mervartová, úspěšně dokončila studium na Fakultě sociálně ekonomické Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem a bude dne 24. června 2010 ve 12:00 hodin slavnostně promována v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem.

Závěrečná DCM párty ve Skoroticích v sobotu 19. 6. 2010
V sobotu 19. června 2010 je sraz v 16:30 hodin tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s.r.o. Slovanská 1. ve Skoroticích u fotbalového hřiště. Pokud jste neměli příležitost zúčastnit se předchozích "buřtování", pak je pro vás na následující stránce připravena k nahlédnutí orientační mapa s označením místa, které se stalo díky ochotě, vstřícnosti, pohostinnosti a v neposlední řadě taneční náklonnosti rodiny Žákových v areálu jejich firmy tradičním místem každoročního zakončení taneční sezóny DCM oblíbeným "buřtováním", doplněným vlastním programem. Srdečně zváni jsou všichni současní i bývalí členové tanečního týmu a jejich rodiče. Přijďte společně oslavit 20 let trvání taneční skupiny.

Hip hop days Amsterdam Mistrovství Evropy 2010
10.června -13.června 2010 pořádá International Dance Organization v hlavním městě Nizozemí Mistrovství Evropy v hip hopu a mezi soutěžícími nebudou chybět ani zástupci DCM. Ve čtvrtek v brzkých ranních hodinách se vydají na dlouhou cestu k Severnímu moři s cílovou stanicí Amsterdam, Sporthallen Zuid, aby se zde v následujících dnech utkali s mnoha dalšími tanečníky Evropy na HIP HOP DAYS AMSTERDAM, oficiálním ME IDO.

EDLT MČR Beat Street Hip hop formace
Mistrovství České republiky Beat Street se koná v pátek 4. června a v sobotu 5. června 2010 v Brně, Vodova ulice, Hala Vodova. Na Mistrovství České republiky postoupily tři formace DCM. V pátek tančí naše formace HVK s názvem "Walk In Da Park" v soutěži 15 kolektivů z České republiky. V sobotu 5.června 2010, kdy probíhají soutěže formací juniorské věkové kategorie pak DCM reprezentuje v soutěži 14 skupin z České republiky JVK formace "Music Doors" a druhá formace juniorské věkové kategorie s názvem "Biograf" nechá porotu vyhodnotit své vystoupení v soutěži 13 skupin.

30.května 2010 Den dětí
Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, W. Churchilla 8 připravil na neděli 30. května 2010 odpoledne od 14:00 hodin na zahradě DDM pestrý program ke Dni dětí, který bude zároveň poslední velkou akcí pořádanou v těchto prostorách, neboť se Dům dětí a mládeže zřejmě o prázdninách bude stěhovat do nově připravovaných prostor. Připraveny jsou různé atrakce, výtvarné, vědomostní a sportovní soutěže, vystoupení aerobic týmů, různá další překvapení a na závěr nebude chybět ani tradiční a oblíbené opékání buřtů.

EDLT MČR street
V sobotu 29. května již ve 3 hodiny ráno mají sraz tři street formace tří věkových kategorií DVK, JVK a HVK, které odjíždějí na Mistrovství České republiky street dance do Brna, kam se kvalifikovaly k soutěži nejlepších formací republiky. V dětské věkové kategorii změří své síly street formace "Alfa-Beta" v soutěži 13 tanečních skupin, formace juniorské věkové kategorie tančí "Na kolonádě" ve skupině 14 tanečních formací a hlavní věková kategorie s názvem "Rozcestí osudu" v soutěži 13 nejlepších kolektivů z České republiky. MČR street dance se koná v Bobycentru, Sportovní 2a Brno. Soutěže pokračují dalšími disciplínami, na kterých DCM nestartuje i v neděli 30. května 2010. Podrobnosti naleznete v soutěžním kalendáři CDO a propozicích soutěže.

EDLT MČR Performing
Po velice úspěšném startu našich tanečnic a tanečníků na Mistrovství České republiky street dance show sólo, duo a malá skupina jsou nadcházející víkend na programu formace show dance. Mistrovství České republiky Performing se koná v sobotu 22. května a v neděli 23. května 2010 v Kladně, SAMK (Sportovní areály města Kladno) vedle Aquaparku, Sportovců 818. Na MČR postoupily tři formace tří věkových kategorií DCM. V sobotu změří své síly show formace HVK s názvem "Nevěra" v soutěži 11 kolektivů z České republiky. V neděli probíhá soutěž JVK, DVK a Mini kids show formací, na které tančí naši nejmladší tanečníci formaci "U dědečka na peci" v konkurenci 11 skupin z Ostravy, Bohumína, Olomouce, Prostějova, Prahy, Pardubic, Českých Budějovic, Sokolova, Chomutova a Ústí nad Labem. V juniorské věkové kategorii pak DCM reprezentuje v soutěži 10 skupin z České republiky JVK show formace s názvem "Knihovna".

EDLT MČR street dance show sólo, duo, malá skupina
V sobotu 15. května 2010 probíhá ve Sportcentru Sluneta Mistrovství České republiky disciplíny street dance show sólo, duo a malá skupina ve všech věkových kategoriích tedy MINI, DVK, JVK a HVK. Věříme, že přijdete podpořit a fandit na MČR v Ústí nad Labem našim tanečníkům DCM. Soutěžní kola začínají dle harmonogramu ve 12:00 hodin a o přízeň poroty se budou svými tanečními výkony ucházet v kategorii adults sólo ženy Andrea Vernerová, adults sólo muži Aleš Lerch, juniors duo Barbora Luxová a Šárka Tejklová, adults malá skupina Aleš Lerch, Vojtěch Tejkl, Jarosla Žák a druhá adults malá skupina Sabina Eisnerová, Barbora Hladíková, Klára Hladíková, Alexandra Nečasová, Lenka Štrosová, Andrea Vernerová, Lucie Višňáková.

Mámo, táto, pojďte si hrát
V parku na Severní Terase se v neděli 9. května odpoledne od 14 hodin koná zábavné odpoledne u příležitosti Dne matek. Během zábavného odpoledne vystoupí v programu naše skupina nejmenších tanečnic a jednoho tanečníka dětské věkové kategorie Mini kids show formace s názvem "U dědečka na peci", kteří obvykle tančí své vystoupení především před přísnými zraky poroty na regionálních a republikových soutěžích. Tentokrát mají příležitost zatančit k svátku svých milých maminek a poděkovat jim tím za jejich lásku a péči, kterou jim věnují a za výraznou podporu jejich taneční záliby. Maminkám za vše děkujeme a blahopřejeme k svátku.

EDLT 2010 - DCM 9x na Mistrovství České republiky
Mistrovstvím Čech tanečních formací dětské věkové kategorie v Chomutově byla ukončena zemská kola Emco Dance Life Tour 2010 ve všech disciplínách vyhlášených Českou taneční organizací. Na kola celostátní, která jsou rozdělena podle disciplín všech věkových kategorií postupuje 9 formací DCM a to 2x děti, 4x junioři a 3x hlaváci. Na Mistrovství České republiky performing pořádané 22. a 23. května v Kladně bude tančit formace DVK "U dědečka na peci", JVK "Knihovna" a HVK "Nevěra". MČR street dance se koná ve dnech 29. a 30. května v Brně a v těchto disciplínách postupují do celostátní soutěže formace DVK "Alfa-Beta", JVK "Na kolonádě" a HVK "Rozcestí osudu". Mistrovství České republiky hip hopu, na které jsou nominované formace JVK "Music Doors", JVK "Biograf" a HVK "Walk In Da Park" proběhne 4. a 5. června v Brně. Rozdělení disciplín do jednotlivých soutěžních dnů uvedeme v tabulkách po upřesnění harmonogramu soutěží.

|< < 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2912630 návštěvníků, 96 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém