Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
200
podruhé
107
potřetí
97
počtvrté
103
popáté
104
pošesté
92
posedmé
85
poosmé
91
podeváté
137
podesáté
150
pojedenácté
117
podvanácté
102
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

EDLT zemské kolo Mistrovství Čech DVK
Třetí a poslední zemské kolo letošní sezóny, kterého se zúčastní dvě naše formace v rámci EDLT 2010 je Mistrovství Čech dětské věkové kategorie. Probíhá v sobotu 1.května a v neděli 2. května 2010 v Chomutově ve Sportovní hale, Mánesova 152. Na Mistrovství Čech DVK postoupily obě formace dětské věkové kategorie DCM. Mini kids show formace "U dědečka na peci" stejně jako street dance show formace "Alfa - Beta" budou v Chomutově tančit v neděli 2. května 2010, kdy se soutěží v jejich disciplínách. Tančit se bude nejen pro radost z pohybu, ale i o postup na Mistrovství České republiky v soutěži 12 a 13 přihlášených formací.

EDLT zemské kolo Mistrovství Čech JVK
Během následujícího víkendu, tedy v sobotu 24. dubna a v neděli 25. dubna 2010 se ve Sportovní hale SAMK Kladno, Sportovců 818 (vedle Aquaparku) koná postupová taneční soutěž Emco Dance Life Tour - zemské kolo juniorské věkové kategorie. Nominované na Mistrovství Čech jsou čtyři formace JVK Dance Center Marverci. Sobotních soutěží se zúčastní Street dance show formace "Na kolonádě" v soutěži celkem 13 přihlášených formací, Hip hop formace "Music doors" v kategorii, ve které je přihlášeno 6 formací a Hip hopová formace "Biograf" bude tančit ve skupině 14 soutěžících kolektivů. V neděli je na programu mimo jiné MČ Show dance formací, do které je přihlášeno 6 tanečních skupin s účastí naší formace "Knihovna".

EDLT zemské kolo Mistrovství Čech HVK
Po celý víkend to je v sobotu 17. dubna a v neděli 18. dubna 2010 se v CORNY městské hale v Jablonci nad Nisou, U Přehrady 4747/20 koná od 09:00 hodin taneční soutěž Emco Dance Life Tour hlavní věkové kategorie tedy formací tanečníků 16 letých a starších. Nominované na Mistrovství Čech jsou čtyři formace HVK Dance Center Marverci. Sobotních soutěží se zúčastní ale pouze Street dance show formace "Rozcestí osudu" v soutěži celkem 11 přihlášených formací a Hip hop formace "Walk In Da Park" v kategorii, ve které je přihlášeno 15 formací. V neděli je pak na programu mimo jiné MČ Show dance 8 formací s účastí naší formace "Nevěra".

Emco Dance Life Tour - regionální kolo Ústeckého kraje
Ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem na Klíši, Jateční 18 začíná v sobotu 3.dubna 2010 v 10:00 hodin regionální kolo EDLT, kterého se zúčastní 10 formací DCM ve všech věkových kategoriích, tedy v DVK, JVK a HVK. Vyhlašovatelem soutěže je Česká taneční organizace ve spolupráci s regionálními pořadateli. Regionální postupová kola a MČR – Emco Dance Life Tour je orientováno na všechny amatérské a profesionální tanečníky ve všech věkových kategoriích. Dává jim možnost vyzkoušet si, kde je hranice jejich vlastní kreativity i fyzických sil a zároveň otestovat jejich osobní vůli. Utváří sílu a jednotu tanečních skupin a pomáhá jim v seberealizaci a zdokonalování. Soutěžní klání již proběhla regionálními koly pro Moravskoslezský kraj v Ostravě, Plzeňský a Karlovarský kraj v Sokolově, Liberecký kraj v Jablonci nad Nisou a pro Jihočeský kraj v Českých Budějovicích. V dalších krajích proběhnou regionální kola v termínech od 3.dubna do 11.dubna 2010.

Putovní pohár Enjoy Dancing 2010
Vítězem 3. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se stala show dance formace mini dětské věkové kategorie "U dědečka na peci" v choreografii Jany Pokorné a Martiny Vernerové. Na druhém místě se umístila show dance formace juniorské věkové kategorie "Knihovna" od Martiny Vernerové a na třetím místě skončila choreografie Naděždy Čeřovské a Aleše Lercha "Alfa - Beta", street dance show formace dětské věkové kategorie.

Enjoy Dancing 3.ročník 30.března 2010
Třetí ročník velké taneční přehlídky pořádá Dance Center Marverci při ústeckém Domě dětí a mládeže za podpory města Ústí nad Labem v Severočeském divadle opery a baletu v úterý 30. března 2010. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. Diváci budou mít možnost spatřit 25 zcela nových tanečních vystoupení, které předvedou téměř tři stovky mladých tanečníků. Návštěvníky čeká pestrobarevná podívaná nejrůznějších nápadů, kostýmů a hudby všech stylů. Představí se tanečníci Dance Center Marverci, dále pak aerobic týmy a orientální tanečnice DDM. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci formou anketních lístků. Vítězné vystoupení získá putovní pohár Enjoy Dancing.

1. Ústecký taneční muzikál "Billyho sen" - ohlédnutí
Tiskové zprávy, ohlédnutí za divadelním představením a jeho hodnocení z pohledu choreografů, představitelů města a bývalé ředitelky Domu dětí a mládeže. Informace k DVD z představení.

Inflagranti fashion show s Martinem Dejdarem
Obchodní centrum Olympia Teplice v sobotu 20.3.2010 od 15 hodin.
Jarní módní show nejen s Martinem Dejdarem!
Martin Dejdar, známý nejen jako seriálový OZZÁK, ale také jako BABY z filmu Šakalí léta nebo Madera ze Zdivočelé země a dalších snímků, vás provede jarní fashion show!
Jaro přivítáme s novými kolekcemi a módními trendy pro letošní sezónu jaro/léto 2010. Na programu jsou přehlídkové vstupy značek jako např. Marlboro, Pall Mall, Kenvelo, Gin Tonic, Takko, Klasika, Orsay, Sunset Suits, ale také spodní prádlo Triumph nebo prodejny doplňků Mendosína a Ragazza.
Těšit se můžete na úžasné dámské smyčcové trio INFLAGRANTI, které předvede efektní smyčcovou show.

Zimní soustředění DCM
Ve třech turnusech se vystřídají jednotlivé věkové kategorie Dance Center Marverci při letošním zimním soustředění, které probíhá ve dnech 6.2. - 20.2. 2010 v Doksech. Na těchto soustředěních tradičně vrcholí přípravy na nadcházející soutěžní sezónu hlavně intenzivní průpravou, doladěním a protančením nových formací. Čas zbývá rovněž na společné hry, různé soutěže, zábavu a procházky.

Intro zatančí "upíři" DCM
Ples upírů 22.ledna 2010 Kulturní dům v Ústí nad Labem. Rádio Fajn North Music a hrabě Drácula pořádají svůj ples ve znamení upíru! Intro zatančí skupina HVK Dance Center Marverci. Pít krev vám budou: Olympic, Petra Janů, Lucka Vondráčková, Hrabě Daniel Drácula Hůlka, Marek Ztracený, Michal Hrůza s kapelou Hrůzy a The Boom - Beatles revival. Na plese exkluzivně vystoupí Martin Chodúr. Vystoupení a autogramiáda Martina Chodúra bude od 15 do 16 hodin také v obchodním centru Forum. Vstupenky si můžete zakoupit každý všední den na hradě rádia Fajn North Music, v upíří sluji, na adrese Stroupežnického 2 – Ústí nad Labem (naproti červenému kostelu).

Nefunkční emailové schránky !!!
Uvolněte si místo v elektronických poštovních schránkách, pokud jsou plné. Při rozesílání informací bylo zjištěno, že některým z vás nelze opět doručit poštu z důvodu plné nebo nefunkční schránky. Doporučuji vám zjistit, zda nemáte možnost navýšení kapacity schránky, případně tak učiňte. Jména tanečnic, na které z důvodu plné schránky, nebo jiných omezení, nebylo možné doručit poštu najdete na další stránce kliknutím na "Více informací", nebo nadpis "Nefunkční emailové schránky !!!".

Trénink od úterý 5.1. 2010
V novém roce začínají tréninky dle rozvrhu od úterý 5. ledna 2010. V pondělí 4. ledna 2010 neprobíhají žádné tréninky!!!

|< < 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2796544 návštěvníků, 33 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém