Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
200
podruhé
107
potřetí
97
počtvrté
103
popáté
104
pošesté
92
posedmé
85
poosmé
91
podeváté
137
podesáté
150
pojedenácté
117
podvanácté
102
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Další promoce v tomto roce - 25.6. 2008
Další tanečnice skupiny Marverci, Monika Mervartová, úspěšně dokončila studium Podnikové ekonomiky a managementu na Sociálně ekonomické fakultě Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem a bude dne 25.6. 2008 v 9 hodin slavnostně promována v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem.

Závěrečná DCM párty se koná v sobotu 21. 6. 2008 v 17:00 hodin
V sobotu 21. června 2008 je sraz v 17 hodin ve Skoroticích u fotbalového hřiště - UL*KRAS stavební společnost s.r.o. Slovanská 1. Pokud jste neměli příležitost zúčastnit se předchozích "buřtování", pak je pro vás na následující stránce připravena orientační mapa. Srdečně zváni jsou všichni současní i bývalí členové souboru a jejich rodiče.

Zrušeny tréninky 10.6.-13.6.2008 !!!
Pozor !!! Od 10.6.2008 do 13.6.2008 jsou zrušeny tréninky. Taneční škola bude uzavřena vzhledem k účasti na Mistrovství světa hip hopových formací v německých Brémách. Myslete na nás a držte nám pěsti.

DCM párty se koná první letní den 21.6. 2008
Jak jste sami hlasováním v anketě rozhodli, koná se marverecká párty na závěr letošní taneční sezóny první letní den, v sobotu 21. června 2008. Podrobnější informace budou ještě sděleny. Nyní hlasujte označením odpovědi na novou anketní otázku o lektorovi letního soustředění.

"NA HLAVU!" taneční představení za výhodnou cenu pro DCM !!!
Zítra dne 28.5. 2008 se koná na jevišti SDOB v Ústí nad Labem od 19:00 hodin taneční divadlo, na které jste zváni za zvýhodněnou cenu 50,- Kč. Stačí se přihlásit v pokladně divadla jako "Marverci". Vhodné od 12 let.

Marverecká párty letos opět v UL*KRASu
Všichni máme ještě v živé paměti hluboké zážitky z vydařené párty minulého roku, která byla v anketě vyhodnocena nejúspěšnější nesoutěžní akcí roku 2007. Jsem velice rád, že vám mohu sdělit, že naší závěrečnou párty letošní taneční sezóny bude opět hostit "stavební dvůr" firmy UL*KRAS, který se tak, dá se říci již tradičně, na čas promění v taneční parket, místo dobré zábavy, opékání buřtů a hodování, letní kino i tábořiště. Čekají nás však ještě další soutěže a tak zbývají pouze dva volné termíny k uspořádání závěrečné párty a to 31.5.2008 a 21.6.2008. Který termín vám více vyhovuje vyjádřete svým hlasováním v anketě. V souvislosti s dalšími okolnostmi a přihlédnutím k výsledku ankety pak bude upřesněn termín konání závěrečné DCM párty. Lze si jen už přát příznivé počasí a ať se v dobré náladě, s nějakým tím připraveným programovým překvapením, všichni sejdeme.

Velké focení sólo, duo, malé a velké formace !
Ve středu 21. května 2008 se sejdeme všichni v 15:30 hodin na velkém sále k společnému fotografování všech formací. Všichni buďte připraveni v kostýmech, nalíčeni a učesáni jako na soutěže !!! Fotit se budou i sóla a dua, malé a velké formace.

"POZOR Marverci"
psal před týdnem Alda v návštěvní knize s tímto textem:
"Marverci vím, že spousta z vás chodí rovnou do návštěvní knihy a vůbec nesledujete hlavní stránku! Nezapoměli jste na něco? Třeba emailové adresy!!!!!!!!!!! Průšviháři moji, koukejte konečně poslat svoje emailové adresy, návod máte na úvodní stránce. Připomeňte to také svým kamarádům!!! Těším se na vás, ahoj na trenálu Alda."

Už pouze 1 den ! ! !
ŽÁDÁM VŠECHNY ČLENY DCM NEBO JEJICH RODIČE (HLAVNĚ RODIČE DVK), KTEŘÍ DOSUD NEZASLALI POŽADOVANÉ ÚDAJE K VYTVOŘENÍ EMAILOVÝCH ADRES, ABY TAK NEPRODLENĚ UČINILI. V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ ZAŠLETE EMAIL S DOTAZEM.
Zamýšlený soupis emailových adres při příležitosti regionální soutěže v DK Ústí nad Labem se z důvodu poruchy FD nezdařil. Čtěte další informace k řešení a napište údaje emailem !

Po roce znovu promoce - další tanečnici skupiny Marverci se podařilo úspěšně ukončit studium vysoké školy
Po úspěšném absolvování vysokoškolského studia na 2.lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze čeká v pondělí 28. dubna 2008 dlouholetou tanečnici našeho týmu Kateřinu Liehneovou slavnostní promoce ve Velké aule Karolina. Zeptal jsem se Kateřiny jak lze zvládnout náročné studium vysoké školy v Praze s výkonnostním tancováním v Ústí nad Labem, opomenu-li podporu a vynikající rodinné zázemí ?

Pozvánka na prestižní battle v pěti stylech pouličního tance - Druhá Šance 7th edition
Již tento víkend 25.-27.4. 2008 proběhne v Olomouci Blackberry Druhá Šance 7th edition. Připomínáme, že VEŠKERÉ PŘIHLÁŠKY (BATTLY, WORKSHOPY, UBYTOVÁNÍ) SE PŘIJÍMAJÍ POUZE DO STŘEDY 23.4. 2008!
A co vás všechno čeká?
- prestižní battle 1vs1 hip hop (zvlášť kluci, holky), house dance, krump, poppin´, lockin´
- kompletně zahraniční porota
- tanečníci z celé ČR + hosté ze zahraničí (momentálně přihlášeni tanečníci z více než 40 crews)
- workshopy hip hop a house dance s Didierem & Rabahem (O´Trip House, Francie)
- hip hop dance party, jamy, exhibice, videoprojekce, hip hop shopy, ...
- promítání vynikajícího hiphopového snímku Block Party
- česká premiéra sestřihu z Red Bull BC One 2007
- atd.

Divácká soutěž o putovní pohár Enjoy Dancing
Diváci večerního představení Enjoy Dancing v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem hlasovali v soutěži o nejhezčí choreografii večera bez rozdílu kategorií a svými hlasy rozhodli o udělení putovního poháru za rok 2008, který vytvořil a do soutěže věnoval pan Milan Horáček.

|< < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2796494 návštěvníků, 45 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém