Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
24
podruhé
12
potřetí
14
počtvrté
9
popáté
16
pošesté
14
posedmé
10
poosmé
17
podeváté
18
podesáté
49
pojedenácté
33
podvanácté
29
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Kongresové centrum Praha - Benefiční koncert
Sobota 5.2.2005
Koná se 8.ročník benefičního koncertu "Děti dětem" v Kongresovém centru Praha, na který byla, jak již bylo dříve uvedeno nominována skupina Marverci DVK. V bohatém programu, který byl vyvrcholením dětské celorepublikové otevřené kulturně-umělecké soutěže Sedmikvítek vystoupilo kromě hlavních protagonistů - účastníků této soutěže - i mnoho vzácných hostů.
Naše taneční skupina sice nezískala ocenění ani pohár premiéra vlády České republiky, ale již samotná nominace na tak prestižní koncert byla oceněním všem dětem našeho souboru a připravila jim nezapomenutelné zážitky již samotnou účastí na koncertě, kde měli možnost porovnat své výkony s ostatními a navíc pro ně byla příjemným zpestřením pololetních prázdnin.

Ples 4A a V8A Gymnázia Jateční ulice 4.2.2005
V netradičním prostředí pro konání plesů v Ústí nad Labem, ve sportovní hale TJ Chemičky na Klíši se koná maturitní ples tříd 4A a V8A Gymnázia Jateční. Maturantkou školy je i členka souboru Alena Svobodová a tak si skupinka tanečnic souboru Marverci, který na tomto plese nebyl hostem zábavného programu, po dohodě s organizátory večera, připravila pro Alenku překvapení a přišla si s maturantkou, tak jak bývá zvykem na maturitních plesech členů souboru a k její radosti i pro potěšení ostatních návštěvníků plesu zatančit malou hip-hopovou formaci.

Peníze nebo život na VIII. plese Ústečanů 29.1.2005
VIII. ples Ústečanů s mottem "Kdo netančí s námi, tančí sám proti sobě" pořádaný produkční agenturou FOR a Kulturním střediskem města Ústí nad Labem pod záštitou primátora města Petra Gandaloviče a 1. vicehejtmana a starosty centrálního obvodu Radka Vonky, moderovaný Alenou Pilousovou a Ondrou Vodným byl dalším z široké řady plesových příležitostí, kde svým vystoupením taneční skupina Marverci svojí dětskou show formací "Peníze nebo život " obohatila kulturní program a to tentokrát vedle známých a populárních umělců, kteří na plese účinkovali.

Karel Gott na VIII. plese Ústečanů 29.1.2005

Setkání Marverců s hvězdami pop music

Autogramiáda na plese Ústečanů 29.1.2005

Maturitní ples Gymnázia Stavbařů 28.1.2005
Pátek 28.1.2005 19:30
Na zahájení maturitního plesu oktávy A a B Gymnázia Stavbařů v Ústí nad Labem pořádaným tradičně v Domě kultury chemiků v Ústí nad Labem, který je zároveň maturitním plesem členky souboru Lucie Drtinové , vystupuje kolektiv DVK taneční skupiny Marverci s vystoupením "Peníze nebo život ". Ve 22:15 hodin pak pestrý program plesového večera vyplňuje taneční formace HVK hip hopovým vystoupením "DJ".

Best Western hotel Vladimír 31.12.2004
Pátek 31.12.2004 20:00 hodin
Marverci vystoupili na silvestrovské oslavě pořádané v ústeckém Best Western hotelu Vladimír s vystoupením dětské skupiny nazvaným "Peníze nebo život ".
Kromě dětské skupiny v programu vystoupilo i juniorské duo HIP - HOP Andrea Vernerová a Sandra Konschillová.

Stručné zprávy
Informace z činnosti DCM formou stručných zpráv dále nepublikujeme.

Linka

|< < 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1483145 návštěvníků, 66 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém