Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
204
podruhé
108
potřetí
98
počtvrté
104
popáté
105
pošesté
93
posedmé
86
poosmé
92
podeváté
139
podesáté
151
pojedenácté
119
podvanácté
104
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Zemská liga Čechy 2 - disko dance a hip hop sólo, duo, MS
V sobotu 22. října 2011 se koná v Jablonci nad Nisou ve Sportovní hale CORNY v pořadí druhá soutěž zemské ligy v disko dance a hip hopu kategorie sólo, duo a malé skupiny. Na všechny soutěžící čeká celodenní soutěžní maratón, který vypukne ráno v 9.00 hod. hip hopovými disciplínami a soutěže disko dance probíhají po obědě. Předpokládané ukončení soutěže je ve 22.00 hodin. Všem soutěžícím DCM držíme palce!
Taneční ligy 11/12 se z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem zúčastní tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Dominika Floriánová, Monika Doušová, Nina Freibergová, Nikola Málková, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová, Andrea Vernerová, Leona Volejníková, Martina Jelenová, Michaela Šantorová a Tereza Zacharová.

Mistrovství světa hip hop Graz 2011
Největší hip hopová akce v Evropě se již podruhé koná v rakouském městě Graz. V termínu 12. - 16. října 2011 žije městská sportovní hala Mistrovtsvím světa v hip hopu, break dance a electric boogie a o tituly mistrů světa se utká ve všech kategoriích téměř 4500 účastníků. Dance Center Marverci reprezentuje v kategorii junioři muži sólo Jan Rožánek.

Mistrovství světa street dance show
Držte pěsti pro štěstí tanečníkům DCM, kteří jedou reprezentovat ČR na Mistrovství světa street dance show, které se koná ve slovinské Ljubljani v termínu 29.9.-2.10.2011. Nominaci na toto mistrovtsví světa získala malá formace street dance show "Noc na pouti" a Andrea Vernerová se svým sólem "Moje zpověď".
"Noc na pouti" tančí Aleš Lerch, Andrea Vernerová, Gabriela Beranová, Irena Syroťuková, Lucie Višňáková, Markéta Toflová a Petra Kajzrová.

Taneční liga 11/12
Soutěžní sezóna 2011/2012 začala pro naše tanečnice Taneční ligou v kategorii sólo, duo a malé skupiny. Ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem se konala v sobotu 24. září 2011 první soutěž CDO nové sezóny TOPGAL TANEČNÍ LIGA disco dance a hip hop - Zemská liga Čechy, na které soutěžily z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem tanečník Matěj Malý a tanečnice Lucie Žáková, Michaela Růžičková, Monika Doušová, Nikola Málková, Sára Nedvědická, Veronika Šustová, Anna Zimová, Diana Glosová, Veronika Bursová, Jana Marvanová, Gabriela Beranová a Andrea Vernerová.

Letní soustředění Doksy
Taneční prázdniny v DDM stejně jako ty školní pomalu končí a jejich poslední týden v termínu od 22. 8. do 28.8.2011 věnují někteří členové DCM přípravě na novou taneční sezónu 2011/2012. Na letním soustředění, které bude tradičně zakončeno vystoupením na zahajovacím večeru Evropských her v Doksech absolvují v průběhu týdenního pobytu několik workshopů pod vedením renomovaných lektorů různých tanečních žánrů jako jazz, moderna a disko dance. Chybět nebude ani zábavný prázdninový program plný her a týmových soutěží, ve kterých budou soutěžní týmy během celého týdne sbírat body a na konci pobytu budou vyhodnoceny a oceněny. Tématem celého soustředění jsou tentokrát "The Simpsons". Každý den soutěžní týmy skládají básničky k jednotlivým postavám oblíbeného seriálu a také si tvoří svou taneční choreografii, kterou ke konci týdne předvedou ostatním.

Varieté bez hranic
V rámci česko-saského projektu Vyrůstat-srůstat v sasko-českém pohraničí, který již třetím rokem realizuje DDM Ústí nad Labem se v termínu 12.8. - 20.8. 2011 uskuteční v Ústí nad Labem a Drážďanech tanečně-muzikálové a cirkusové turné s názvem Varieté bez hranic. Nenechte si ujít představení v úterý 16.8. od 18.00 hodin ve Sportcentru Sluneta na Klíši. Vstupné je zdarma! Vstupenky si můžete vyzvednout v DDM Ústí nad Labem, vchod z Bělehradské ulice.

QUEENS STYLE ZONE 9
Minulý týden byla spuštěna registrace na battly a workshopy, které proběhnou 24. září 2011 v rámci devátého pokračování úspěšného ostravského street dance battlu QUEENS STYLE ZONE. Registrovat se můžete prostřednictvím webového formuláře.
DATUM:
• 24.09.2011
MÍSTO KONÁNÍ:
• klub Marley Ostrava (battly)
• Beat Up studio Ostrava (workshopy)
BATTLY:
• hip hop 1x1 • house dance 1x1 • popping 2x2 • dancehall 1x1
WORKSHOPY:
• hip hop workshop (Dedík, B-Fresh) • house dance workshopp (Boruuf, Ova) • ladies funk workshop (Marta, Dynamic Dancers)

Ročenka CDO
U příležitosti zakončení soutěžní sezóny vydává Czech Dance Organization již podruhé ROČENKU za období školního – tanečního roku 2010/2011. Seznamujeme vás s touto informací v článku převzatým textem publikovaném na webových stránkách České taneční organizace.

Závěrečná DCM párty 24.6.2011
V pátek 24. června 2011 je sraz v 17:30 hodin tradičně v areálu firmy UL*KRAS stavební společnost s.r.o. Slovanská 1, ve Skoroticích u fotbalového hřiště. Pokud jste neměli příležitost zúčastnit se předchozích "buřtování", pak je pro vás na následující stránce připravena k nahlédnutí orientační mapa s označením místa, které se stalo díky ochotě, vstřícnosti, pohostinnosti a v neposlední řadě taneční náklonnosti rodiny Žákových v areálu jejich firmy tradičním místem každoročního zakončení taneční sezóny DCM oblíbeným "buřtováním", doplněným vlastním programem. Srdečně zváni jsou všichni současní i bývalí členové tanečního týmu a jejich rodiče.

Mistrovství ČR TDLT sólo,duo,ms
Topgal Dance Life Tour Mistrovství České republiky ART, Street a Disco show - sólo, duo a malá skupina jsou disciplíny posledního soutěžního víkendu a závěrečným kolem TDLT MČR, které probíhá 18.-19.června 2011 v Domě služeb ŽDB v Bohumíně. Soutěže se zúčastní v disciplíně Street a disco show HVK sólo Andrea Vernerová vystoupením "Moje zpověď". DCM dále reprezentují ve Street a disco show HVK dvě malé skupiny s programem "Na smrtelné posteli" a "Noc na pouti".

Taneční skupina roku 2011 MČR
Pět tanečních formací DCM se tento víkend účastní finálových kol taneční tour TSR 2011 Mistrovství České republiky ve Sportovní hale Folimanka v Praze. V pátek 17.června je to "formace maminek" s vystoupením Voodoo Women. Na sobotní soutěže dětí cestuje naše baby formace "Jó, jó, je to tak" a dětské formace s choreografií "V opeře" a "Ráno v trávě". V neděli 19.června 2011 zakončí sezónu junioři soutěžním vystoupením "Božská rozepře".

Mistrovství ČR TDLT-show dance
V sobotu 21. května 2011 pokračuje seriál „TOPGAL DANCE LIFE TOUR 2011“. Ve Sportovní hale Sparta aréna, Kovanecká 2405, Podvinný mlýn, Praha 9 se koná další celorepubliková soutěž – Mistrovství České republiky show dance všech věkových kategorií. V dětské věkové kategorii postoupila na toto MČR naše formace "Ráno v trávě" a v hlavní věkové kategorii formace "Na Karlově mostě". Přejeme všem účastníkům této vrcholné republikové soutěže příjemné sportovní zážitky a výkonu odpovídající umístění, které u formací DCM doplníme v tabulce tohoto článku hned po vyhlášení výsledků. Kompletní výsledkové listiny všech soutěží TDLT naleznete opět na www.czechdance.org.

|< < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2828105 návštěvníků, 59 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém