Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
218
podruhé
115
potřetí
106
počtvrté
111
popáté
113
pošesté
102
posedmé
94
poosmé
101
podeváté
145
podesáté
159
pojedenácté
126
podvanácté
113
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Mistrovství ČR TDLT
Víkendem 14.-15.května 2011 v Jablonci nad Nisou odstartovala první celorepubliková soutěž – Mistrovství České republiky největší taneční tour a již známe první mistry ČR ze seriálu „TOPGAL DANCE LIFE TOUR 2011“. Kompletní výsledkové listiny všech soutěží jsou na www.czechdance.org.
V disciplíně Produkce street a disco show - formace se na prvním místě umístila naše formace Příběh z Benátek, která si tak vytančila nominaci na Mistrovství Evropy.

Topgal Dance Life Tour Mistrovství Čech HVK
TDLT - Mistrovství Čech tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - Zemské kolo hlavní věkové kategorie se koná v Praze v sobotu 7. května a v neděli 8. května 2011 ve Sportovní hale Vinohrady, Polská 1. Uskuteční se zde postupové soutěže na Mistrovstí České republiky tanečních formací disciplín vyhlášených CDO pro hlavní věkovou kategorii. DCM reprezentuje v sobotu hip hopová choreografie Tomáše Pražáka "London Town", v neděli street show "Gossip Girls" v choreografii Aleše Lercha a skupina show dance s choreografií Martiny Vernerové "Na Karlově mostě". Formace byly nominovány na MČ na základě výsledků z regionálního kola TDLT.

Mistrovství Čech DVK
Další zemské kolo letošní taneční sezóny, kterého se zúčastní naše formace v rámci Topgal Dance Life Tour 2011 je Mistrovství Čech dětské věkové kategorie. Probíhá v sobotu 30. dubna a v neděli 1. května 2011 ve Sportovní hale v Chomutově, Mánesova 152. Na Mistrovství Čech DVK postoupily ve svých disciplínách všechny čtyři formace DCM. V sobotu bude tančit hip-hopová formace "Keep Smiling" a street dance show formace "V opeře". Spolu s show formací dětí "Ráno v trávě", která je na programu v neděli budou tančit nejen pro radost z pohybu, ale i o postup na Mistrovství České republiky. Pro mini kids show formaci "Jó jó, je to tak" v neděli 1. května 2011 je to v rámci TDLT vrcholné soutěžní vystoupení, protože v kategorii CHRT ART Česká taneční organizace MČR nepořádá. Přejeme všem dětem, po oba dny, hezké zážitky a hodně úspěchu.

Mistrovství Čech juniorů
V neděli 1.května 2011 pořádá Dance Station o.s. v Městské hale v Plzni, Úslavská 75 v rámci soutěží TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2011 TURNÉ postupové kolo Mistrovství Čech věkové kategorie junioři. Nominovanými formacemi DCM na MČ jsou hip hopové skupiny se soutěžním vystoupením "Back To Life, Back To Reality" v choreografii Andrey Vernerové a "You are" v choreografii Aleše Lercha. V disciplíně freestyle postoupila na Mistrovství Čech z prvního místa regionálního kola choreografie Terezy Nové s názvem "Božská rozepře".

Zemské kolo TDLT JVK
Topgal Dance Life Tour Zemské kolo, Mistrovství Čech tanečních skupin juniorské věkové kategorie pořádaných Czech Dance Organization, o.s. se konalo v CORNY Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou 16. a 17. dubna 2011. Zúčastnily se ho juniorské formace hip hopových choreografií "Back to Life, Back to Reality", "Time for some Action", "You are" a formace disciplíny street dance show "Božská rozepře".

Mistrovství Čech TSR
První den Mistrovství Čech v soutěži Taneční skupina roku 2011 pořádané dnes 16.dubna 2011 ve Sparta aréně v Praze Libni získala v kategorii dospělých show art choreografie "Voodoo Women" - formace našich maminek - první místo. Spolu s formacemi dětí získaly nominace na Mistrovství České republiky TSR. Další jedna formace dětí a tři dospělých pak soutěží na MČ zítra 17.4.2011.

Taneční skupina roku 2011
Šanci účastnit se TSR 2011 mají všechny taneční skupiny, školy, domovy dětí a mládeže, občanská sdružení, umělecké školy, zájmová sdružení i tanečníci, kteří splní podmínky, stanovené soutěžním řádem. Soutěž je určena jak pro amatérské, tak i profesionální taneční teamy ve všech věkových kategoriích. O vítězi jednotlivých věkových a tanečních disciplín rozhoduje profesionální porota, složená z odborníků, zástupců partnerů, médií a celebrit tanečního sportu.

Topgal Dance Life Tour - regionální kolo Ústeckého kraje
TDLT - Mistrovství České republiky tanečních skupin pořádaných Czech Dance Organization, o.s. - regionální kolo pro Ústecký kraj se koná v Ústí nad Labem v sobotu 2. dubna 2011 ve Sportcentru Sluneta, Jateční 18 od 12:00 hodin. Uskuteční se zde postupové soutěže tanečních formací disciplín vyhlášených CDO, všech věkových kategorií. Letošní čtvrtý ročník této nejmasovější české taneční soutěže má 22 kol -10 regionálních, 5 zemských a 7 mistrovství ČR, která budou probíhat ve 14 městech celkem 32 víkendových dnů (březen až červen)! Rozdáno bude přes 45 tisíc medailí, uděleno bude 40 titulů mistrů ČR formací.

22. ročník Elitery Louny
Stovky tanečníků budou o víkendu soutěžit v městské sportovní hale. Louny budou nadcházející víkend hostit Pohárovou přehlídku tanečních formací s názvem Elitery.
Klání bude probíhat v městské sportovní hale ve dnech 26. – 27. března. Taneční formace DCM se zúčastní nedělních soutěží show dance, street dance show a hip hop v dětské a juniorské věkové kategorii.

Putovní pohár ED 2011
Vítězem 4. ročníku soutěže o putovní pohár Enjoy Dancing se dle hlasování diváků stala show dance formace dětské věkové kategorie "Ráno v trávě" v choreografii Jany Pokorné. Na druhém místě se umístila street dance show formace juniorské věkové kategorie "Božská rozepře", choreografie Tereza Nová a na třetím místě skončila choreografie Naděždy Čeřovské a Petry Kajzrové "V opeře", street dance show formace dětské věkové kategorie.

4. ročník Enjoy Dancing
Stalo se již hezkou tradicí DCM zahájit každoročně soutěžní část tanečních formací všech kategorií v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem přehlídkou Enjoy Dancing. Čtvrtý ročník této oblíbené akce pořádá Dance Center Marverci při ústeckém Domě dětí a mládeže za podpory města Ústí nad Labem v SDOB ve středu 23. března 2011. Na programu jsou dvě představení, od 15,00 a 18,00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji divadla od úterý do pátku 11,30 - 17,00 hodin, cena vstupenek je 100,- a 150,- Kč. V programu se vám představí tanečníci DCM, cheerleaders Fire Stars, Aerobic club DDM, Orient team DDM a letos nově Tanečky předškolního oddělení DDM, bojové umění Taekwondo - Koguryo dojang a zpěvem program zpestří Milan Brigadoi. Chybět nebude ani soutěž o nejlíbivější či divácky nejúspěšnější vystoupení přehlídky, o kterém rozhodnou samotní diváci prostřednictvím anketních lístků.

Mladý tanečník Rožánek je ústeckým Travoltou
11.března 2011 Ústecký deník
Ústí nad Labem / Sportovní talent - Jako malý kluk se vrtěl u televize takovým způsobem, že si toho všimla nejen maminka. Vášní mladého tanečníka Jana Rožánka je hip hop, píše Ústecký deník v článku dnešního pátečního vydání zpracovaném Miroslavem Vlachem a pokračuje rozhovorem se samotným tanečníkem i jeho trenérem Alešem Lerchem.

|< < 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2963595 návštěvníků, 32 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém