Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem





OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       





ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
211
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
154
pojedenácté
123
podvanácté
110




Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizace



International Dance Organization



 



NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  




ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

41. MTF Ústí nad Labem
Čtyřicátý první Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem se koná v sobotu 6.11.2010 ve Sportcentru Sluneta od 17:00 hodin. Jeho součástí je tradiční Mistrovství České republiky Formací STT a LAT a stejně jako při minulém jubilejním 40. ročníku proběhne Mistrovství EU tanečních párů v deseti tancích, na které jsou přihlášeny reprezentační páry deseti zemí.

Tábor unlimited 10. ročník
Taneční škola ATAK Tábor pořádá v neděli 31. 10. 2010 v hotelu Palcát 10. ročník soutěže Tábor unlimited - extraligu a zemskou ligu v hip hopu - sóla, dua a malé skupiny. Za Dance Center Marverci se soutěžního klání zúčastní tanečníci z řad juniorů a dospěláků.

Halloween v DDM
Dům dětí a mládeže zve všechny děti i jejich rodiče na Halloween do Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem Velká hradební 19 - vchod z Bělehradské ulice v úterý 26. října 2010 v 16.30 hodin. Strašidýlka a jiné bytosti v kostýmech nebo maskách mají vstup zdarma.

Rodičovská schůzka !!! úterý 12.října 2010
V úterý dne 12.10.2010 se koná rodičovská schůzka v přednáškovém sále (divadle) Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem
v 16:00 hodin pro rodiče dětí
v 17:00 hodin pro rodiče juniorů
v 18:00 hodin pro rodiče hlaváků.

Velká módní přehlídka
V obchodním centru Forum v Ústí nad Labem proběhne v neděli 3. října 2010 od 13,00 a 15,30 hodin již tradiční velká módní přehlídka, kde můžete obdivovat kromě předváděných modelů i krásu Českých miss posledních dvou let - Ivety Lutovské a Jitky Válkové. Hosty přehlídky budou i tanečnice a tanečníci Dance Center Marverci juniorské a hlavní věkové kategorie, kteří se postarají o šest vstupů přehlídky, ve kterých zatančí hip hopové variace a předvedou kolekce sportovního oblečení obchodů Adidas a Intersport. Moderátorem celé akce bude Miloš Knor a zpěvem program zpestří Marcela Holanová.

Den otevřených dveří Domu dětí a mládeže "Začínáme nanečisto"
Den otevřených dveří se koná v Domě dětí a mládeže p.o. Ústí nad Labem, Velká Hradební 19 vchod z Bělehradské ulice, pod názvem "ZAČÍNÁME NANEČISTO" ve dnech 30. září a 1. října 2010. Komponovaný program her a zábavy pro děti, seznámení se zájmovou činností Domu dětí a mládeže. Přijďte si prohlédnout nové prostory Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem a v rámci interaktivního odpoledne vyzkoušet nabídku zájmových činností. V programu se představí mimo jiné i tanečnice a tanečníci Dance Center Marverci všech věkových kategorií v rámci svých tréninků hip hopu, show dance, street dance a break dance, do kterých se můžete aktivně zapojit i vy.

Regionální a zemská liga Ústí nad Labem - SPORTCENTRUM SLUNETA 25.9.2010
První soutěží nové taneční sezóny je regionální a zemská liga hip hopu a disko dance sóla, dua a malé skupiny. Soutěž se koná v sobotu 25.9.2010 od 9 hodin ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem. Dance Center Marverci bude na soutěži reprezentovat v hip hopu hlavní věkové kategorie duo Andrea Vernerová a Vojtěch Tejkl, v juniorské věkové kategorii duo Terezie Somolíková a Jenifer Zimová a disko dance sólo Veronika Bursíková.
Bližší informace k soutěži a časovému harmonogramu naleznete na www.czechdance.org

Taneční sezóna 2010/2011 startuje!
Vážení vedoucí tanečních kolektivů, milí tanečníci,
již za nedlouho začne nová taneční sezóna! Ligové soutěže startují již 25. září! Vzhledem k tomu, že mnozí z Vás si již chtějí vyřídit členství v CDO na novou taneční sezónu, předkládáme Vám "Zpravodaj CDO" ve kterém naleznete informace o všech důležitých změnách pro nadcházející taneční sezónu.
Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na shledání na tanečních soutěžích v sezóně 2010/2011.

Plné emailové schránky !
Uvolněte si místo v elektronických poštovních schránkách. Při rozesílání informací bylo zjištěno, že některým z vás nelze doručit poštu z důvodu plné schránky. Seznam adres, na které dnes 10.9.2010 z důvodu plné schránky nebylo možné doručit poštu najdete na další stránce kliknutím na "Více informací", nebo nadpis "Plné emailové schránky".

Nábor do DCM 9. 9. 2010
Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem pořádá ve čtvrtek 9. září nábor nových členů od 3,5 let až po dospělé. Nabízíme vám tréninky v centru města v nových prostorách DDM - v Domě kultury. Těšit se můžete na pestré taneční hodiny pod vedením zkušených lektorů v nových tanečních sálech s vynikajícím zázemím.

Monika Mervartová a Jaroslav Žák
si vám dovolují oznámit, že si řeknou své "ano" dne 28.8.2010 ve 13:00 hodin na návsi v Čermné u Libouchce.
Z malých věcí a náhodných setkání mohou vyrůst nečekané hodnoty a závazné sliby ...

Letní soustředění Doksy
Prázdniny pomalu končí a jejich poslední týden v termínu od 22. 8. do 28.8.2010 věnují někteří členové DCM přípravě na novou taneční sezónu 2010/2011. Na letním soustředění, které bude tradičně zakončeno vystoupením na zahajovacím večeru Evropských her v Doksech absolvují v průběhu týdenního pobytu několik workshopů pod vedením renomovaných lektorů různých tanečních žánrů jako jazz, moderna, balet, hip hop a disko dance. Chybět nebude ani zábavný program plný her a týmových soutěží, ve kterých budou soutěžní týmy během celého týdne sbírat body a na konci pobytu budou vyhodnoceny a oceněny. Každý den soustředění bude mít své téma, které se všichni účastníci dozvědí soutěžní formou vždy v předvečer daného dne.

|< < 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2868788 návštěvníků, 25 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém