Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
204
podruhé
108
potřetí
98
počtvrté
104
popáté
105
pošesté
93
posedmé
86
poosmé
92
podeváté
139
podesáté
151
pojedenácté
119
podvanácté
104
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

První úspěchy v nové taneční sezóně
V sobotu 3.10.2009 se konala v Ústí nad Labem ve Sportcentru Sluneta první soutěž II.- IV. ligy nové taneční sezóny v hip hopu a disco dance, v kategoriích sólo, duo a malé formace.

Show Online Skills 2: Shakk.cz battle - registrace do 27.9.2009
První online street dance battle je v plném proudu a všem tanečníkům, kteří se chtějí zúčastnit, už zbývá pouhý týden na registraci. Pozor! Uzávěrka registrace je již tuto neděli 27.9.2009. Pokud se chceš pobavit, zatancovat si v prvním online street dance battlu a případně i vyhrát věcné ceny v hodnotě 20 000 Kč, pošli své demo ještě tento týden.

Sportovní den na Stadionu mládeže na Bukově 19. a 20.9.2009
Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, příspěvková organizace pořádá o víkendu 19. a 20. září 2009 na Stadionu mládeže na Bukově Sportovní den v rámci svého přeshraničního projektu Vyrůstat-srůstat v sasko-českém pohraničí. Tento projekt je realizován za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj, programu Ziel3-Cíl3, Svobodného státu Sasko a České republiky. Po dobu dvou dní mohou děti a mládež ze Saska a Čech soutěžit v různých disciplínách a ukázat, jak může sportovní soutěživost přerůst ve vzájemné přátelství. Sportovního dne se zúčastní kolem 40 dětí a mládeže ze Saska.

16.9.2009 Den otevřených dveří Domu dětí a mládeže "Začínáme nanečisto"
Den otevřených dveří se koná v Domě dětí a mládeže W.Churchilla 8, Ústí nad Labem pod názvem "ZAČÍNÁME NANEČISTO" ve středu 16.9.2009, 15 - 17 hodin v hlavní budově DDM. Komponovaný program her a zábavy pro děti, seznámení se zájmovou činností Domu dětí a mládeže. V programu se představí mimo jiné i tanečnice a tanečníci Dance Center Marverci a zatančí zde sóla hip hop, sóla disko dance, dua hip hop, dua disko dance, malé formace hip hop, malé formace disko dance a ukázky z letošních formací.

Zajímáš se o tanec? Staň se členem DCM! Přijď mezi nás! Nábor 10.9.2009
Dance Center Marverci zve všechny zájemce, kteří se chtějí aktivně věnovat tanci, přijďte mezi nás a staňte se členy DCM, více než dvousetčlenného týmu tančících kamarádů pod vedením zkušených lektorů. Děti již od 3,5 let. Vybrat si můžete z několika tanečních stylů ve všech věkových kategoriích ... čtěte dále

PRVNÍ ONLINE STREET DANCE BATTLE JE TADY!
V úterý 1. září 2009 odstartuje druhé pokračování internetové taneční soutěže Show Online Skills. Jde o unikátní projekt, který představil street dance portal HIPHOPDANCE.CZ v květnu letošního roku. Celkem 24 tanečníků a tanečnic poslalo svá videa, diváci z nich vybrali deset nejlepších a jejich autoři natočili svá druhá videa do finále. Absolutní vítěze (o vítězství se nakonec dělili se shodným počtem bodů Boruuf a Nija, oba z Roots Company) vybrala pětičlenná porota složená z tanečníků i partnerů akce.
Díky úspěchu se v podstatě ihned po ukončení prvního kola v červenci letošního roku začalo uvažovat o druhém pokračování. To odstartuje právě první zářijový den. Půjde ale o zcela jiný koncept, než který doprovázel premiérové vydání soutěže, můžete se tak těšit na vůbec první online street dance battle v ČR!

Pozdravy z letního soustředění
Všem rodičům a kamarádům posíláme krásný slunečný pozdrav ze soustředění v Doksech! Každý den zahajujeme správnou ranní rozcvičkou a po snídani i po obědě tancujeme.

Letní soustředění
22.8. - 29.8. 2009 se koná letní soustředění v Doksech. Trenéři už se na vás těší. Podrobnější pokyny k soustředění čtěte dále

Let me dance - týden plný tance
Přijďte strávit předposlední prázdninový týden tancem! Každý den odpoledne od 17. 8. do 21. 8. 2009 jsou pro vás připraveny dvě lekce tance pod vedením lektorů Dance Center Marverci. Stačí si jen vybrat styl, který si chcete zatančit.

BATTLE KINGS
HIPHOPDANCE.CZ vás zve na další taneční akci, která se uskuteční během letních prázdnin.
kdy: 1. srpna 2009
kde: zahrada Hedvy Rýmařov
co: hip hop newstyle battle 2vs2, break dance battle 3-5 vs 3-5 za kolik: 250 Kč / dvojice hip hop nebo 600 Kč / crew break dance
porota: Miniboj (Hasta La Muerte), Samfopaa (Superhrdinovia), Hřebyck (NGS), Malej Nigga (Last Minute), Trisha (Beat Up), Dedík (B-Fresh)
deejay: Dj Piggo

BABYLON ROOFTOP PARTY DANCE BATTLE
HIPHOPDANCE.CZ vás zve na taneční akce, které se uskuteční během letních prázdnin. Jednou z nich je BABYLON ROOFTOP PARTY DANCE BATTLE
kdy: 25. července 2009
kde: střecha Centra Babylon Liberec
co: hip hop all styles battle 2vs2, break dance battle 3vs3
za kolik: 50 Kč / battle
porota: Sabina (Rhythm Of Soul), Sanchez (T-Bass), Verča (B-Fresh), Kkozi (DST), Treph (Survivals)
deejay: Dj Lowa

Hlasuj a vyber finalisty soutěže Show online skills
Internetová taneční soutěž Show Online Skills vstoupila do své druhé části. Celkem 24 tanečníků a tanečnic nyní bojuje o postup do finále, kam se dostane pouze desítka z nich. A vy máte jedinečnou šanci postupy ovlivnit.

|< < 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2828119 návštěvníků, 72 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém