Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
200
podruhé
107
potřetí
97
počtvrté
103
popáté
104
pošesté
92
posedmé
85
poosmé
91
podeváté
137
podesáté
150
pojedenácté
117
podvanácté
102
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Výsledky a hodnocení soutěže "Vytanči si svůj kostým".
Taneční soutěž "Vytanči si svůj kostým" pořádaná 7. prosince 2008 pro všechny věkové kategorie se uskutečnila ve 3 tanečních stylech a to Break dance, Disko dance a Hip hop.

Vánoční přání od Alyaschca Crew
Děkujeme všem našim přátelům, známým a partnerům za podporu v tomto roce, přejeme příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší a splnění i nějakého toho tajného přání :-)
Těšíme se na setkání s vámi na akcích v roce 2009, a to nejen na těch dále uvedených.
Ať se vám daří.

Vánoce u Marverců
Ve středu 17.12. 2008 se koná v taneční škole na Vyhlídce tradiční společná vánoční oslava a rozloučení s kalendářním rokem 2008. Srdečně zváni jsou všichni členové DCM.

Ladies battle
Pražská taneční skupina Ex pořádá v republice ojedinělou taneční akci: newstylový taneční battle pouze pro dámy! Jiný takový podobný battle se koná už jen v moravských Jedovnicích v rámci pověstného Street Dance Kempu. První ročník tohoto výjimečného Ladies Battlu se bude konat 13. prosince v Dance Stationu na Hájích.

"Vytanči si svůj kostým"!
Dance Center Marverci pořádá pro všechny své členy soutěž s názvem "Vytanči si svůj kostým". Kdo se ještě nepřihlásil, nechť tak učiní v kanceláři taneční školy. První cena je velmi lákavá! Vítěz každé kategorie získá šek na kostým na formaci pro novou soutěžní sezónu. Tato šance se nebude opakovat! Soutěžíme v neděli 7. prosince od 13 hod. v tělocvičně ZŠ Na Vyhlídce. Tančit se bude ve třech kategoriích - break dance, hip hop, disko dance - formou battlu 1vs1.

Vánoce v Ústí začínají 1. prosince 2008
Slavnostní žehnání vánočnímu stromu chystá město na 17 hodinu.
Samotný program ale odstartuje už v 15 hodin zahájením vánočních trhů. Na Mírovém náměstí budou staročeské zabíjačkové hody a Ústečany bude po městě vozit vánoční vláček. Slavnostní zahájení Ústeckých vánoc 2008 začne pět minut před 17. hodinou, kdy se po celém městě rozsvítí vánoční výzdoba a předány budou klíče od města Ježíškovi.
Letošní Vánoce udělají radost hlavně dětem, pro které je až do Štědrého dne připravený bohatý program. Jeho součástí bude i Mikulášská show a chybět nebude ani staročeský betlém nebo dětská zoo uprostřed města.

Rodičovská schůzka - důležité!!!!!!!! 27.11.2008
Ve čtvrtek dne 27.11.2008 se koná rodičovská schůzka v Taneční škole na Vyhlídce, Neštěmická 37,
16:30-17:30 pro rodiče dětí a juniorské přípravky hip hop,
17:30-18:30 rodiče ostatních juniorů a hlavní věkové kategorie.
Prosím o 100% účast, jde o důležité informace !!!
Děkuji Aleš Lerch DCM.

Goran Bregovič - Dana Dinková: Cikánské kořeny/í
SDOB 14.11.2008 od 19:00 hodin PREMIÉRA
Na strhující a temperamentní hudbu světoznámého skladatele Gorana Bregoviče, který je jedním z nejvýznamnějších současných skladatelů Balkánu, a jehož tvorba je typická návratem k slovanským a cikánským kořenům, se odvíjí příběh lásky dvou mladých lidí. Byl by to příběh, jakých jsou tisíce, nebýt toho, že jde o chlapce z cikánské komunity a dívku z bílé popkulturní komunity. Dva rozdílné světy, různé zvyky, dva odlišné pohledy na svět a na život včetně konfliktního vyvrcholení. To vše stojí v cestě oběma mladým lidem, které spojuje láska. Spontánní tanec tvořený dvěma linkami dvou tanečních jazyků - současného tance a stylizovaného temperamentního folklóru - vypráví příběh, který má plno napětí a zvratů, výbušných i lyrických pasáží. Některé choreografické pasáže jdou až na úroveň známé taneční a superrytmické skupiny Stomp. Velmi aktuální představení, které pod názvem Gypsy routs – čili- cikánské korenie uvádí s velkým úspěchem taneční soubor Státní opery v Banské Bystrici již od r. 2001, se stalo vlastně stejným fenoménem jako je např. u nás Edith – vrabčák z předměstí.

39. Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem Dům kultury 8.11.2008
Zcela vyprodaný je 39. Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem, nejprestižnější akce svého druhu v ČR. Uvedl to na tiskové konferenci Zdeněk Kymlička z agentury For, jeden z pořadatelů který akci pro Ústí organizačně zajišťuje. Záznam zde opět natočí ČT a uvede je o vánočních svátcích. Diváky čeká prestižní klání deseti párů ze Slovenska, Itálie, Španělska, Čech, Polska a dalších deseti z ČR, SRN, Polska, Rakouska a Slovenska i Maďarska plus sedm formací z ČR. Novinkou festivalu je i navýšení počtu míst pro diváky. Loni jich bylo asi 500, letos je to 550. Někteří z návštěvníků tak budou sedět i na pódiu.

Plné emailové schránky !!!
Uvolněte si místo v elektronických poštovních schránkách. Při včerejším rozesílání informací bylo zjištěno, že některým z vás nelze doručit poštu z důvodu plné schránky. Doporučuji vám zjistit, zda nemáte možnost navýšení kapacity schránky, případně tak učiňte. Seznam adres, na které včera 3.11.2008 z důvodu plné schránky nebylo možné doručit poštu najdete na další stránce kliknutím na "Více informací", nebo nadpis "Plné emailové schránky".

Style 2 skillz 1.11. 2008 Olomouc
V pořadí již 25. taneční battle, který pořádá olomoucká Alyaschca Crew, nese název STYLE 2 SKILLZ. Půjde o atraktivní hip hop battle trojic, kterého se zúčastní tanečníci z celé ČR, ale i hosté ze Slovenska. Aby program nebyl tak jednostranný, proběhnou i battly v dancehallu (vůbec první battle v tomto stylu v ČR!) a v krumpu. Po ukončení battlů propukne after party a oslava čtvrtých narozenin pořádající Alyaschca Crew. Tu totiž přesně 1. listopadu 2004 založili LayDee, Alča a Dejv. Beaty bude celé odpoledne a večer dodávat trojnásobný IDA šampión Dj Lowa.

The Master Workshop Praha 24.10.2008
Pozvánka na jedinečný workshop, na kterém určitě nesmíte chybět!! Již tento měsíc - 24.10. od 14.00 hodin v Praze v Dance station (bývalé kino Galaxie). Těšit se můžete na vyjímečné lektory, kteří přijali pozvání až ze zahraničí! Jsou jimi : DANTE 7 (usa), ALLAN LEMAJA (brasil), JOHNY PERFEKTO (sk), U_GIN (germany). O pestrost tanečních stylů také nebude nouze. Učit se bude NEW STYLE, VIDEO DANCING, HYPE A KRUMP. Každý si zkrátka určitě přijde na své. Pozor! Počet míst je omezený a registrace povinná, takže shlédněte webovky a učiňte tak co nejdříve. Odkaz najdete na další stránce. Byla by škoda o něco takového přijít !!

|< < 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2796501 návštěvníků, 79 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém