Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
213
podruhé
111
potřetí
102
počtvrté
107
popáté
110
pošesté
98
posedmé
90
poosmé
98
podeváté
143
podesáté
155
pojedenácté
124
podvanácté
110
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Mistrovství České republiky formací HVK - Diskodrom 2006 Prostějov
Ve dnech 2.6.2006 - 4.6.2006 se koná v Prostějově v hale Sportcentrum tradiční Diskodrom, jehož součástí je Mistrovství České republiky formací hlavní věkové kategorie (HVK) pořádané ČMTO. Skupiny hlavní věkové kategorie na toto soutěžní klání postoupily z Mistrovství Čech s Show Dance formací "Co s načatým večírkem" a Hip Hop formací "Street Unit".

Mistrovství České republiky formací JVK
20.5.2006 - 21.5.2006 Hradec Králové
Kongresové centrum ALDIS a.s. Hradec Králové, Eliščino nábřeží.

Mistrovství Čech formací HVK se koná v sobotu 13.5.2006 ve sportovní hale v Kladně.
Skupiny hlavní věkové kategorie našeho souboru se nominovaly na Mistrovství Čech Hip Hop formací "Street Unit" a Show Dance formací "Co s načatým večírkem". Obě skupiny HVK si z MČ vezou bronzové a "bramborové" medaile a postupují na MČR, když obsadily 3. místo v soutěži Hip Hop formací, 4. místo v Show Dance a dovršily tak po DVK a JVK 100% účast všech našich formací na Mistrovstvích České republiky.

Náročný program MČ JVK skončil úspěchem všech tří formací
Juniorské formace postupují na Mistrovství České republiky ve třech kategoriích, když se na dnešním Mistrovství Čech v jablonecké Městské sportovní hale probojovali do finále ve všech zúčastněných soutěžích. Byly i medaile, ale jen na chvíli ...

Telefonická zpráva z Mistrovství Čech DVK
Formace "Kačerov" vytančila vynikající 3. místo na Mistrovství Čech DVK v konkurenci 19 hodnocených soutěžních vystoupení CHRT II.

Soutěžní část sezóny vrcholí
V neděli 30. dubna 2006 se zúčastní naši nejmenší a nejroztomilejší členové souboru, vítězná skupina dětské věkové kategorie z Regionálního kola FDT, které se uskutečnilo 8. dubna 2006 v Jablonci nad Nisou v kategorii Choreografie rekreačního tance II, umělecké formace, s vystoupením pod názvem "Kačerov", Mistrovství Čech FDT, které se koná v Kongresovém centru Praha. V dalších týdnech pak čeká obdobné mistrovství na ostatní věkové kategorie.

Break Dance - Mistrovství České republiky
Dne 15. dubna 2006 se uskutečnilo Mistrovství České republiky Break Dance v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové a skončilo v kategorii Solo maximálním úspěchem ústeckých breakařů. Postupují na Mistrovství světa. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchu.

Druhá šance third edition - přišlo mailem
Ahoj,
rádi bychom vás pozvali na třetí pokračování street dance battlu Druhá šance, které se uskuteční v sobotu 29. dubna 2006 v Apetit Music Clubu Olomouc. Tentokrát proběhnou battly newstyle 2vs2, popping 1vs1 a locking 1vs1.

Proč to stále pletou ?
Stále se setkáváme s různými tvary nesprávně uváděného názvu našeho souboru, což je možné vidět nebo slyšet při různých příležitostech. Příkladů je mnoho a s důkazy máme možnost se setkávat nejen na oficiálních soutěžích či vystoupeních, ale jak sami vidíte i na těchto internetových stránkách. Někdy to může být jen pouhý překlep, jako zřejmě v příspěvcích návštěvní knihy, kde je podobných chybiček, nad kterými se nikdo nepozastavuje více, jindy možná nepozornost, ležérnost nebo i neznalost. Doufáme však, že už si konečně alespoň pořadatelé a organizátoři regionálních a republikových soutěží uvědomí, že v oficiálních dokumentech, zápisech, výsledkových listinách a diplomech v písemné formě stejně jako při představování účastníků soutěží, komentování průběhu soutěžního klání a vyhlašování výsledků ve formě hlasové by bylo dobré uvádět správný název souboru nebo skupiny.
Podívejme se však na celou záležitost z jiného pohledu.

"Statistika nuda je, má však cenné údaje" ...
se zpívá v písni Jaroslava Uhlíře s textem Zdeňka Svěráka v pohádce "Princové jsou na draka". Cenné statistické údaje vytváří i redakční systém MultiCMS, který pomáhá vytvářet tyto stránky. Je tomu již více než rok, kdy byl spuštěn webový server našeho tanečního souboru www.marverci.net. Kromě počítadla návštěvnosti, jehož výsledky jsou součástí stále přístupné úvodní stránky a neunikly jistě pozornosti návštěvníků (například ve snaze stát se desetitisícím návštěvníkem :-)), kde dokonce "dokázalo", že není počítadlem otevření úvodní stránky, ale počítadlem unikátních návštěvníků, jak jsem již tehdy popisoval v odpovědi na diskusní příspěvek v návštěvní knize. Součástí vnitřního systému je rozsáhlý komplexnější přehled, ze kterého lze zjistit mnohé cenné údaje a pokud vás zajímají, pak je tu pro vás několik statistických údajů, které si spolu se stručným shrnutím ročního provozu připomeneme v tomto příspěvku. Během prvního roku provozu serveru se po počátečních potížích a nestabilitě při využití bezplatného webhostingu na FORPSI s.r.o., přemístěním na společný server firem A.I.Tech s.r.o. a Smartware s.r.o. situace výrazně zlepšila a stabilizovala v takové kvalitě, jak ji znáte z návštěv stránek v současnosti.

Návštěvnost stoupá - 20 000. návštěvník dnes ráno.
V sobotu 18. února 2006 v ranních hodinách překročila návštěvnost stránek hranici dvaceti tisíc. Bývalý generální ředitel jisté nejmenované televize by měl z koláče sledovanosti radost. :-)

Informace pro všechny návštěvníky
V průběhu nedělního odpoledne 12.2.2006 mezi 16.-17. hodinou dojde k výpadku serveru a tím nefunkčnosti těchto stránek na dobu cca 120 minut z důvodu nezbytných technických úprav serveru.

|< < 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2912574 návštěvníků, 87 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém