Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
200
podruhé
107
potřetí
97
počtvrté
103
popáté
104
pošesté
92
posedmé
85
poosmé
91
podeváté
137
podesáté
150
pojedenácté
117
podvanácté
102
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

NOMINACE NA MISTROVSTVÍ ČR HVK FORMACE HIP HOP
Seznam 28 nominovaných formací HVK

Pátek / sobota / neděle 27.5. - 29.5. 2005 Prostějov DISCODROM - SVĚTOVÝ, EVROPSKÝ A NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT
pořádaný tento víkend v Prostějově je letos i v jedné části programu Mistrovstvím České republiky Show Dance HVK

Postřehy (zcela subjektivní) z Mistrovství ČR JVK Hradec Králové, 21.5. - 22.5. 2005
Na Hradec se každý rok moc těším. Je to krásná soutěž nabitá těmi nejlepšími formacemi. Navíc si báječně užívám jedinou soutěž v roce, kam jezdím pouze jako divačka a nemusím se starat o nic jiného, než abych stihla všechno důležité vidět.

Mistrovství Čech HVK - HH, SD, DD, Městská hala Jablonec nad Nisou,Víkendový dvojboj: 15.5. - 16.5.2005
Sobota - Show dance
Neděle - Hip Hop
Medaile v akci aneb jak se dostat na bednu snadno a rychle :) - zase tak jednoduché to nebylo, ( kdo chce vědět více ...

Mistrovství Čech JVK !!! ******* 1. MÍSTO *******
BLAHOPŘEJEME VŠEM ČLENŮM JVK K VYNIKAJÍCÍMU 1. MÍSTU NA MISTROVSTVÍ ČECH

FDT - Regionální kolo formací - Severní Čechy
Sobota 16.4. 2005
Městská hala v Jablonci nad Nisou
6:30 odjezd na soutěž
20:50 Vážení návštěvníci našich internetových stránek ... máme tady neoficiální výsledky - všechny skupiny našeho souboru postupují na Mistrovství Čech, když získali na dnešní soutěži třikrát 1. místo, jednou 2.místo a jednou 4.místo. BLAHOPŘEJEME !!!

Přehlídka dětského parketového tance
Neděle 10.4.2005
Přehlídkou parketového tance, kterou pořádá Taneční škola MIX DDM v Ústí nad Labem od 13 hodin v Domě kultury chemiků "končí" období vydatných tréninků a příprav. Taneční kolektivy se poprvé v letošním roce představí veřejnosti v nových kostýmech a s novým programem, čímž odstartují soutěžní období letošního roku. Již za týden na ně čekají soutěžní vystoupení před porotou na regionálním kole, které se uskuteční v Jablonci nad Nisou. Informace ze soutěží a výsledky jednotlivých klání, kterých se všechny skupiny souboru zúčastní budeme přinášet na stránce "Soutěže"

1. reprezentační ples HC Slovan aneb Lví párty
Pátek 8.4.2005
Pořádající agentura Dream Production avizuje největší hokejovou událost roku 2005, která se nekoná na ledě jako Lví párty. 1. reprezentační ples HC Slovan se koná od 20:00 v Domě kultury v Ústí nad Labem u příležitosti 60ti letého trvání ledního hokeje v Ústí nad Labem. Celým večerem provázejí Richard Genzer a Michal Suchánek, vystupují kapely Abba Revival, Red Hot Chili Peppers Revival, Sagvan Tofi a další. Na našich stránkách se o této významné kulturně-sportovní události zmiňujeme pochopitelně proto, že zde nechybělo ani doprovodné vystoupení členů naší taneční skupiny.

Jarní módní show
Sobota 19.3.2005
Obchodní centrum Olympia Teplice představuje módní trendy .
V obchodním centru Olympia Teplice si připomněli nadcházející třetí narozeniny tohoto největšího obchodního centra našeho regionu Jarní módní show.
V průběhu jednotlivých módních vstupů předvedli temperamentní modelky a modelové aktuální jarní a letní módní trendy. Hvězdou přehlídky byla Miss sympatie ČR Lenka Taussigová. Módu tu ale předváděli i pejskové. I do jejich šatníků totiž dorazila paní Móda.
Důležitým bodem programu bylo vylosování Velké zimní soutěže. Třetí narozeniny oslaví Olympia 28. března. Módní přehlídka byla ve skutečně svižném tempu (re)
- napsal v pondělním vydání Směr - Deník Teplicka a my dodáváme, že modelky a modelové :-) zmíněné show byli členové našeho souboru.

Klid před bouří ...
22.2.2005
Vzhledem k tomu, že naše soubory nevystupovaly v uplynulém víkendu na žádném plese ani jiné kulturní akci, mohlo by se zdát, že se v souboru nic neděje, ale právě opak je pravdou. V plném proudu jsou přípravy nového programu, pracuje se na choreografii nových soutěžních vystoupení, trénují se nové variace, v plném proudu jsou přípravné práce a šití nových kostýmů, na kterých se podílí jak sami členové souboru, tak jejich rodinní příslušníci, stříhá se hudba, připravuje se program zimního soustředění jednotlivých tanečních skupin, které se uskuteční v době jarních prázdnin a na programu jsou i další vystoupení, na která bude potřeba si "odskočit " ze soustředění. Rozhodně se nenudíme ... :-)

Maturitní ples Obchodní akademie v Ústí nad Labem
Sobota 12.2.2005
HVK taneční skupiny Marverci vystupuje na maturitním plese Obchodní akademie v Ústí nad Labem Národního odboje 17 pořádaném v Domě kultury chemiků v Ústí nad Labem s vystoupením hip hopové formace "DJ".

Maturitní ples Střední zdravotnické školy v Ústí nad Labem
Sobota 5.2.2005
Kulturní program maturitního plesu Střední zdravotnické školy pořádaný v Kulturním domě Corso v Krásném Březně zpestřila vystoupením děvčata malé hip hopové formace ve složení Kateřina Hovorková, Lucie Drtinová, Alena Svobodová, Lucie Budilová, Gabriela Stuchlá a Jana Pokorná.

|< < 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2796551 návštěvníků, 1 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém