Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
218
podruhé
115
potřetí
106
počtvrté
111
popáté
113
pošesté
102
posedmé
94
poosmé
101
podeváté
145
podesáté
159
pojedenácté
126
podvanácté
113
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

B2Balance Tour MČR 2013
Tanečníci, hopeři, stepaři, baletky, disco dancers, mažoretky, prostě všichni, co milujete skvělou hudbu spojenou s pohybem! B2Balance tour Mistrovství ČR tanečních formací 2013 vypukne již za pár dní a CDO jako vyhlašovatel a jediná organizace, která Vás dokáže nominovat na Mistrovství Evropy a světa, přináší aktuální zprávy! „Make-up maskérů tanečních hvězd“ Mistrovství ČR zajistí kosmetika MAX FACTOR!
Krásné dívky se kromě zápolení na tanečním parketu můžou těšit i na soutěž MISS MAX FACTOR, kterou pro Vás připravujeme. O Vaše luxusní posezení, noblesní poležení, příjemné poválení v rámci relax zóny se postarají ručně šité originální sedací vaky a pytle WEGETT®! A řada z Vás šťastlivců si je pak také odveze domů
Pro nejšikovnější dětské tanečníky má CDO mj. připravené tradiční stylové nafukovací hračky od českého výrobce Fatra Napajedla. A na své si přijdou nejen vítězové, ale i ostatní účastníci, neboť kromě skvělé zábavy, aktivního pohybu a napětí na vás čeká plno cen od partnerů CDO, kterými jsou:
B2BALANCE, balanční náramky a fashion trička, DIADORA, stylová sportovní obuv, NUTREND, výrobce sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl, STREET DANCE KEMP – nejprestižnější letní světové setkání street dancerů v srdci Evropy, workshopy, battles, parties, prostě pecka!
DANCE LIFE EXPO – jedinečný taneční veletrh
Na ideální dovolenou Vás možná pošle IDEAL Tour, která spousty zájezdů rozdá mezi vás tanečníky.
O vás, o nás, o tancování, o vítězích i poražených se dočteme v Top Dívce a Popcornu, které Českou taneční organizaci podporují jako mediální partneři. Stejně tak se připravte na skvělé povídání o tancování v rádiích KISS po celé ČR!!!
Dejte vědět svému okolí, že letošní B2Balance tour bude jeden velkej mazec!!! Jak? Pošlete jim video pozvánku, kterou pro Vás připravil Ivideos, takže ať vás přijdou podpořit, protože půjde o tituly Mistra ČR a kdo ví možná i Evropy a světa!

Zimní soustředění Doksy
Ve dvou turnusech se vystřídají tanečnice a tanečníci dětské a juniorské věkové kategorie Dance Center Marverci při letošním zimním soustředění, které proběhne ve dnech 1.3. - 8.3. 2013 v Doksech. Na zimním soustředění tradičně vrcholí přípravy na nadcházející soutěžní sezónu formací hlavně intenzivní taneční průpravou, doladěním vytvořených choreografií a protančením nových formací.

Taneční liga 12/13 Extra liga 3 Kostelec na Hané
Další celostátní soutěž Extraliga 3 v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 disco dance a hip hop B2BALANCE pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A všech věkových kategorií se koná pod názvem "LOLA STREET STORM" ve Sportovní hale při ZŠ, Sportovní 850 v Kostelci na Hané v sobotu a neděli 12.-13.1. 2013. Pro výkonnostní třídy B, C, D zde zároveň probíhá páté kolo Zemské ligy Morava. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je Taneční škola LOLA´S DANCE Olomouc. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se sobotních soutěží Extra ligy hip hopu zúčastní tanečníce Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a tanečník Vocásek Luboš. Přejeme všem příjemné zážitky a hodně úspěchu na poslední soutěži Extraligy TL B2Balance Tour 2012/13 před Mistrovstvím České republiky, které proběhne 26.1.2013 v Jablonci nad Nisou.

Vánoce DCM - soutěž o nejoriginálnější vánoční ponožku
Vánoce v Dance Center Marverci se tentokrát budou konat ve čtvrtek 20.12.2012 v galerii Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem. Pro letošní rok jsme pro všechny členy DCM připravili soutěž "o nejoriginálnější vánoční ponožku". Své soutěžní výtvory s jmenovkou můžete odevzdat do 18.12.2012 trenérům na tréninku nebo v kanceláři DCM. Všechny soutěžní ponožky budou vystaveny při vánoční besídce v galerii DDM a proběhne také vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen. Těšíme se na vaše kreativní nápady a výtvory :).
S sebou si přineste vánoční náladu a dobroty. Nezapomeňte na pohodlné bačkory!
Srdečně zváni jsou i rodiče dětí. S dětmi připravujeme vánoční vystoupení a těšit se můžete i na vystoupení hostů.

Taneční liga 12/13 Extra liga 2 ZL Čechy 5
Další celostátní soutěž Extraliga 2 v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 disco dance a hip hop B2BALANCE pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A všech věkových kategorií se koná pod názvem "DOSPRA CUP - Halloween Párty 2012" ve Sportovní hale Most, tř. Budovatelů 112/7 v sobotu a neděli 24.-25.11. 2012. Pro výkonnostní třídy B, C, D zde zároveň probíhá páté kolo Zemské ligy Čechy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je BEETHOVEN DC o.s. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se sobotních soutěží disco dance Zemské ligy Čechy 5 zúčastní tanečnice Doušová Monika, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Zimová Anna, Bursová Veronika a Marvanová Jana. Na nedělních soutěžích Extra ligy hip hopu soutěží tanečníci Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš. Přejeme všem příjemné zážitky a hodně úspěchu na poslední soutěži TL v kalendářním roce 2012.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 4
V sobotu 17. listopadu 2012 pokračuje taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA v Praze. Organizátorem soutěže "Pražské K.O. 2012" je taneční skupina B.D.S. Academy Praha. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o další ligové body této taneční sezóny, stejně jako při druhém kole zemské ligy v Jablonci nad Nisou tanečnice Bursová Veronika, Doušová Monika, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika a Zimová Anna.

Taneční liga 12/13 Extra liga 1 Opava
10.-11. listopadu 2012 začíná v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 první celostátní soutěží Extra liga disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A. Soutěž se koná pod názvem "Dance4Life Cup 2012" ve Víceúčelové hale v Opavě ve všech věkových kategoriích, kde pro výkonnostní třídy B, C, D zároveň probíhá čtvrté kolo Zemské ligy Moravy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je Taneční škola Dance4Life. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se v neděli Extra ligy hip hopu zúčastní tanečníci nejvyšší výkonnostní třídy A Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš.

43. MTF Ústí nad Labem
Vážení přátelé ladného pohybu.
Připravujeme pro vás nejvýznamnější tanečně-sportovní akci roku 2012 na severu Čech MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL. Oblékáme festival do nového kabátu a vracíme se k vícedennímu modelu. Vzhledem k množství a struktuře jednotlivých soutěží začínáme již v pátek odpoledne a sobotní odpoledne i finálový večer bude plný mistrovského tancování. Budeme vyhlašovat čtyři Mistry České republiky a jednoho Mistra Evropské unie!!! Významnost akce je podtržená zájmem Města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje a velice si považujeme záštity, kterou nad naším tanečním festivalem převzal Předseda vlády České republiky pan Petr Nečas. Novinkou letošního ročníku Mezinárodního tanečního festivalu je premiérové Mistrovství České republiky v kategorii Free style - nová atraktivní disciplína. S městem Ústí nad Labem má taneční veřejnost pevně spojenou s další soutěží, kterou letos do Ústí přivážíme, a to Mistrovství České republiky formací. Obě tyto soutěže jsou nominačními soutěžemi na Mistrovství světa a Evropy. A abychom dostáli mezinárodnosti našeho tradičního tanečního festivalu, doplňujeme české duo mistrovských soutěží o WDSF Mistrovství Evropské unie v deseti tancích (WDSF European Union Championship Ten Dance).
Pro odlehčení soutěžního napětí připravujeme diváckou soutěž a zařadíme charitativní prvek.
Těší se na vás celý organizační štáb.

Lord of the Dance v Ústí nad Labem
Nejslavnější taneční show "Lord of the Dance" Michaela Flatleyho slaví úspěchy po celém světě. Při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu. Představení u nás dosud zhlédlo přes 400 000 diváků. V roce 2012 ale přijíždí show, kterou diváci v České republice ještě neviděli! Ve středu 31.10.2012 na Zimním stadionu v Ústí nad Labem se můžete těšit na nové úchvatné kostýmy, energické choreografie, vylepšenou scénu plnou moderních technologií, nová světla, obrovské LED projekce, dokonalý zvuk a další. Představení bylo značně vylepšeno a opět je o krok napřed před ostatními podobnými tanečními show. Vidět "Lordy 2012“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, jsou špičkové taneční a především stepařské výkony všech tanečníků, kteří jsou dokonale sladění a diváky i kritikou jsou každoročně oceňovaní a uznávaní irští stepaři jako nejlepší na světě.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 3
V sobotu 27.10. 2012 pokračovala taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA na tanečním sále hotelu Palcát v Táboře. Organizátorem XII. ročníku taneční soutěže "Tábor unlimited" byla Taneční škola ATAK v Táboře. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem soutěžili o další ligové body této taneční sezóny duo juniorské věkové kategorie hip hop Dohnalová Dominika - Vocásek Luboš a duo hlavní věkové kategorie hip hop Krovová Anna - Krovová Eliška. Obě dua si vytančila finálovým umístěním na 5. místě v juniorské věkové kategorii a na 3. místě v hlavní věkové kategorii postup do výkonnostní třídy A a tím účast v soutěžích Extraligy.

Mistrovství světa street dance show
Ve dnech 22. října - 24. října 2012 se v maďarském městě Pécs koná Mistrovství světa v disciplíně street dance show. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem p.o. bude na tomto mistrovství pořádaném Mezinárodní taneční organizací IDO reprezentovat malá skupina hlavní věkové kategorie s taneční choreografií pod názvem "Vzdám to zítra..." v obsazení Martina Černá, Veronika Drábková, Věra Mihálová, Aleš Lerch, Andrea Vernerová, Lucie Višňáková a Jaroslav Žák. Andrea Vernerová bude soutěžit také v sólové kategorii s vystoupením "Líza Doolittlová".

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 15.10.2012
Rodičovská schůzka Dance Center Marverci.
V pondělí 15. 10. 2012 se koná v divadelním sále v přízemí DDM rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí (kategorie mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče juniorů a dospěláků.
Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Rádi zodpovíme i vaše dotazy. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

|< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
2963602 návštěvníků, 57 onlineVytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém