Vítáme Vás na prezentačních a informačních stránkách Dance Center Marverci  Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem

OSTATNÍ

Poděkování
Novoročenky
Seznam aktualit
Vyhledávače
Změny na webu (4.4.)
 
                
Informační kanál  Facebook       

ANKETA

Na 12. Enjoy dancing tančím
poprvé
4
podruhé
2
potřetí
1
počtvrté
1
popáté
0
pošesté
1
posedmé
1
poosmé
2
podeváté
1
podesáté
6
pojedenácté
1
podvanácté
2
Dům dětí a mládeže
Ústí nad Labem
 
Česká taneční organizaceInternational Dance Organization NAVŠTIVTE

GANGSTASTAR ®
HIP HOP SHOP  
ONLINE  RÁDIA
          
              
        

PODPORUJE NÁS


 

 

          


 

Taneční liga 12/13 Extra liga 2 ZL Čechy 5
Další celostátní soutěž Extraliga 2 v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 disco dance a hip hop B2BALANCE pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A všech věkových kategorií se koná pod názvem "DOSPRA CUP - Halloween Párty 2012" ve Sportovní hale Most, tř. Budovatelů 112/7 v sobotu a neděli 24.-25.11. 2012. Pro výkonnostní třídy B, C, D zde zároveň probíhá páté kolo Zemské ligy Čechy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je BEETHOVEN DC o.s. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se sobotních soutěží disco dance Zemské ligy Čechy 5 zúčastní tanečnice Doušová Monika, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Zimová Anna, Bursová Veronika a Marvanová Jana. Na nedělních soutěžích Extra ligy hip hopu soutěží tanečníci Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš. Přejeme všem příjemné zážitky a hodně úspěchu na poslední soutěži TL v kalendářním roce 2012.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 4
V sobotu 17. listopadu 2012 pokračuje taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA v Praze. Organizátorem soutěže "Pražské K.O. 2012" je taneční skupina B.D.S. Academy Praha. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o další ligové body této taneční sezóny, stejně jako při druhém kole zemské ligy v Jablonci nad Nisou tanečnice Bursová Veronika, Doušová Monika, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika a Zimová Anna.

Taneční liga 12/13 Extra liga 1 Opava
10.-11. listopadu 2012 začíná v rámci soutěžní sezóny 2012/2013 první celostátní soutěží Extra liga disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA pro sóla, dua a malé skupiny výkonnostní třídy A. Soutěž se koná pod názvem "Dance4Life Cup 2012" ve Víceúčelové hale v Opavě ve všech věkových kategoriích, kde pro výkonnostní třídy B, C, D zároveň probíhá čtvrté kolo Zemské ligy Moravy. Organizátorem soutěže z pověření České taneční organizace je Taneční škola Dance4Life. Z Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem se v neděli Extra ligy hip hopu zúčastní tanečníci nejvyšší výkonnostní třídy A Beranová Gabriela, Černá Veronika, Dohnalová Dominika, Drábková Veronika, Fuxová Jana, Krovová Anna, Krovová Eliška, Mihálová Věra, Vernerová Andrea a Vocásek Luboš.

43. MTF Ústí nad Labem
Vážení přátelé ladného pohybu.
Připravujeme pro vás nejvýznamnější tanečně-sportovní akci roku 2012 na severu Čech MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL. Oblékáme festival do nového kabátu a vracíme se k vícedennímu modelu. Vzhledem k množství a struktuře jednotlivých soutěží začínáme již v pátek odpoledne a sobotní odpoledne i finálový večer bude plný mistrovského tancování. Budeme vyhlašovat čtyři Mistry České republiky a jednoho Mistra Evropské unie!!! Významnost akce je podtržená zájmem Města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje a velice si považujeme záštity, kterou nad naším tanečním festivalem převzal Předseda vlády České republiky pan Petr Nečas. Novinkou letošního ročníku Mezinárodního tanečního festivalu je premiérové Mistrovství České republiky v kategorii Free style - nová atraktivní disciplína. S městem Ústí nad Labem má taneční veřejnost pevně spojenou s další soutěží, kterou letos do Ústí přivážíme, a to Mistrovství České republiky formací. Obě tyto soutěže jsou nominačními soutěžemi na Mistrovství světa a Evropy. A abychom dostáli mezinárodnosti našeho tradičního tanečního festivalu, doplňujeme české duo mistrovských soutěží o WDSF Mistrovství Evropské unie v deseti tancích (WDSF European Union Championship Ten Dance).
Pro odlehčení soutěžního napětí připravujeme diváckou soutěž a zařadíme charitativní prvek.
Těší se na vás celý organizační štáb.

Lord of the Dance v Ústí nad Labem
Nejslavnější taneční show "Lord of the Dance" Michaela Flatleyho slaví úspěchy po celém světě. Při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu. Představení u nás dosud zhlédlo přes 400 000 diváků. V roce 2012 ale přijíždí show, kterou diváci v České republice ještě neviděli! Ve středu 31.10.2012 na Zimním stadionu v Ústí nad Labem se můžete těšit na nové úchvatné kostýmy, energické choreografie, vylepšenou scénu plnou moderních technologií, nová světla, obrovské LED projekce, dokonalý zvuk a další. Představení bylo značně vylepšeno a opět je o krok napřed před ostatními podobnými tanečními show. Vidět "Lordy 2012“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, jsou špičkové taneční a především stepařské výkony všech tanečníků, kteří jsou dokonale sladění a diváky i kritikou jsou každoročně oceňovaní a uznávaní irští stepaři jako nejlepší na světě.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 3
V sobotu 27.10. 2012 pokračovala taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA na tanečním sále hotelu Palcát v Táboře. Organizátorem XII. ročníku taneční soutěže "Tábor unlimited" byla Taneční škola ATAK v Táboře. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem soutěžili o další ligové body této taneční sezóny duo juniorské věkové kategorie hip hop Dohnalová Dominika - Vocásek Luboš a duo hlavní věkové kategorie hip hop Krovová Anna - Krovová Eliška. Obě dua si vytančila finálovým umístěním na 5. místě v juniorské věkové kategorii a na 3. místě v hlavní věkové kategorii postup do výkonnostní třídy A a tím účast v soutěžích Extraligy.

Mistrovství světa street dance show
Ve dnech 22. října - 24. října 2012 se v maďarském městě Pécs koná Mistrovství světa v disciplíně street dance show. Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem p.o. bude na tomto mistrovství pořádaném Mezinárodní taneční organizací IDO reprezentovat malá skupina hlavní věkové kategorie s taneční choreografií pod názvem "Vzdám to zítra..." v obsazení Martina Černá, Veronika Drábková, Věra Mihálová, Aleš Lerch, Andrea Vernerová, Lucie Višňáková a Jaroslav Žák. Andrea Vernerová bude soutěžit také v sólové kategorii s vystoupením "Líza Doolittlová".

Rodičovská schůzka!!! Pondělí 15.10.2012
Rodičovská schůzka Dance Center Marverci.
V pondělí 15. 10. 2012 se koná v divadelním sále v přízemí DDM rodičovská schůzka DCM. Od 16.00 hodin se koná schůzka pro rodiče dětí (kategorie mini a DVK) a od 17.00 hod. pro rodiče juniorů a dospěláků.
Na rodičovské schůzce se dozvíte harmonogram soutěží a akcí DCM na celý školní rok a další organizační záležitosti. Rádi zodpovíme i vaše dotazy. Informace z rodičovské schůzky nebudeme podávat telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na schůzce.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 2
V sobotu 13.10. 2012 pokračuje taneční liga další soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Organizátorem soutěže "X-DANCE CUP 2012" je taneční skupina X-DANCE z Jablonce nad Nisou. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o další ligové body této taneční sezóny, stejně jako při zahájení taneční ligy v Ústí nad Labem tanečnice Bursová Veronika, Dohnalová Dominika, Doušová Monika, Krovová Anna, Krovová Eliška, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Zimová Anna a tanečník Vocásek Luboš.

Grand Prix Ústí nad Labem 2012
Český svaz tanečního sportu pořádá v sobotu 29. září 2012 v Domě kultury města Ústí nad Labem 22. ročník soutěže tanečních párů mezinárodní třídy v tancích standardních a latinskoamerických - GRAND PRIX Ústí nad Labem. Finálový galavečer začíná v 19:00 hodin. Taneční soutěž doprovází velký taneční orchestr Big Band Bonit. Hosty večera jsou formace z tanečního klubu Stardance Chomutov, Styl Praha a break z Varnsdorfu.
Předprodej vstupenek v ceně 130,- Kč je v informačním středisku města Ústí nad Labem, Mírové náměstí 1 - Palác Zdar. Vstupné na místě v den konání soutěže je pak 150,- Kč.

Taneční liga 12/13 RL, ZL Čechy 1
V neděli 23.9.2012 začíná nová soutěžní sezóna 2012/2013 první soutěží regionální a zemské ligy CDO disco dance a hip hop B2BALANCE TANEČNÍ LIGA ve Sportovní hale Sluneta na Klíši v Ústí nad Labem. Soutěž je vyhlášena pro sóla, dua a malé skupiny všech věkových kategorií. Organizátorem soutěže "Freedom Cup" je taneční skupina Freedom. Za Dance Center Marverci Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem budou soutěžit o první ligové body této taneční sezóny Bursová Veronika, Dohnalová Dominika, Doušová Monika, Krovová Anna, Krovová Eliška, Marvanová Jana, Nedvědická Sára, Růžičková Michaela, Sládková Petra, Šustová Veronika, Vocásek Luboš a Zimová Anna.

Zahájení nového školního roku
Prázdniny utekly jako voda a začíná nám opět nová taneční sezóna. Zveme vás tímto na Den otevřených dveří do Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem ve středu 12. září 2012 od 15,00 do 17,30 hodin, kde uvidíte mimo jiné i ukázky činnosti Dance Center Marverci. Rozvrh tréninků jednotlivých skupin DCM pro školní rok 2012/2013 naleznete v hlavním menu sekci "O nás" odkazu Rozvrh tréninků. Všechny tréninky budou zahájeny v týdnu od 17. září 2012. Těšíme se na všechny nové i stávající tanečnice a tanečníky!

|< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >|

Seznam všech aktualit    


 

 

 Česká  taneční organizace 

DDM Ústí nad Labem

 International Dance Organization

 
 
Tisk
1215413 návštěvníků, 1 online Vytvořil: © 2004 - Jiří Pokorný, Redakční systém